Mokra 10

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGetmar

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Mokra 10 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A.32
2
44,05 m²
4
A.52
2
96,22 m²
6
A.51
2
96,22 m²
6
A.59
3
74,36 m²
7

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Inwestycja Mokra to dwa budynki IX i VII kondygnacyjne w centrum Łodzi na Bałutach.Budynki zostały zaprojektowane według aktualnych trendów z uwzględnieniem najważniejszych rozwiązań, które podnoszą ich funkcjonalność.Szereg korzyści:• liczne połączenia autobusowe i tramwajowe w różnych kierunkach miasta• Aleja Włókniarzy jako jedna z głównych arterii miasta zapewnia łatwy wyjazd z miasta i poruszanie się po nim• duże tarasy i balkony• ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej• wyprowadzona 3 faza pod płytę indukcyjną• na terenie osiedla – Plac Zabaw dla dzieci• windy cichobieżne• miejsca parkingowe w garażu podziemnym• dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w budynku będzie funkcjonował monitoring i ochrona• budynek dostępny dla osób niepełnosprawnych• na etapie budowy możliwość wyburzenia ścian działowych i postawienie nowych, zgodnie z życzeniem przyszłego użytkownika• możliwość stworzenia zamkniętej kuchni, bądź otwartej w postaci aneksu kuchennego• widok na zieleń

Inwestycja Mokra 10 znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Mokra 10 (4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Getmar.

Inwestycja Mokra 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mokra 10 pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 44 do 96 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 96 m2 (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 74 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Getmar przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 44 do 96 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mokra 10

Inwestycja leży w ścisłym centrum miasta. Blisko ul. Mokrej znajduje się zajezdnia autobusowa przy ul. Limanowskiego, z której odjeżdżają autobusy wielu linii: • ul. Limanowskiego – tramwaje nr 2 i 5 • ul. Lutomierskiej – autobusy linii 58C, 87A, 87B, 96 • al. Włókniarzy – tramwaje linii 8, 13, 16 Podróż do Manufaktury zajmie tylko 7 minut. Na zakupy mieszkańcy Inwestycji przy ul. Mokrej będą mogli się wybrać do Tesco lub sklepu Aldi. W bliskiej odległości znajduje się restauracja McDonalds, stacja Paliw Lotos, kościół, przychodnie i apteki, a także liczne placówki edukacyjne (od przedszkola po liceum).

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

W odległości 150 metrów od inwestycji Mokra 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Limanowskiego - Mokra (0439).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mokra 10 znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 105 w odległości 350m, Szkoła Podstawowa nr 166 w odległości 350m, Publiczne Gimnazjum nr 6 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Przychodnia Rejonowa nr 1 ZOZ Łódź - Bałuty, w odległości 350 m znajduje się Grodzka. Apteka Stefarm. Wojciechowska J., mgr farm., Wieczorek M., mgr farm., w odległości 400 m znajduje się Familia. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Bankomaty Euronet, w odległości 350 m znajduje się Restauracja Maciek, w odległości 400 m znajduje się Bankomaty Euronet.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Jeet-Kune-Do, w odległości 1350 m znajduje się Intrako.

Data publikacji: 18.10.2017

Data aktualizacji: 30.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie