Przy Woronicza etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupo Lar

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 618 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MOKO Concept Apartments(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Jana Pawła Woronicza 33a (4.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 800/m2
  MOKO Concept Apartments
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 44
  Powierzchnia: 36 - 265 m2
  Liczba pokoi: 2 - 7
  Metropolis Investments
 • Pozytywny Mokotów(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Postępu 25 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Pozytywny Mokotów
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 158
  Powierzchnia: 31 - 112 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Yareal Polska Sp. z o. o.
 • Central House(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Domaniewska 47/49 (5.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 650 brutto/m2
  Central House
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 172
  Powierzchnia: 27 - 115 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 121 ofert
  Okam Capital Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja położona jest na Mokotowie przy ulicy Woronicza. Zaletą lokalizacji jest spokojne położenie i łatwa dostępność publicznych środków transportu: autobusu, tramwaju oraz Metra - stacja Wierzbno. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie korzystanie z infrastruktury centrum miasta przy dogodnej komunikacji z miejscem pracy, nauki lub wypoczynku.Lokalizacja gwarantuje mieszkańcom naszego osiedla bliskość przedszkoli i szkół, sklepów i punktów usługowych, restauracji, przychodni i centrów medycznych. Jedna z najpopularniejszych galerii handlowych: Galeria Mokotów znajduje się w najbliższym sąsiedztwie.Pierwszy etap inwestycji został już przekazany mieszkańcom.Klucze do mieszkań z drugiego etapu będą do odbioru na początku 2018 roku.

Inwestycja Przy Woronicza etap II znajduje się na Służewcu, ul. Woronicza (4.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupo Lar.

Inwestycja Przy Woronicza etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 103 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przy Woronicza etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 50 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupo Lar przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 103 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Przy Woronicza etap II

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Woronicza etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Przy Woronicza etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maklakiewicza 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Woronicza etap II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Anglojęzyczne Przedszkole "READY STEADY GO" w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 22 w Narodowym Instytucie Geriatrii Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w odległości 370 m, Przedszkole Niepubliczne tequesta nr 338 PN w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Woronicza etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Reumatologii i Kardiologii w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Woronicza etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Minuta 8, w odległości 270 m znajduje się Top Market, w odległości 280 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Woronicza etap II w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 430 m znajduje się Zdrofit Konstruktorska.

Data publikacji: 01.04.2016

Data aktualizacji: 05.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie