Arbuzowa Projekt Mokotów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż al. Wilanowska, oferowane bezpośrednio przez Home Center Poland sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Stegny, al. Wilanowska 31/33

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 304 oferty w najbliższej okolicy!

Arbuzowa Projekt Mokotów

4 zdjęcia

Arbuzowa Projekt Mokotów
Arbuzowa Projekt Mokotów
Arbuzowa Projekt Mokotów
Arbuzowa Projekt Mokotów

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Królewskie - etap 2
  od: 15 000 zł/m2

  Apartamenty Królewskie - etap 2

  Robyg S.A.

  Mieszkanie Błonia Wilanowskie, Wilanów, Warszawa
  ul. Oś Królewska
  8.1 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 32-70 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 1-3
 • Nordic Sadyba
  od: 11 422 zł/m2

  Nordic Sadyba

  YIT Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Sadyba, Mokotów, Warszawa
  ul. Nałęczowska 33
  7 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 73-83 m2
  • Mieszkań: 6
  • Pokoje: 3-4
 • Nowe Południe 2
  od: 11 800 zł/m2

  Nowe Południe 2

  NAPOLLO

  Mieszkanie Stegny, Mokotów, Warszawa
  ul. Śródziemnomorska 37
  6.8 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 47-95 m2
  • Mieszkań: 52
  • Pokoje: 1-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • jezioro

Opis Inwestycji

Arbuzowa Projekt Mokotów logo

Zespół dwóch budynków mieszkalnych w stylu modernistycznym z zstępującymi tarasami, czystymi liniami szklanych tafli balkonów. Jasna, elewacja w otoczeniu naturalnej zieleni da poczucie estetyki i eleganckiej przestrzeni. Zarząd Spółki realizującej projekt wyjątkowo ceni jakość, solidność i fakt, że kupno mieszkania jest dla Klientów jedną z ważniejszych decyzji w życiu. Staramy się więc, stworzyć „Komfort życia w niepowtarzalnym stylu” – to dewiza firmy.

Na własnym, nie dzierżawionym, gruncie powstaną 103 mieszkania o powierzchni od 31 do 115 m2 z balkonami, tarasami i ogródkami. Część podziemną tworzą trzy kondygnacje pomieszczeń garażowych z automatycznymi bramami -na pilota- dla 130 aut, w cenie od 27 715,00 pln. za miejsce. Parter to lokale usługowe o łącznej powierzchni ok. 600 m2.

Projekt w segmencie mieszkań popularnych, dobrej jakości, wysokiej klasie architektonicznej i rozwiązań układu mieszkań. Z garażami, komórkami lokatorskimi oraz powierzchniami do użytku wspólnego jak: pomieszczania na rowery, wózki i zaplecze dla serwisu sprzątającego. W budynkach cichobieżne windy na wszystkie kondygnacje podziemne i naziemne. Budynki będą uzbrojone we współczesne media i urządzenia gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę ludzi. Ważnym atutem tej inwestycji jest fakt posadowienia budynków na gruncie własnym, co gwarantuje nabywcom na zawsze niskie coroczne opłaty podatkowe.

Inwestycja Arbuzowa Projekt Mokotów znajduje się na Stegnach, al. Wilanowska 31/33 (7.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Home Center Poland sp. z o.o.

Inwestycja Arbuzowa Projekt Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 103 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Home Center Poland sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 103 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 268 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

MOKOTÓW PROJEKT ARBUZOWA, to dwa budynki wielorodzinne zaprojektowane na własnej działce firmy HOME CENTER POLAND SP. Z. OO. o nr. ewidencyjnym 98 w obrębie 1-10-26 w dzielnicy Mokotów m. stołecznego Warszawy, przy Alei Wilanowskiej u zbiegu z ulicą Arbuzową. Bezpośrednie sąsiedztwo to niezabudowane działki od wschodu i zachodu, od południa pas pieszo jezdny i kanałek - Potok Służewiecki, a za nim niska zabudowa mieszkaniowa. Od północy Aleja Wilanowska z pasem zieleni i bliską komunikacją miejską. Bliskość infrastruktury o wysokim i średnim standardzie. Szkoły podstawowe, szkoły międzynarodowe, przedszkola, żłobki, boisko "Orlik" sklepy i sieci handlowe, opieka medyczna, kościół, parki i tereny rekreacyjne w kierunku południowym. Zaś w kierunku północnym stara dzielnica Mokotów z ugruntowaną pozycją na mapie Warszawy i pełnym zasobem socjalnym , usługowym i handlowym.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Arbuzowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych Nr 96 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w odległości 360 m, CXXI Liceum Ogólnokształcące Specjalne w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 294 w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 520 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.07.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: