Bocheńska 5

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Bocheńska, oferowane bezpośrednio przez FHM Sp. z o.o.

Kraków, Stare Miasto, ul. Bocheńska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 70 ofert w najbliższej okolicy!

Bocheńska 5

2 zdjęcia

Bocheńska 5

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Planowany przez Inwestora generalny remont kamienicy wraz z dobudową lewego skrzydła w oficynie oraz adaptacja poddasza na lokale mieszkalne pozwoli na uzyskanie 23 przestronnych mieszkań o wysokim standardzie i zróżnicowanym metrażu od 22,57m2 do 110,10m2.

Część mieszkań posiadać będzie balkony od strony podwórza. Projekt zakłada nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania jak cichobieżna winda gwarantująca zawsze szybki i wygodny dostęp do mieszkań. Staromieszczańska wysokość każdej z kondygnacji zapewni wszystkim mieszkańcom niebywały komfort i poczucie przestrzeni i luksusu.

Na poziomie parteru oraz piwnic oddajemy do Państwa dyspozycji 6 lokali użytkowych  o powierzchni od 22,52m2  do 179,69m2   z przeznaczeniem na dowolną działalność usługową. Lokale zostały zaprojektowane w sposób nie ograniczający ich funkcjonalnego przeznaczenia, posiadają witryny bezpośrednio od ulicy Bocheńskiej oraz możliwości dowolnej aranżacji wnętrza.

Inwestycja Bocheńska 5 znajduje się na Starym Mieście, ul. Bocheńska 5 (1.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez FHM Sp. z o.o.

Inwestycja Bocheńska 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Bocheńska 5 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli FHM Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to z pewnością najważniejsza część Krakowa. Jest dzielnicą I i zajmuje powierzchnię 556,76 ha. Ze względu na długą, sięgającą VIII w. historię, jest to okolica obfitująca w zabytki znane nie tylko w kraju, ale i na całym świecie. Stare Miasto w Krakowie wpisane jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Na krakowskim Starym Mieście poza budowlami utrzymanymi w stylistyce barokowej, gotyckiej i renesansowej, znajdują się także obiekty eklektyczne. Mimo wypełnienia powierzchni użytkowej, na krakowskim Starym Mieście wciąż powstają luksusowe lokale mieszkalne tworzone w kamienicach poddawanych renowacji. Choć jest to serce Krakowa, to można znaleźć tu tereny zielone, jak np. Bulwary Nadwiślańskie, Planty czy place zabaw. Specyficzny klimat zabytków Starego Miasta w Krakowie wspaniale łączy się z nowoczesnością, a Sukiennice i Zamek Królewski na Wawelu znajdują się w niedalekiej odległości od liczącej sobie 270 sklepów Galerii Krakowskiej. Na Starym Mieście mieszczą się 4 kina i 6 teatrów, funkcjonuje 15 szkół i 6 zespołów oświatowych, o różnych profilach kształcenia. Najważniejszy jest krakowski Uniwersytet Jagielloński, który ma tu swoją główną siedzibę. Dzielnica I Stare Miasto tętni życiem. Wiele osób kojarzy obszar tylko i wyłącznie z turystyką. Jednak nic bardziej mylnego, w dzielnicy znajdziemy wszystkie potrzebne urzędy takie jak: Urząd Skarbowy Kraków - Stare Miasto czy pocztę.

Komunikacja

Stare Miasto z pewnością jest najlepiej skomunikowaną częścią Krakowa. Znajduje się tu Dworzec Centralny, a ok. 15 km od dzielnicy zlokalizowane jest lotnisko. Ponadto kursują liczne linie autobusowe miejskie i aglomeracyjne oraz tramwajowe. Od zachodniej strony do dzielnicy wchodzi droga wojewódzka nr 780, przy południowo-wschodniej granicy biegnie droga wojewódzka nr 776. Tuż nad północną granicą przebiegają natomiast drogi krajowe nr 7 i 79.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bocheńska 5?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bocheńska 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Bocheńska 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bocheńska 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bocheńska 5 znajduje się się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Szkolenia przy MPK SA w Krakowie w odległości 120 m, VI Liceum Ogólnokształcące im.Adama Mickiewicza w Krakowie w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bocheńska 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Zakonu Bonifratrów Świętego Jana Grandego w odległości 140 m, Oddział Kliniczny Alergii i Immunologii w odległości 320 m, Oddział Kliniczny Dermatologii w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bocheńska 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 190 m znajduje się Awiteks, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bocheńska 5 w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Flow Studio Pilates, w odległości 300 m znajduje się Multi Fitness.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: