Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 490 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Vintage Budynek G6

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (25): wielkość 3-5 m2, wliczone w cenę mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne.
  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc) : garaże w bryle budynku, zakup nie jest obowiązkowy.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Rezydencja Vintage to prestiżowa inwestycja w Olsztynie, która znajduje się w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku.

Styl vintage to połączenie tradycji i nowoczesności. Minimalizm i elegancja wzbogacone akcentami w stylu retro nadadzą wnętrzom budynków niepowtarzalnego charakteru. Elegancki design i nowoczesne rozwiązania czynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.

Inwestycja Rezydencja Vintage Budynek G6 znajduje się w Olsztynie, ul. Marcina Kasprzaka (1.3 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Vintage Budynek G6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajduje się 25 komórek lokatorskich wielkość 3-5 m2, wliczone w cenę mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Niepowtarzalna lokalizacja umożliwia zarówno odpoczynek, jak i korzystanie z uroków oraz wszelkich udogodnień wynikających z zamieszkania w pobliżu centrum miasta. Wszystko, czego mieszkańcy mogą oczekiwać, znajduje się w zasięgu ręki. Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Łyny oraz położony nieopodal Park Centralny zapewnią dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych. Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest niespełna 200 metrów. W pobliżu znajduje się również bogata infrastruktura niezbędna do stworzenia swojej własnej przestrzeni życiowej, tj.: przedszkola, szkoły, obiekty kulturalne, czy handlowe.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pstrowskiego - Sikorskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 w odległości 160 m, Bursa nr 3 w Olsztynie w odległości 160 m, Szkolne SchroniskoMłodzieżowe Sezonowe nr 3 w Olsztynie ( czynne w dni powszednie ) w odległości 160 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.01.2022
Data aktualizacji: 16.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Olsztynie

Oferty w Olsztynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: