Olbrachta 24

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Olbrachta 24, oferowane bezpośrednio przez

GN Group

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Olbrachta 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Olbrachta 24

3 zdjęcia

Olbrachta 24
Olbrachta 24
Olbrachta 24

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 600 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Olbrachta 24 logo

Budynek przy ul. Olbrachta został zaprojektowany z myślą o osobach szukających mieszkań w centrum miasta o wyjątkowym układzie.

Strefa dzienna z salonem i kuchnią została zlokalizowana na niższym poziomie mieszkania, natomiast część nocna znajduje się powyżej, na antresoli. Obie strefy połączone są dużym otwarciem na wysokość 6m, dające wrażenie nieograniczonej przestrzeni.

Duże otwory okienne na obu poziomach każdego mieszkania ułożone są w formie szachownicy, zapewniając równomierne doświetlenie wnętrza. Kadrują także otwarcia widokowe dla 50% ścian zewnętrznych mieszkań, jednocześnie chroniąc prywatność w przestrzeniach tego wymagających. Na przedłużeniu przeszkleń dolnych poziomów w każdym mieszkaniu zlokalizowane zostały balkony, w oparciu o konsekwentny modułowy układ bryły budynku.

Wszystkie apartamenty posiadają wysoki salon nadający im niesamowitej przestrzeni i antresolę o wysokości 2,72m. Zadbaliśmy również o duże przeszklenia wpuszczające mnóstwo dziennego światła i wygodne balkony, na których możesz odpocząć po ciężkim dniu w pracy.

Inwestycja Olbrachta 24 znajduje się na Ulrychowie, ul. Olbrachta 24 (4.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez GN Group.

Inwestycja Olbrachta 24 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Olbrachta 24 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GN Group przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Olbrachta 24 to bezpośrednie sąsiedztwo Parków Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydła. Wola to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy z bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta po zmodernizowanej ulicy Górczewskiej. Bliskość restauracji, centrum handlowego, obiektów rekreacji sportowej oraz licznych sklepów sprawia iż można w pełni korzystać z walorów lokalizacji.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Olbrachta 24?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olbrachta 24 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 300 metrów od inwestycji Olbrachta 24 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Księcia Janusza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Olbrachta 24 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olbrachta 24 znajdują się 62 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 10 m, Przedszkole nr 273 w odległości 40 m, Przedszkole nr 403 w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Olbrachta 24 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum Terapii "Dialog" - Wola w odległości 270 m, Oldent w odległości 290 m, Prodental w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Olbrachta 24 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Ale Dobre Piwo, Pod Strzechą, w odległości 80 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 90 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olbrachta 24 w odległości 250 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 250 m znajduje się boisko / kort, w odległości 260 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.10.2020
Data aktualizacji: 04.10.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: