Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Piłsudskiego 91

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piłsudskiego, oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Stare Miasto, ul. Piłsudskiego 91

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 460 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piłsudskiego 91Piłsudskiego 91

4 zdjęcia

Piłsudskiego 91
Piłsudskiego 91
Piłsudskiego 91
Piłsudskiego 91

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Stawowej powstaje wyjątkowa i kameralna inwestycja „Piłsudskiego 91”. Jest to budynek wchodzący w skład kompleksu dwóch, historycznych kamienic. Bogata oferta lokali mieszkalnych sprawi, że każdy z zainteresowanych klientów na pewno znajdzie w niej coś dla siebie. Głównym założeniem realizacji Inwestycji jest, aby spełniała ona wymagania klienta, który poszukuje bezpieczeństwa, wygody i niepowtarzalnego klimatu w ścisłym centrum miasta. Wnętrze – historyczne, bogato zdobione będzie idealnie harmonizowało z zabytkową elewacją kamienicy. W budynku znajdować się będą 23 lokale mieszkalne, a w tym studia o powierzchniach od 24,94 m2, mieszkania 2 pokojowe od 35,51 m2 i mieszkania 4 pokojowe od 80,81 m2 a wysokość stropów będzie dochodziła nawet do 3,5 m .Na parterze dodatkowo zlokalizowane będą dwa lokale usługowe o powierzchniach 50,86 m2 i 55,35 m2.

Inwestycja Piłsudskiego 91 znajduje się na Starym Mieście, ul. Piłsudskiego 91 (0.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Piłsudskiego 91 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Piłsudskiego 91 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Ulica Marszałka Józefa Piłsudskiego odzyskuje swój dawny blask. Niegdyś handlowa i najbardziej reprezentacyjna ulica Wrocławia przyciąga dzisiaj mieszkańców i inwestorów swoją dogodną lokalizacją w centrum miasta, rozbudowaną infrastrukturą miejską oraz ciekawą zabudową.

W bliskim sąsiedztwie rewitalizowanych kamienic znajdują się ośrodki kulturalne - przebudowany Teatr Muzyczny Capitol, Filharmonia im. Witolda Lutosławskiego, Dolnośląskie Centrum Filmowe, w którym organizowane są liczne festiwale kina niezależnego. Odnowiony Dworzec Główny, do którego dojście zajmuje zaledwie 5 minut, dodatkowo uatrakcyjnia najbliższą okolice. Kolejnym atutem jest bliskość dwóch dużych centrów handlowych z zapleczem sportowym i kinem - Arkady Wrocławskie i CH Renoma, a spacer ulicą Świdnicką, pełną urokliwych i klimatycznych kawiarenek, do Rynku zajmuje tylko 10 minut.

Największą zaletą lokalizacji inwestycji „Piłsudskiego 91” jest komunikacja. Z ulicy Piłsudskiego dzięki dostępności licznych linii tramwajowych i autobusowych oraz stacji kolejowej możemy przedostać się bezpośrednio w każdy, nawet najdalej położony zakątek miasta.

(dostępne linie tramwajowe i autobusowe: przystanek autobusowy Capitol - A, C, D, 114; przystanek autobusowy Piłsudskiego - 122, 144, 709 oraz przystanek tramwajowy Capitol - 2, 5, 6, 7, 0L, 0P, 10, 11, 14, 15, 17, 20, 24, 31plus, 23 plus, 33 plus).

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piłsudskiego 91?

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piłsudskiego 91 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 393 metrów od inwestycji Piłsudskiego 91 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piłsudskiego 91 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piłsudskiego 91 znajduje się 127 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 48 m, DolnośLąska Szkoła Policealna Medyczna w odległości 58 m, Zespół Szkół Specjalnych Stowarzyszenia Handicap w odległości 144 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piłsudskiego 91 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CV w odległości 128 m, Otto-Prodent w odległości 137 m, Endo-Med w odległości 147 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piłsudskiego 91 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 49 m znajduje się Żabka, w odległości 89 m znajduje się Asian Polska, w odległości 106 m znajduje się Tandor.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piłsudskiego 91 w odległości 228 m znajduje się Adrenalina Boxing Club, w odległości 239 m znajduje się Klub karate Kyokushin, w odległości 289 m znajduje się centrum sportowe.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023