Geodetów Apartamenty

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFOX INVEST 3 sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Ogrodowa 6(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Ogrodowa 6 (0.7 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 200 brutto/m2
  Apartamenty Ogrodowa 6
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 76 - 108 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Ygo S.C.
 • Sadyba Słoneczny Sad(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Słoneczny Sad (1.2 km od Warszawy)
  Sadyba Słoneczny Sad
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 125 - 128 m2
  Liczba pokoi: 5
  MMBRAMA.Pl Sp. z o.o. Sadyba Słoneczny Sad S. k.
 • Soft Lofty Nad Potokiem etap 3(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż piaseczyński, Józefosław, ul. Osiedlowa 47b-z (0.1 km od Warszawy)
  Soft Lofty Nad Potokiem etap 3
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 72 - 121 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Ascomp International Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Geodetów ApartamentyLuksusowe mieszkania gotowe do odbioru - w wysokim standardzie wykonania - budynek oddany do użytkowaniaGeodetów Apartamenty to trzecia "warszawska" inwestycja realizowana w ramach naszej grupy inwestycyjnej:Po budynkach przy ul. Jagiełły 15 na Warszawskim Ursusie oraz Jana III Sobieskiego w podwarszawskim Piastowie, przedstawiamy do sprzedaży inwestycję stanowiącą kameralny apartamentowiec składający się z 3 kondygnacji nadziemnych i 12 mieszkań o powierzchni od 42,00 m² do 83,19 m², wraz z garażami, lokalami usługowymi i parkingiem na zewnątrz.Budynek położony jest w przepięknej okolicy przy ulicy Osiedlowej nr 1A w Józefosławiu (narożnik ul. Geodetów) z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnej przyjaznej lokalizacji.W pobliżu znajduje się szkoła, przystanek autobusowy. W ciągu 5 minut dojadą Państwo także do ważnego węzła komunikacyjnego- drogi S2 prowadzącej do autostrady A2 i lotniska Chopina. Bliskość terenów zielonych Lasku Kabackiego daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. To wszystko sprawia, że Apartamenty Geodetów są idealnym rozwiązaniem dla aktywnych osób szukających azylu ciszy i spokoju.Mieszkania i części wspólne zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Duże okna gwarantują duże nasłonecznienie pomieszczeń, przy jednoczesnym zachowaniu parametrów cieplnych lokali z uwagi na ich wysoką jakość. Na uwagę zasługuje wysokość pomieszczeń która wynosi 290 cm, co dodatkowo zwiększa przestrzeń mieszkalną. W każdym z budynków znajduje się winda. Każde z mieszkań ogrzewane jest indywidualnym piecem gazowym, każde z mieszkań posiada przestronny balkon i wyposażone jest w instalacje internetową, telewizyjną. wejście na klatki schodowe zabezpieczone jest instalacją videofonową. Mieszkania wykonano w standardzie dewloperskim.Standard wykonania oraz rzuty kondygnacji i lokali znajdują się w zdjęciach do ogłoszenia.Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży:BN DEVELOPMENT 2 Sp. z o.o.tel.: + 48 690 225 801Fax: +48 61 847 46 35e-mail:[email protected][email protected]

Inwestycja Geodetów Apartamenty znajduje się w Józefosławiu, ul. Osiedlowa 1A (0.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera FOX INVEST 3 sp. z o.o..

Inwestycja Geodetów Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań w tym 8 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Geodetów Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 87 metrów kwadratowych w cenie od 5 966 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper FOX INVEST 3 sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: garaż pojedynczy brutto 20 000,00 zł brutto pozostały nr GB1, GB2, GB3, GB4, GB5 garaż podwójny z platformą zależną 25.000,00 zł brutto pozostały nr GA5/6, GA7/8, GA9/10 miejsce postojowe na zewnątrz budynku 11 070,00 zł brutto pozostały nr PB5, PB6.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Geodetów Apartamenty

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Geodetów Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Geodetów Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rubinowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Geodetów Apartamenty znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Nibylandia w odległości 260 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Ferdynanda Magellana w odległości 260 m, Przedszkole Nr 11 w Piasecznie "Nefrytowy Zakątek" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Geodetów Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Delikatesy Zosia, w odległości 320 m znajduje się Delikatesy Gaja, w odległości 370 m znajduje się U Wandy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Geodetów Apartamenty w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.02.2018

Data aktualizacji: 17.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie