Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

MOXO HOUSE

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Goszczyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

GH Development

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Goszczyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1469 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

MOXO HOUSEMOXO HOUSE

9 zdjęć

MOXO HOUSE
MOXO HOUSE
MOXO HOUSE
MOXO HOUSE

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 13 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

MOXO HOUSE to harmonijne miejsce w tętniącym energią Mokotowie. Ten starannie zaprojektowany, kameralny budynek o prostej formie, stylowo dobranych barwach elewacji i wielkoformatowych oknach tworzy niepowtarzalny klimat. Całość otoczona jest szlachetnym żywopłotem, którego elegancki wygląd jednocześnie przyciąga wzrok i zapewnia prywatność mieszkańcom. Estetyczna aranżacja zieleni wokół budynku nadaje mu jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

Przekraczając próg MOXO znajdziesz się w prostej, minimalistycznej przestrzeni lobby. Nasi architekci zadbali o każdy detal tego wyjątkowego miejsca, tak aby spełnić oczekiwania miłośników designu. Odkryjesz eleganckie, monochromatyczne wnętrze ze starannie dobranymi elementami wykończenia, które sprawią, że złapiesz głęboki oddech wchodząc do swojego domu.

Duszą MOXO HOUSE są jego apartamenty. Niezależnie czy wybierzesz dwupoziomowy penthouse z przestronnym tarasem czy apartament z prywatnym, prawie dwustumetrowym ogrodem MOXO HOUSE zapewnia Ci styl i komfort życia na najwyższym poziomie. Apartamenty posiadają po dwa miejsca postojowe, znajdujące się w podziemnym garażu MOXO, w którym czekają na Ciebie również komórki lokatorskie. Dla miłośników nowoczesnych technologii - apartamenty MOXO są przystosowane do rozwiązań inteligentnego domu, Smart Home.

Inwestycja MOXO HOUSE znajduje się na Wierzbnie, ul. Goszczyńskiego (4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez GH Development.

Inwestycja MOXO HOUSE została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 13 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji MOXO HOUSE nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GH Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji MOXO HOUSE?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji MOXO HOUSE mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 481 metrów od inwestycji MOXO HOUSE znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji MOXO HOUSE znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji MOXO HOUSE znajduje się 78 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 145 "Czterolistna Koniczynka" w odległości 92 m, przedszkole w odległości 117 m, Muzyczne Przedszkole Montessori MocArt w odległości 179 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji MOXO HOUSE jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Prodental w odległości 120 m, Scanmed w odległości 123 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 345 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji MOXO HOUSE składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 196 m znajduje się Zielonka, w odległości 198 m znajduje się Lubaszka, w odległości 202 m znajduje się Ernest.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji MOXO HOUSE w odległości 247 m znajduje się boisko / kort, w odległości 268 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 275 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 10.03.2021
Data aktualizacji: 29.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023