Ratajski Zakątek

Oferta archiwalna

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Inflancka/Milczańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 117 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ratajski Zakątek

5 zdjęć

Ratajski Zakątek
Ratajski Zakątek
Ratajski Zakątek
Ratajski Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 15000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis inwestycji

Ruszyliśmy z budową inwestycji na Ratajach, dzielnicy Poznania położonej na prawym brzegu rzeki Warty. Na zlokalizowane przy zbiegu trzech ulic Inflanckiej, Milczańskiej i Bobrzańskiej osiedle składać będą się dwa czterokondygnacyjne budynki mieszkalne. Pod każdym budynkiem znajduje się podziemna powierzchnia garażowa. Atrakcyjna, nowoczesna architektura to nie jedyny walor naszej inwestycji. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych są dla nas niezwykle istotną kwestią. W trosce o wygodę naszych mieszkańców zaprojektowaliśmy windy z garażu na wszystkie kondygnacje. W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Do wyboru są mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchi odpowiednio:

1-pokojowe od 30,09 do 38,51 m²2-pokojowe od 48,61 do 54,86 m²3-pokojowe od 60,35 do 66,16 m²4-pokojowe od 74,16 do 78,80 m²

Przy każdym mieszkaniu jest balkon.

Najważniejszymi atutami naszej lokalizacji jest niewątpliwie bliskość względem centrum miasta oraz jeziora Maltańskiego, dobre połączenia komunikacyjne z innymi rejonami (trasy tramwajowe przez dolny i górny taras Rataj, oraz połączenie tramwajowe przez most św. Rocha z centrum), liczne placówki edukacyjne (szkoły podstawowe, gimnazja, ponadpodstawowe, przedszkola), jak również bliskie sąsiedztwo wielu obiektów handlowych i kulturalnych (Galeria Malta , Ikea, Centrum Franowo, M1, Cinemacity, Malta, nowe zoo ).

Termin realizacji:

Etap I – blok A – koniec 05.2012 r.   Etap II – blok B- koniec 07.2012 r.

Inwestycja Ratajski Zakątek znajduje się na Starym Mieście, ul. Inflancka/Milczańska null została zrealizowana przez GGW Development.

Inwestycja Ratajski Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ratajski Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GGW Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ratajski Zakątek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ratajski Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Ratajski Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marcinkowskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ratajski Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ratajski Zakątek znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zaoczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Poznaniu w odległości 110 m, Policealna Szkoła dla Dorosłych "Cosinus Plus" w Poznaniu w odległości 110 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ratajski Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Galeria MM, w odległości 190 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ratajski Zakątek w odległości 180 m znajduje się Fitness Point, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Mieście

Oferty na Starym Mieście

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: