Puławska/Merliniego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGRUPA LANDESKRONE

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Dolna(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Piaseczyńska 51 (3.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 14 500/m2
  Nova Dolna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 119 m2
  Liczba pokoi: 4
  Wprost Nieruchomości
 • Mokotowska Szpilka(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza 32 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 300 brutto/m2
  Mokotowska Szpilka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 70 - 105 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Buszrem S.A.
 • Apartamenty przy Woronicza(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Woronicza (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 12 500/m2
  Apartamenty przy Woronicza
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 3
  Yuniversal Development

Opis Inwestycji

Puławska/Merliniego

Nową inwestycją Grupy Landeskrone jest Puławska/Merliniego, odrestaurowana kamienica znajdująca się w części Starego Mokotowa tuż przy Centrum Sportu i Rekreacji “Warszawianka” i Królikarni. Jest to wyjątkowa oferta dla osób ceniących elegancję i oryginalność.Dzięki kunsztownym rzeźbom i meblom w stylu art déco, marmurowym posadzkom i wielu innym dodatkom, obiekt posiada niepowtarzalny styl.Kamienica jest położona w doskonałej lokalizacji, zarówno dla dojeżdżających do pracy (10 min do Śródmieścia), oraz dla ceniących sobie przyrodę i spokój, gdyż mieści się tuż obok parków. Aby zapewnić pełen komfort naszym Mieszkańcom, przygotowane zostały garaże, winda i komórki lokatorskie. Przed budynkiem znajdować się będzie prywatny ogród do wyłącznej dyspozycji Mieszkańców, wraz z wyznaczoną częścią dla dzieci.W sprzedaży są do dyspozycji apartamenty od 50 do 240 m2, jednakże jest możliwość łączenia ze sobą powierzchni w dowolny sposób. W ofercie są również apartamenty o dwustronnej ekspozycji. Piętra 1–3 mają powierzchnię ok. 230 m2 i po trzy mieszkania na kondygnacji. W nadbudowie w ofercie znajdują się dwa apartamenty o metrażu powyżej 100 m2 każdy. Wjazd i główne wejście do budynku mieści się od spokojnej ulicy Merliniego.

Inwestycja Puławska/Merliniego znajduje się na Wierzbnie, ul. Puławska 107C (4.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera GRUPA LANDESKRONE.

Inwestycja Puławska/Merliniego jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań w tym 15 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Puławska/Merliniego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 61 do 133 metrów kwadratowych w cenie od 13 499 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GRUPA LANDESKRONE przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (4 miejsca)

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 290 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (15).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (4 miejsca).
Udogodnienia: monitoring, internet, korty tenisowe, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Puławska/Merliniego

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Puławska/Merliniego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Puławska/Merliniego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Malczewskiego 05.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Puławska/Merliniego znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe 4Kids w odległości 110 m, Przedszkole Integracyjne nr 45 w odległości 250 m, CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Puławska/Merliniego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Mokotowskie Centrum Osteoporozy w odległości 110 m, Szpital świętej Elżbiety w odległości 280 m, Curatum w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Puławska/Merliniego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Puławska/Merliniego w odległości 130 m znajduje się Basen, w odległości 170 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 170 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 25.06.2019

Data aktualizacji: 27.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie