Czółenkowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Czółenkowa, oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwest

Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Czółenkowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 371 ofert w najbliższej okolicy!

Czółenkowa

3 zdjęcia

Czółenkowa
Czółenkowa
Czółenkowa

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

MIEJSCEProjektowany budynek będzie znajdować się na działce położonej przy ul. Czółenkowej w Warszawie, na terenie Dzielnicy Włochy. Inwestycja zlokalizowana  jest na Starych Włochach niedaleko skrzyżowania Al. Jerozolimskich z ulicą Popularną. Budynek usytuowany jest w sąsiedztwie kameralnej zabudowy jednorodzinnej i niskiej zabudowy budynków wielorodzinnych o podobnej wysokości do naszej zabudowy. Lokalizacja inwestycji pozwala na komfortowy dostęp zarówno do centrum Warszawy – są to zaledwie ok. 5 km do Placu Zawiszy.W niedalekim sąsiedztwie znajdują się centra handlowe tj. MACRO, Castaorama, E.Leclerc.Na ul. Techników, w odległości ok. 650 m od nieruchomości znajduje się przystanek autobusowy następujących linii 127, 129, na żądanie N85, Z-7.BUDYNEKNowoczesny budynek został zaprojektowany w konstrukcji żelbetowej, tzn. elementy nośne, takie  jak słupy i stropy wykonane są z żelbetu, natomiast wypełnieniem będzie ściana zewnętrzna warstwowa zapewniająca wysoką izolacyjność termiczną i wykończona atrakcyjnym tynkiem na siatce z miejscowym wypełnieniem kamienną okładziną elewacyjną. Zasilanie budynku będzie zapewnione z sieci miejskich, tzn. woda, gaz i prąd. Potrzeby c.o. i c.w. będzie spełniać własna kotłownia gazowa.STRUKTURANa pierwszej kondygnacji budynku zaprojektowane są funkcje techniczne i gospodarcze, garaż na stanowiska parkingowe oraz jeden lokal mieszkalny z ogródkiem. Na drugiej i trzeciej kondygnacji budynku zaprojektowane są po 2 lokale mieszkalne wraz z balkonami (trzecia kondygnacja z antresolami). Na poziomie parteru zlokalizowano wjazd do garażu oraz wejście do klatki schodowej. Struktura mieszkań jest dość zróżnicowana, tak aby spełnić różne potrzeby przyszłych lokatorów. Dostępne mieszkania to: 2-, 3-, 4- a nawet 5-pokojowe.

Inwestycja Czółenkowa znajduje się na Starych Włochach, ul. Czółenkowa (5.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa Inwest.

Inwestycja Czółenkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Czółenkowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Inwest przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 29900 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Czółenkowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Czółenkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Czółenkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wagonownia 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Czółenkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Czółenkowa znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Mikroszkoła Włochy w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne Mini Misie w odległości 410 m, Przedszkole Terapeutyczne Mądre Główki w odległości 450 m.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 05.01.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: