Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wyspiański Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Pod Fortem, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Wawel Service

Kraków, Prądnik Biały, ul. Pod Fortem

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wyspiański ParkWyspiański Park

4 zdjęcia

Wyspiański Park
Wyspiański Park
Wyspiański Park
Wyspiański Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Wyspiański Park – elegancki apartamentowiec zaprojektowany został z myślą o nowoczesnym i wymagającym Kliencie. Znajdą się w nim zarówno mieszkania o podwyższonym standardzie z układem zaproponowanym przez architektów jak i luksusowe penthouse’y na górnych kondygnacjach, w których układ pomieszczeń wykreują ich przyszli właściciele.

Zaprojektowany przez nas budynek charakteryzuje się ciekawą formą architektoniczną, funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami oraz nowoczesną technologią wykonania. Do Państwa dyspozycji oddajemy 81 mieszkań 1, 2, lub 3 – pokojowe o powierzchni od 36 m2 do 75 m2, wszystkie wyposażone w balkony lub tarasy. Na najwyższym, VIII piętrze zaprojektowano 4 lokale typu penthouse o powierzchni 110 m2 i 115 m2.  Parter budynku przeznaczony został na lokale usługowe oraz część garaży (pozostałe znajdują się na kondygnacji podziemnej). W budynku zaprojektowano dwie klatki schodowe, w każdej z nich z myślą o jak największej wygodzie mieszkańców znalazło się miejsce na nowoczesne windy. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku przewidziane zostały miejsca parkingowe dla mieszkańców, tereny zielone oraz elementy małej architektury.

Inwestycja zlokalizowana jest w Krowodrzy, płn. – zach. części Krakowa w odległości jedynie 2,5 km od Rynku Głównego i 2,0 km od powstającego w obrębie dworca kolejowego Centrum Komunikacyjnego i Galerii Krakowskiej. Ulica Pod Fortem będąca przecznicą z ul. Łokietka to spokojny zakątek położony w pobliżu centralnej części miasta, w obszarze wyznaczonym ulicami Łokietka, Wybickiego oraz linią kolejową od strony południowej. Atrakcyjność tego rejonu wynika m.in. z bliskości ścisłego centrum miasta, dobrej dostępności komunikacyjnej, zarówno dla zmotoryzowanych jak i korzystających z transportu publicznego, czy rozbudowanej infrastruktury handlowo – usługowej.

Najbliższe otoczenie inwestycji to kameralnie usytuowane, nowoczesne budynki mieszkalne w trójkącie pomiędzy ulicami Wybickiego, Łokietka, a linią kolejową. Kilkaset metrów dalej na północ, za ulicą Wybickiego rozpoczyna się Krowodrza Górka, dawne osiedle XXX-lecia z pełną rozmachu i przestrzeni zabudową z drugiej połowy lat 70-tych. W niedalekim sąsiedztwie (ok. 400 m) apartamentowca znajduje się malowniczy Park Wyspiańskiego, na terenie którego jeszcze w latach 50-tych ubiegłego stulecia znajdował się Fort Krowodrza – jeden z elementów fortyfikacji Twierdzy Kraków, a tuż za nim rozległy, zielony teren rekreacyjny z boiskiem sportowym.

Inwestycja Wyspiański Park znajduje się na Prądniku Białym, ul. Pod Fortem (2.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Wawel Service.

Inwestycja Wyspiański Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Aktualnie w inwestycji Wyspiański Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Grupa Wawel Service przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Prądnik Biały to dzielnica IV Krakowa. Jest częścią miasta najbardziej wysuniętą na północ i zajmującą obszar 2341,87 ha. Powstała z połączenia 5 historycznych miejscowości. Zamieszkuje ją 69 135 osób. Jest jedną z tych części Krakowa, których zabudowa jest najbardziej zróżnicowana. Większość nieruchomości stanowią tu osiedla bloków mieszkalnych wzniesione w latach 60-tych, jednak uzupełnione są one blokami z wielkiej płyty powstałymi w latach 70-tych. Do tego dochodzą nowsze osiedla domów jednorodzinnych, a także domy szeregowe. Choć rozmaitość krajobrazu architektonicznego wskazuje na stały rozwój dzielnicy, to wciąż jeszcze można tu znaleźć elementy zabudowy typowo wiejskiej. W okolicy wiele jest miejsc rekreacyjnych idealnych do zabaw dla dzieci. Znajduje się tu 20 ogródków jordanowskich. W dzielnicy działa też 5 klubów sportowych. Dobrze rozbudowana jest infrastruktura oświatowa, o czym świadczy 10 funkcjonujących tu szkół i 4 zespoły szkolne. Zaletą dzielnicy jest też sieć połączeń komunikacyjnych z innymi częściami Krakowa. Działa tu łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych. Przez Prądnik Biały przechodzi też droga krajowa nr 7 i droga wojewódzka nr 794.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wyspiański Park?

Dzielnica IV jest bardzo dobrze skomunikowana zarówno z resztą miasta, jak i z okolicznymi miejscowościami. Przez Prądnik Biały przechodzi droga krajowa nr 7 oraz droga wojewódzka nr 794. W dzień i w nocy kursuje stąd łącznie 30 linii autobusowych i 5 linii tramwajowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wyspiański Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 346 metrów od inwestycji Wyspiański Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wyspiański Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wyspiański Park znajdują się 44 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Kolorowe Przedszkole w odległości 163 m, Katolicka szkoła podstawowa imienia świętej Jadwigi Królowej w odległości 180 m, Fair Play w odległości 322 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wyspiański Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ewa Lewandowska w odległości 419 m, Diagnostyka. Laboratoria Medyczne. w odległości 472 m, Wie-mar-dent w odległości 492 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wyspiański Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 168 m znajduje się Żabka, w odległości 208 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wyspiański Park w odległości 172 m znajduje się boisko / kort, w odległości 186 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 202 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023