Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencja Vintage Budynek G6

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Marcina Kasprzaka, oferowane bezpośrednio przez

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Olsztyn, ul. Marcina Kasprzaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 485 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Vintage Budynek G6Rezydencja Vintage Budynek G6

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 7 parków w okolicy
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (25): wielkość 3-5 m2, wliczone w cenę mieszkania

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc) : garaże w bryle budynku, zakup nie jest obowiązkowy
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Rezydencja Vintage to prestiżowa inwestycja w Olsztynie, która znajduje się w kwadracie ulic: Kasprzaka, Pstrowskiego, Sikorskiego oraz Al. Obrońców Tobruku.

Styl vintage to połączenie tradycji i nowoczesności. Minimalizm i elegancja wzbogacone akcentami w stylu retro nadadzą wnętrzom budynków niepowtarzalnego charakteru. Elegancki design i nowoczesne rozwiązania czynią to miejsce prestiżowym i komfortowym.

Inwestycja Rezydencja Vintage Budynek G6 znajduje się w Olsztynie, ul. Marcina Kasprzaka (1.3 km od centrum Olsztyna), została zrealizowana przez Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Vintage Budynek G6 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane "IPB" Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 25 komórek lokatorskich wielkość 3-5 m2, wliczone w cenę mieszkania.

Lokalizacja inwestycji

Niepowtarzalna lokalizacja umożliwia zarówno odpoczynek, jak i korzystanie z uroków oraz wszelkich udogodnień wynikających z zamieszkania w pobliżu centrum miasta.

Wszystko, czego mieszkańcy mogą oczekiwać, znajduje się w zasięgu ręki. Bezpośrednie sąsiedztwo rzeki Łyny oraz położony nieopodal Park Centralny zapewnią dostęp do zielonych terenów rekreacyjnych.

Do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej jest niespełna 200 metrów. W pobliżu znajduje się również bogata infrastruktura niezbędna do stworzenia swojej własnej przestrzeni życiowej, tj.: przedszkola, szkoły, obiekty kulturalne, czy handlowe.

Olsztyn jest stolicą województwa warmińsko-mazurskiego. Znajduje się w nim siedziba władz ziemskiego powiatu olsztyńskiego, kurii archidiecezji warmińskiej i luterańskiej diecezji mazurskiej. Podzielone jest na kilkadziesiąt osiedli - jednostek pomocniczych gminy, które są najniższym, pomocniczym szczeblem samorządu miejskiego. Ich działanie obejmuje załatwianie spraw publicznych o zasięgu lokalnym. Około 30 procent powierzchni całego miasta zajmują lasy. Ponad połowa z tego to zwarty kompleks Lasu Miejskiego, który pełni głównie funkcje terenów rekreacyjno-wypoczynkowych oraz turystyczno-krajoznawczych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6?

Sprawną komunikację w obrębie miasta zapewniają autobusy i tramwaje ZDZiT. W ramach przewozów pasażerskich funkcjonuje kilkadziesiąt linii autobusowych, w tym kilka nocnych i miejsko-podmiejskich. 3 linie tramwajowe poruszają się na trasie: Wysoka Brama – Kanta (linia nr 1), Dworzec Główny – Kanta (linia nr 2), Dworzec Główny – Uniwersytet-Prawocheńskiego (linia nr 3). Przez Olsztyn przebiegają trzy drogi krajowe oraz dwie wojewódzkie. W mieście prężnie działa także transport kolejowy. Obecnie znajduje się osiem stacji: Olsztyn Dajtki, Olsztyn Śródmieście, Olsztyn Główny, Olsztyn Gutkowo, Olsztyn Likusy, Olsztyn Redykajny, Olsztyn Jezioro Ukiel oraz Olsztyn Zachodni.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1649 metrów od inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olsztyn Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 97 m, uczelnia w odległości 300 m, uczelnia w odległości 305 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Miejski Szpital Zespolony w Olsztynie w odległości 418 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 443 m, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie w odległości 465 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 85 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 410 m znajduje się Żabka, w odległości 484 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Vintage Budynek G6 w odległości 175 m znajduje się boisko / kort, w odległości 227 m znajduje się boisko / kort, w odległości 263 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.01.2022
Data aktualizacji: 23.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023