FHM Sp. z o.o. logo

FHM Sp. z o.o.

Kraków, ul. Smolki 5/ 402-403
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Spółka FHM Sp. z o. o. wywodzi się z grupy kapitałowej , która na krakowskim rynku działa od 1998 roku.

W pierwszych latach swojego istnienia grupa skupiała się na działalności hotelarskiej pozyskując na ten cel nieruchomości w ścisłym centrum miasta. Taka właśnie lokalizacja gwarantowała sukces zamierzonego przedsięwzięcia.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem rynku nieruchomości w Krakowie i coraz większym zainteresowaniem inwestorów krajowych oraz zagranicznych powierzchniami użytkowymi i mieszkalnymi w ścisłym centrum, grupa zmieniła profil swojej działalności.

Grupa zajęła się pozyskiwaniem nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach Krakowa, budową, modernizacją oraz adaptacją ich na poczet przyszłych luksusowych apartamentów i lokali komercyjnych przeznaczonych do najmu i sprzedaży.

Firma FHM oferuje również usługi zewnętrzne, pośrednictwa oraz doradztwa inwestycyjnego w zakresie kompleksowego prowadzenia projektów inwestycyjnych (wyszukanie terenu inwestycyjnego, zakup, uzyskanie decyzji administracyjnych , proces inwestycyjny, sprzedaż i komercjalizacja).

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

FHM Sp. z o.o. logo
FHM Sp. z o.o.
Kraków, ul. Smolki 5/ 402-403
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: