Olbrachta 24

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Olbrachta 24, oferowane bezpośrednio przez GN Group

Warszawa, Wola, Ulrychów, ul. Olbrachta 24
Ceny od: 12 180 zł brutto/m2
Olbrachta 24

3 zdjęcia

Olbrachta 24
Olbrachta 24
Olbrachta 24

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Olbrachta 24 dostępnych jest 13 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Olbrachta 24 logo

Budynek przy ul. Olbrachta został zaprojektowany z myślą o osobach szukających mieszkań w centrum miasta o wyjątkowym układzie.

Strefa dzienna z salonem i kuchnią została zlokalizowana na niższym poziomie mieszkania, natomiast część nocna znajduje się powyżej, na antresoli. Obie strefy połączone są dużym otwarciem na wysokość 6m, dające wrażenie nieograniczonej przestrzeni.

Duże otwory okienne na obu poziomach każdego mieszkania ułożone są w formie szachownicy, zapewniając równomierne doświetlenie wnętrza. Kadrują także otwarcia widokowe dla 50% ścian zewnętrznych mieszkań, jednocześnie chroniąc prywatność w przestrzeniach tego wymagających. Na przedłużeniu przeszkleń dolnych poziomów w każdym mieszkaniu zlokalizowane zostały balkony, w oparciu o konsekwentny modułowy układ bryły budynku.

Wszystkie apartamenty posiadają wysoki salon nadający im niesamowitej przestrzeni i antresolę o wysokości 2,72m. Zadbaliśmy również o duże przeszklenia wpuszczające mnóstwo dziennego światła i wygodne balkony, na których możesz odpocząć po ciężkim dniu w pracy.

Inwestycja Olbrachta 24 znajduje się na Ulrychowie, ul. Olbrachta 24 (4.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera GN Group.

Inwestycja Olbrachta 24 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Olbrachta 24 pozostało na sprzedaż 13 mieszkań o powierzchniach od 40 do 52 metrów kwadratowych w cenie od 12 180 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 42 do 52 m2 w cenie od 586 417 zł (2 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 40 do 52 m2 w cenie od 521 547 zł (11 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper GN Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 600 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 40 do 52 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 521 547 do 716 285 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 180 do 13 860 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
opłata rezerwacyjna w wysokości 10 000 zł..
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Olbrachta 24 znajduje się 11 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Olbrachta 24 to bezpośrednie sąsiedztwo Parków Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydła. Wola to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy z bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta po zmodernizowanej ulicy Górczewskiej. Bliskość restauracji, centrum handlowego, obiektów rekreacji sportowej oraz licznych sklepów sprawia iż można w pełni korzystać z walorów lokalizacji.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Olbrachta 24 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Olbrachta 24 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Redutowa 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Olbrachta 24 znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 273 w odległości 50 m, Przedszkole nr 403 w odległości 200 m, Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I st. w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Olbrachta 24 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Centrum Terapii DIALOG - Wola w odległości 270 m, HB Clinic w odległości 480 m, SPZOZ Warszawa Wola-Śródmieście w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Olbrachta 24 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 90 m znajduje się Piekarnia, w odległości 130 m znajduje się Galeria wypieków Lubaszka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olbrachta 24 w odległości 240 m znajduje się Energy Fitness Club, w odległości 300 m znajduje się Pływalnia "Nowa Fala", w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2020
Data aktualizacji: 18.05.2021
Olbrachta 24 logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Poznań ul. Krysiewicza 2

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz,
a nasz doradca znajdzie je bezpłatnie dla Ciebie.

 • Za darmo. Bez opłat i prowizji
 • Widoczne ceny nieruchomości
 • Zero spamu
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: