Ratajski Zakątek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Inflancka/Milczańska, oferowane bezpośrednio przez

GGW Development

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Inflancka/Milczańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 517 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ratajski Zakątek

5 zdjęć

Ratajski Zakątek
Ratajski Zakątek
Ratajski Zakątek
Ratajski Zakątek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 15000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Opis inwestycji

Ruszyliśmy z budową inwestycji na Ratajach, dzielnicy Poznania położonej na prawym brzegu rzeki Warty. Na zlokalizowane przy zbiegu trzech ulic Inflanckiej, Milczańskiej i Bobrzańskiej osiedle składać będą się dwa czterokondygnacyjne budynki mieszkalne. Pod każdym budynkiem znajduje się podziemna powierzchnia garażowa. Atrakcyjna, nowoczesna architektura to nie jedyny walor naszej inwestycji. Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych są dla nas niezwykle istotną kwestią. W trosce o wygodę naszych mieszkańców zaprojektowaliśmy windy z garażu na wszystkie kondygnacje. W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Do wyboru są mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchi odpowiednio:

1-pokojowe od 30,09 do 38,51 m²2-pokojowe od 48,61 do 54,86 m²3-pokojowe od 60,35 do 66,16 m²4-pokojowe od 74,16 do 78,80 m²

Przy każdym mieszkaniu jest balkon.

Najważniejszymi atutami naszej lokalizacji jest niewątpliwie bliskość względem centrum miasta oraz jeziora Maltańskiego, dobre połączenia komunikacyjne z innymi rejonami (trasy tramwajowe przez dolny i górny taras Rataj, oraz połączenie tramwajowe przez most św. Rocha z centrum), liczne placówki edukacyjne (szkoły podstawowe, gimnazja, ponadpodstawowe, przedszkola), jak również bliskie sąsiedztwo wielu obiektów handlowych i kulturalnych (Galeria Malta , Ikea, Centrum Franowo, M1, Cinemacity, Malta, nowe zoo ).

Termin realizacji:

Etap I – blok A – koniec 05.2012 r.   Etap II – blok B- koniec 07.2012 r.

Inwestycja Ratajski Zakątek znajduje się na Starym Mieście, ul. Inflancka/Milczańska została zrealizowana przez GGW Development.

Inwestycja Ratajski Zakątek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ratajski Zakątek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GGW Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ratajski Zakątek?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ratajski Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 858 metrów od inwestycji Ratajski Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ratajski Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ratajski Zakątek znajduje się 60 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Fashion School Poznań w odległości 116 m, Studium Języków Obcych w odległości 202 m, Wyższa Szkoła Języków Obcych w odległości 209 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ratajski Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek leczenia Uzależnień i Współuzależnień w odległości 61 m, CenterMed w odległości 209 m, WIA-DENT w odległości 234 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ratajski Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 26 m znajduje się Żabka, w odległości 49 m znajduje się Koziegłowy, w odległości 58 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ratajski Zakątek w odległości 177 m znajduje się Fitness Point, w odległości 323 m znajduje się boisko / kort, w odległości 408 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: