Dworcowa 67

LUKSUSOWE APARTAMENTY W SERCU BYDGOSZCZY

Mieszkania na sprzedaż ul. Dworcowa, oferowane bezpośrednio przez Hunger Development Sp. z o.o

Bydgoszcz, ul. Dworcowa 67

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1679 ofert w najbliższej okolicy!

Dworcowa 67

39 zdjęć

Dworcowa 67
Dworcowa 67
Dworcowa 67
Dworcowa 67

Najbliższe inwestycje

 • Kolorowe Garbary

  Kolorowe Garbary

 • Garbary 5
  od: 6 490 zł/m2
  Pod wynajem

  Colian Developer

 • Łokietka 46
  od: 6 800 zł/m2
  Pod wynajem

  P.W. PUBR Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Dworcowa 67 logo

Elegancja i historia

PIęciokondygnacyjna kamienica powstała w latach 1912-1913 na zamówienie księgarza Ericka Hechta, według projektu znanego berlińskiego architekta Otto Waltera. Ten efektowny budynek posiada bogato zdobioną elewację m.in. płaskorzeźby ryby, króla i lady Godivy. Główne wejście wieńczy postać mężczyzny siedzącego na koniu trzymającego sztandar - ten motyw stanowił inspirację dla logo Inwestycji. Liczne zdobienia, nawiązania do antyku i zastosowane rozwiązania architektoniczne powodują że kamienica przy Dworcowej 67 jest nie tylko niezwykle piękna ale posiada też wyjątkową wartość historyczną.

Kamienica dzisiaj

Wkrótce Dworcowa 67 stanie się najbardziej rozpoznawalnym i prestiżowym budynkiem pośród bydgoskich kamienic. Budynek zostanie w całości zrewitalizowany przy zachowaniu jego historycznego charakteru. Do tego celu zostaną użyte starannie dobrane materiały - imitacja naturalnego kamienia, nowoczesne elementy z metalu i szkła przełamane drewnem i eleganckie sztukaterie. Mieszkańców będzie witać reprezentacyjny portal w części centralnej , z którym połączone będą dwie klatki schodowe. Każda z nich wyposażona będzie w stylową, przeszkloną windę. Dla komfortu mieszkańców na zamkniętym terenie będą znajdowały się zewnętrzne miejsca postojowe.

Apartamenty

W kamienicy zaprojektowano mieszkania od 59 do 223 mkw, w których wysokość pomieszczeń sięgać będzie do 3,5 m. Pozostawiono możliwość wyboru układu pomieszczeń i rozmieszczenia ścianek działowych wedle potrzeb przyszłych Mieszkańców. Najbardziej wymagający Klienci będą mogli połączyć wybrane mieszkania w efektowne ponad 200 metrowe apartamenty. Dwupoziomowe mieszkanie na parterze posiadać będą własny ogródek, a do apartamentów na ostatniej kondygnacji przynależą przestronne tarasy z widokiem na miasto. W kamienicy zaprojektowano także dwa lokale usługowe.

Podsumowanie:

Kamienica w zabytkowej części Bydgoszczy

Mieszkania od 2 do 4 pokoi z możliwością łączenia

Tarasy, balkony, ogródek na parterze

Dwie nowoczesne windy od poziomu -1

Zewnętrzne miejsca postojowe

Wysokość pomieszczeń do 3,3m

Inwestycja Dworcowa 67 znajduje się w Bydgoszczy, ul. Dworcowa 67 (1.2 km od centrum Bydgoszczy), jest realizowana przez dewelopera Hunger Development Sp. z o.o.

Inwestycja Dworcowa 67 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań w tym 31 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dworcowa 67 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 226 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Hunger Development Sp. z o.o przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (35 miejsc)

W inwestycji znajdują się 22 komórki lokatorskie dostępne w metrażach: 7,83 m2 – 16,24 m2. Cena za m2 to 1500 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 350 do 500 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (22): dostępne w metrażach: 7,83 m2 – 16,24 m2. Cena za m2 to 1500 zł.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (35 miejsc): 50 000 zł brutto.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Bydgoszcz to niemal 360-tysięczne miasto powiatowe będące stolicą woj. kujawsko-pomorskiego. Jego powierzchnia wynosi 175,98 km2. Przepływają tędy rzeki Wisła i Brda. Zabudowa jest zróżnicowana. Śródmieście wyróżnia się zwartym budownictwem i wieloma zabytkowymi kamienicami. Dalej od centrum pojawiają się budynki wielorodzinne, a na obrzeżach miasta - liczne domy jednorodzinne. Przy północnej i południowej granicy rozciągają się rozległe tereny zielone, m.in. Las Gdański. Bydgoszcz to ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturowy, w którym mieści się 15 szkół wyższych, teatr, filharmonia, opera. Mieszkańcy mają dostęp do bogatej oferty medycznej – działa tu 11 szpitali. Prężnie rozwija się sektor handlowo-usługowy i działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny. Bydgoszcz jest rewelacyjnie skomunikowana z największymi miastami kraju. Znajduje się tu port lotniczy, a 10 dróg wojewódzkich i 4 krajowe zapewniają dogodną komunikację drogową. Na obszarze całego miasta działa komunikacja publiczna. Przechodząca tędy magistrala kolejowa łączy Śląsk z miejscowościami nadmorskimi.

Komunikacja

Bydgoszcz leży wśród arterii komunikacyjnych o znaczeniu regionalnym i krajowym. Przez miasto przechodzą 4 drogi krajowe (nr 5, 10, 25, 80). W promieniu 15 km biegnie 10 dróg wojewódzkich (nr 223, 244, 246, 249, 256, 394, 397, 546, 551, 597). Bydgoszcz przecina też trasa europejska E261. Mieści się tu czynny port lotniczy, a tutejsza magistrala kolejowa łączy południe kraju z miejscowościami nadbałtyckimi. Na terenie całego miasta kursują autobusy i tramwaje miejskie. Po Bydgoszczy można też pływać – taką opcję zapewniają tramwaje wodne. Nie brakuje również wypożyczalni rowerów i samochodów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dworcowa 67 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Dworcowa 67 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworcowa / Matejki.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dworcowa 67 znajdują się się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w odległości 30 m, Technikum TEB Edukacja w Bydgoszczy w odległości 100 m, Studium Medyczne TEB Edukacja w Bydgoszczy w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dworcowa 67 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Nad Brdą Centrum Mdyczne w odległości 60 m, Regionalny Ośrodek Medycyny Sportowej SPORTVITA w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dworcowa 67 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Garmin Tele-Arto, w odległości 70 m znajduje się Supermarket, w odległości 80 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dworcowa 67 w odległości 310 m znajduje się Cegielnia, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Park Trampolin.

Data publikacji: 13.12.2018
Data aktualizacji: 30.03.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: