Przy Woronicza etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Woronicza, oferowane bezpośrednio przez

Grupo Lar

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Woronicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 585 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przy Woronicza etap IIPrzy Woronicza etap II

14 zdjęć

Przy Woronicza etap II
Przy Woronicza etap II
Przy Woronicza etap II
Przy Woronicza etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 103 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja położona jest na Mokotowie przy ulicy Woronicza. Zaletą lokalizacji jest spokojne położenie i łatwa dostępność publicznych środków transportu: autobusu, tramwaju oraz Metra - stacja Wierzbno. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie korzystanie z infrastruktury centrum miasta przy dogodnej komunikacji z miejscem pracy, nauki lub wypoczynku.

Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom naszego osiedla bliskość przedszkoli i szkół, sklepów i punktów usługowych, restauracji, przychodni i centrów medycznych. Jedna z najpopularniejszych galerii handlowych: Galeria Mokotów znajduje się w najbliższym sąsiedztwie.

Pierwszy etap inwestycji został już przekazany mieszkańcom.

Klucze do mieszkań z drugiego etapu będą do odbioru na początku 2018 roku.

Inwestycja Przy Woronicza etap II znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupo Lar.

Inwestycja Przy Woronicza etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 103 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy Woronicza etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Woronicza etap II?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Woronicza etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1745 metrów od inwestycji Przy Woronicza etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Woronicza etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Woronicza etap II znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Świat Dziecka w odległości 170 m, Przedszkole nr 138 w odległości 289 m, Zespół Szkół nr 39 imienia prof. Edmunda Jankowskiego w odległości 342 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Woronicza etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia w odległości 182 m, Instytut Reumatologii i Kardiologii w odległości 185 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 307 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Woronicza etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 93 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 95 m znajduje się Best Seler, w odległości 100 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Woronicza etap II w odległości 274 m znajduje się boisko / kort, w odległości 397 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 408 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 05.07.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: