Apartamenty Mokotów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Niedźwiedzia, oferowane bezpośrednio przez

Expander Nieruchomości

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Niedźwiedzia

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Mokotów

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: cena: 3000zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : cena: 40 000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Apartamenty Mokotów znajduje się na Służewie, ul. Niedźwiedzia (5.9 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Expander Nieruchomości.

Inwestycja Apartamenty Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie cena: 3000zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 580 metrów od inwestycji Apartamenty Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilanowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mokotów znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Multischool International School w odległości 60 m, Multischool International School w odległości 70 m, Uczelnia Łazarskiego w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Charme Clinique w odległości 130 m, holistic physio - Centrum Rehabilitacji Holistycznej w odległości 160 m, Reumatika w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Kropla, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 240 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mokotów w odległości 270 m znajduje się boisko / kort, w odległości 300 m znajduje się boisko / kort, w odległości 510 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 30.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: