MOXO HOUSE

Mieszkania na sprzedaż ul. Goszczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez GH Development

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Goszczyńskiego
Ceny od: 16 300 zł brutto/m2
MOXO HOUSE

9 zdjęć

MOXO HOUSE
MOXO HOUSE
MOXO HOUSE
MOXO HOUSE

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji MOXO HOUSE dostępnych jest 9 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
02
3
82,56 m²
Parter
03
3
67,86 m²
Parter
04
3
71,86 m²
Parter
06
3
77,82 m²
1
12
3
77,71 m²
3
05
4
143,96 m²
1
07
4
140,78 m²
1
08
4
143,44 m²
2
10
4
140,78 m²
2

Opis Inwestycji

MOXO HOUSE to harmonijne miejsce w tętniącym energią Mokotowie. Ten starannie zaprojektowany, kameralny budynek o prostej formie, stylowo dobranych barwach elewacji i wielkoformatowych oknach tworzy niepowtarzalny klimat. Całość otoczona jest szlachetnym żywopłotem, którego elegancki wygląd jednocześnie przyciąga wzrok i zapewnia prywatność mieszkańcom. Estetyczna aranżacja zieleni wokół budynku nadaje mu jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

Przekraczając próg MOXO znajdziesz się w prostej, minimalistycznej przestrzeni lobby. Nasi architekci zadbali o każdy detal tego wyjątkowego miejsca, tak aby spełnić oczekiwania miłośników designu. Odkryjesz eleganckie, monochromatyczne wnętrze ze starannie dobranymi elementami wykończenia, które sprawią, że złapiesz głęboki oddech wchodząc do swojego domu.

Duszą MOXO HOUSE są jego apartamenty. Niezależnie czy wybierzesz dwupoziomowy penthouse z przestronnym tarasem czy apartament z prywatnym, prawie dwustumetrowym ogrodem MOXO HOUSE zapewnia Ci styl i komfort życia na najwyższym poziomie. Apartamenty posiadają po dwa miejsca postojowe, znajdujące się w podziemnym garażu MOXO, w którym czekają na Ciebie również komórki lokatorskie. Dla miłośników nowoczesnych technologii - apartamenty MOXO są przystosowane do rozwiązań inteligentnego domu, Smart Home.

Inwestycja MOXO HOUSE znajduje się na Wierzbnie, ul. Goszczyńskiego (4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez GH Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji MOXO HOUSE w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 68 do 144 metrów kwadratowych, w cenie od 16 300 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 68 do 83 m2 (5 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 141 do 144 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców GH Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, taras, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 68 do 144 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 16 300 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji MOXO HOUSE?

Przyszli mieszkańcy inwestycji MOXO HOUSE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji MOXO HOUSE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polskie Radio 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji MOXO HOUSE znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji MOXO HOUSE znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 145 Czterolistna Koniczynka w odległości 130 m, Instytut Kształcenia Eko-Tur Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli w odległości 150 m, Muzyczne Przedszkole Montessori MocArt w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji MOXO HOUSE jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Scanmed Multimedis w odległości 120 m, Szpital świętej Elżbiety w odległości 410 m, Ortopedika w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji MOXO HOUSE składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Galeria Wypieków, w odległości 210 m znajduje się abc, w odległości 210 m znajduje się abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji MOXO HOUSE w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.03.2021
Data aktualizacji: 29.10.2021
GH Development logo

GH Development

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: