Górnicza 4

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Górnicza, oferowane bezpośrednio przez

GLS Development

Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Górnicza 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 446 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Górnicza 4

2 zdjęcia

Górnicza 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nowa kameralna inwestycja w Łodzi na Bałutach ul. Górnicza 4 .

Oferujemy Państwu 7 funkcjonalnie zaaranżowanych mieszkań 2 i 3 pokojowych z oddzielnymi kuchniami(możliwość stworzenia aneksu kuchennego) oraz przestronnymi balkonami. Mieszkania dostępne od 36 mkw. -71 mkw. z garażami bądź m.post.na terenie ogrodzonej posesji.

Atutem Naszej inwestycji są liczne miejsca pełne zieleni np.Park Szarych Szeregów, Arturówek .Dobrze rozwinięta infrastruktura umożliwiająca szybkie dostanie się do centrum miasta.

Inwestycja Górnicza 4 znajduje się na Bałutach-Dołach, ul. Górnicza 4 (4.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez GLS Development .

Inwestycja Górnicza 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 2 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Górnicza 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GLS Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Górnicza 4?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Górnicza 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1190 metrów od inwestycji Górnicza 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Marysin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Górnicza 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Górnicza 4 znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 81 w odległości 180 m, szkoła w odległości 270 m, Przedszkole Miejskie nr 77 w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Górnicza 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dana-Dent w odległości 580 m, Centrum Medyczne Medyceusz w odległości 720 m, MCM Bałuty. Przychodnia Zdrowia Marynarska w odległości 740 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Górnicza 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się E. Leclerc, w odległości 410 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Górnicza 4 w odległości 120 m znajduje się Klub Sportowy BUDOWLANI, w odległości 130 m znajduje się Stadion BUDOWLANI, w odległości 140 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 26.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: