Młynarska 33

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Młynarska, oferowane bezpośrednio przez GLS Development

Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Młynarska 33

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Młynarska 33

5 zdjęć

Młynarska 33
Młynarska 33
Młynarska 33
Młynarska 33

Najbliższe inwestycje

 • K3

  K3

  Maxbud Noveo sp. z o.o. sp.k.

  Mieszkanie Bałuty-Doły, Bałuty, Łódź
  ul. Kowalska 3
  4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 43-72 m2
  • Mieszkań: 16
  • Pokoje: 3-4
 • Apartamenty Drewnowska 43 IV
  od: 6 300 zł/m2
  Pod wynajem

  Apartamenty Drewnowska 43 IV

  ATAL S.A.

  Mieszkanie Bałuty-Centrum, Bałuty, Łódź
  ul. Drewnowska 43
  2.7 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2022
  • Metraż: 42-96 m2
  • Mieszkań: 44
  • Pokoje: 1-4
 • Apartamenty Drewnowska 43 II
  od: 6 200 zł/m2

  Apartamenty Drewnowska 43 II

  ATAL S.A.

  Mieszkanie Bałuty-Centrum, Bałuty, Łódź
  ul. Drewnowska 43
  2.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 67-70 m2
  • Mieszkań: 13
  • Pokoje: 3

Opis Inwestycji

Inwestycja Młynarska 33 znajduje się na Bałutach-Dołach, ul. Młynarska 33 (3.2 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez GLS Development .

Inwestycja Młynarska 33 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Młynarska 33 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GLS Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 25 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Apartamenty Młynarska 33 usytuowana jest na Bałutach, w sąsiedztwie osiedlowych uliczek, niedaleko Parku Staromiejskiego i Parku „ Szarych Szeregów” zachęcających do aktywnego, rodzinnego wypoczynku. Liczne ścieżki rowerowe. Otoczenie to nowa i stara zabudowa wielorodzinna. Najbliższa okolica zmienia się dynamicznie powiększając tereny zrewitalizowane przez nowych deweloperów. Inwestycję zaprojektowano z myślą o osobach które pragną mieszkać w nowoczesnym budynku blisko terenów zielonych z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą sklepów, usług, jednostek edukacyjnych , dobrze skomunikowaną z centrum miasta oraz innymi dzielnicami Łodzi. Edukacja W najbliższej okolicy znajduje się wiele państwowych i prywatnych placówek edukacyjnych, m.in.: Przedszkole Miejskie nr 110, Przedszkole Miejskie nr 81 , Przedszkole Miejskie 49 , Przedszkole Miejskie 50 , Prywatne Przedszkole „Kornelówka”, Szkoła Podstawowa nr 58, Szkoła Podstawowa nr 54, Szkoła Podstawowa nr 30, Szkoła Podstawowa nr 45 , XXIV Liceum Ogólnokształcące im. M. Curie-Skłodowskiej , XIII Liceum Ogólnokształcące im. M. Piotrowiczowej , Akademia Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego. Opieka medyczna Dostęp do opieki medycznej zapewniają pobliskie przychodnie rejonowe, niepubliczne przychodnie, liczne apteki. Sklepy i usługi W najbliższej okolicy piekarnie, cukiernie, sklepiki i markety: Lidl, Żabka, Biedronka, Pepco , Rossmann , Hebe , Bałucki Rynek , restauracje i kawiarnie , kluby fitness Tereny zielone Park Staromiejski , Park „ Szarych Szeregów” liczne place zabaw dla milusińskich , a dla starszych dzieci KS Budowlani. Komunikacja miejska Dogodny dostęp do komunikacji miejskiej przy ulicy Łagiewnickiej , Franciszkańskiej , Wojska Polskiego.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Młynarska 33?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Młynarska 33 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Młynarska 33 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Organizacji WiN - Franciszkańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Młynarska 33 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Młynarska 33 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Cenrtum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi w odległości 210 m, Przedszkole Miejskie nr 28 w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 58 w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Młynarska 33 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Klinika/Przychodnia w odległości 340 m, Przychodnia lekarska w odległości 440 m, Przychodnia Salve w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Młynarska 33 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 130 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 130 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Młynarska 33 w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.10.2018
Data aktualizacji: 31.07.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: