Arbuzowa Projekt Mokotów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż al. Wilanowska, oferowane bezpośrednio przez

Home Center Poland sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Stegny, al. Wilanowska 31/33

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Arbuzowa Projekt Mokotów

4 zdjęcia

Arbuzowa Projekt Mokotów
Arbuzowa Projekt Mokotów
Arbuzowa Projekt Mokotów
Arbuzowa Projekt Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 103 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 268 do 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Opis inwestycji

Arbuzowa Projekt Mokotów logo

Zespół dwóch budynków mieszkalnych w stylu modernistycznym z zstępującymi tarasami, czystymi liniami szklanych tafli balkonów. Jasna, elewacja w otoczeniu naturalnej zieleni da poczucie estetyki i eleganckiej przestrzeni. Zarząd Spółki realizującej projekt wyjątkowo ceni jakość, solidność i fakt, że kupno mieszkania jest dla Klientów jedną z ważniejszych decyzji w życiu. Staramy się więc, stworzyć „Komfort życia w niepowtarzalnym stylu” – to dewiza firmy.

Na własnym, nie dzierżawionym, gruncie powstaną 103 mieszkania o powierzchni od 31 do 115 m2 z balkonami, tarasami i ogródkami. Część podziemną tworzą trzy kondygnacje pomieszczeń garażowych z automatycznymi bramami -na pilota- dla 130 aut, w cenie od 27 715,00 pln. za miejsce. Parter to lokale usługowe o łącznej powierzchni ok. 600 m2.

Projekt w segmencie mieszkań popularnych, dobrej jakości, wysokiej klasie architektonicznej i rozwiązań układu mieszkań. Z garażami, komórkami lokatorskimi oraz powierzchniami do użytku wspólnego jak: pomieszczania na rowery, wózki i zaplecze dla serwisu sprzątającego. W budynkach cichobieżne windy na wszystkie kondygnacje podziemne i naziemne. Budynki będą uzbrojone we współczesne media i urządzenia gwarantujące bezpieczeństwo i wygodę ludzi. Ważnym atutem tej inwestycji jest fakt posadowienia budynków na gruncie własnym, co gwarantuje nabywcom na zawsze niskie coroczne opłaty podatkowe.

Inwestycja Arbuzowa Projekt Mokotów znajduje się na Stegnach, al. Wilanowska 31/33 (7.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Home Center Poland sp. z o.o.

Inwestycja Arbuzowa Projekt Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 103 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Home Center Poland sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

MOKOTÓW PROJEKT ARBUZOWA, to dwa budynki wielorodzinne zaprojektowane na własnej działce firmy HOME CENTER POLAND SP. Z. OO. o nr. ewidencyjnym 98 w obrębie 1-10-26 w dzielnicy Mokotów m. stołecznego Warszawy, przy Alei Wilanowskiej u zbiegu z ulicą Arbuzową. Bezpośrednie sąsiedztwo to niezabudowane działki od wschodu i zachodu, od południa pas pieszo jezdny i kanałek - Potok Służewiecki, a za nim niska zabudowa mieszkaniowa. Od północy Aleja Wilanowska z pasem zieleni i bliską komunikacją miejską.

Bliskość infrastruktury o wysokim i średnim standardzie. Szkoły podstawowe, szkoły międzynarodowe, przedszkola, żłobki, boisko "Orlik" sklepy i sieci handlowe, opieka medyczna,

kościół, parki i tereny rekreacyjne w kierunku południowym. Zaś w kierunku północnym stara dzielnica Mokotów z ugruntowaną pozycją na mapie Warszawy i pełnym zasobem socjalnym , usługowym i handlowym.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2526 metrów od inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stokłosy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 148 m, przedszkole w odległości 158 m, La Fontaine Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa w odległości 389 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Psychiatrii i Neurologii w odległości 62 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 113 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 143 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 315 m znajduje się Żabka, w odległości 369 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 424 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arbuzowa Projekt Mokotów w odległości 127 m znajduje się boisko / kort, w odległości 217 m znajduje się boisko / kort, w odległości 415 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: