Geodetów Apartamenty

Oferta archiwalna

piaseczyński, Józefosław, ul. Osiedlowa 1A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 56 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Geodetów Apartamenty

10 zdjęć

Geodetów Apartamenty
Geodetów Apartamenty
Geodetów Apartamenty
Geodetów Apartamenty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaż pojedynczy brutto 20 000,00 zł brutto pozostały nr GB1, GB2, GB3, GB4, GB5 garaż podwójny z platformą zależną 25.000,00 zł brutto pozostały nr GA5/6, GA7/8, GA9/10 miejsce postojowe na zewnątrz budynku 11 070,00 zł brutto pozostały nr PB5, PB6.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Geodetów Apartamenty

Luksusowe mieszkania gotowe do odbioru - w wysokim standardzie wykonania - budynek oddany do użytkowania

Geodetów Apartamenty to trzecia "warszawska" inwestycja realizowana w ramach naszej grupy inwestycyjnej:

Po budynkach przy ul. Jagiełły 15 na Warszawskim Ursusie oraz Jana III Sobieskiego w podwarszawskim Piastowie, przedstawiamy do sprzedaży inwestycję stanowiącą kameralny apartamentowiec składający się z 3 kondygnacji nadziemnych i 12 mieszkań o powierzchni od 42,00 m² do 83,19 m², wraz z garażami, lokalami usługowymi i parkingiem na zewnątrz.

Budynek położony jest w przepięknej okolicy przy ulicy Osiedlowej nr 1A w Józefosławiu (narożnik ul. Geodetów) z dala od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnej przyjaznej lokalizacji.

W pobliżu znajduje się szkoła, przystanek autobusowy. W ciągu 5 minut dojadą Państwo także do ważnego węzła komunikacyjnego- drogi S2 prowadzącej do autostrady A2 i lotniska Chopina. Bliskość terenów zielonych Lasku Kabackiego daje możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu. To wszystko sprawia, że Apartamenty Geodetów są idealnym rozwiązaniem dla aktywnych osób szukających azylu ciszy i spokoju.

Mieszkania i części wspólne zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Duże okna gwarantują duże nasłonecznienie pomieszczeń, przy jednoczesnym zachowaniu parametrów cieplnych lokali z uwagi na ich wysoką jakość. Na uwagę zasługuje wysokość pomieszczeń która wynosi 290 cm, co dodatkowo zwiększa przestrzeń mieszkalną. W każdym z budynków znajduje się winda. Każde z mieszkań ogrzewane jest indywidualnym piecem gazowym, każde z mieszkań posiada przestronny balkon i wyposażone jest w instalacje internetową, telewizyjną. wejście na klatki schodowe zabezpieczone jest instalacją videofonową. Mieszkania wykonano w standardzie dewloperskim.

Standard wykonania oraz rzuty kondygnacji i lokali znajdują się w zdjęciach do ogłoszenia.

Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży:

BN DEVELOPMENT 2 Sp. z o.o.

tel.: + 48 690 225 801

Fax: +48 61 847 46 35

e-mail:

dom@bndevelopment.pl

biuro@geodetowapartamenty.pl

Inwestycja Geodetów Apartamenty znajduje się w Józefosławiu, ul. Osiedlowa 1A (0.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez FOX INVEST 3 sp. z o.o.

Inwestycja Geodetów Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Geodetów Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców FOX INVEST 3 sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Geodetów Apartamenty?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Geodetów Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Geodetów Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rubinowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Geodetów Apartamenty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Geodetów Apartamenty znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Nibylandia w odległości 260 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im.Ferdynanda Magellana w odległości 260 m, Przedszkole Nr 11 w Piasecznie "Nefrytowy Zakątek" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Geodetów Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Geodetów Apartamenty w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 17.12.2019

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: