Kamienice z Witrażami

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEion - Boutique Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty przy Wiśle(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 332 netto/m2
  Apartamenty przy Wiśle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 186 - 259 m2
  HSD Inwestycje
 • Jerozolimska(1.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Jerozolimska (3.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 800 netto/m2
  Jerozolimska
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 4
  Powierzchnia: 133 - 338 m2
  Cordia Polska
 • SASKA BLU(1.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Saska (3.9 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 600 brutto/m2
  SASKA BLU
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 83 - 214 m2
  Bryksy

Opis Inwestycji

Kamienice z witrażami to niewielki projekt deweloperski skierowany do osób, które chciałyby mieszkać w budynku kameralnym i nieszablonowym. W miejscu o wysokiej estetyce, jakości i funkcjonalności.Kamienice z witrażami zlokalizowane są na ulicy Dąbrowskiego, na Starym Podgórzu. Oddalone od głównych traktów samochodowych, znajdują się w bliskości Bulwarów Wiślanych, kopca Krakusa, parku im. Wojciecha Bednarskiego oraz Kazimierza i Starego Miasta.Wszystkie mieszkania posiadają przynajmniej 1 przestronny balkon. Bryła budynku pomyślana jest w ten sposób, by zapewnić intymność na każdym z balkonów.Każdy salon ma ekspozycję na południową stronę świata i balkon z widokiem na przynależny do budynku ogród.Na dachu zielonym znajduje się taras wyposażony w meble ogrodowe, obsadzony roślinnością, przeznaczony dla wszystkich mieszkańców. Dostęp do tarasu zapewnia cichobieżna winda.Apartamenty na ostatnim piętrze mają bezpośredni dostęp z mieszkania na prywatny taras na dachu zielonym.Za budynkiem znajduje się ogród z wydzielonymi przestrzeniami na wypoczynek dla dorosłych oraz dzieci.W holu zaprojektowana została przestrzeń dla odpoczywających lub oczekujących: sofa oraz biblioteczka z książkami i czasopismamiŻelbetowa konstrukcja budynku, ścian zewnętrznych oraz ścian pomiędzy mieszkaniami, zapewnia zwiększoną ochronę przed hałasem.Budynek jest energooszczędny, wyposażony w instalację klimatyzacji i rekuperacji, okna z pakietem 3-szybowym i centralne ogrzewanie z MPECIstnieje możliwość łączenia mieszkań, ich powiększania lub re-aranżacji. Oferujemy również możliwość zamówienia mieszkania z indywidualnym projektem wykończenia wnętrza wraz z jego realizacją.W cenie mieszkania są schowki lokatorskie, przewidziane jest miejsce na rowery i wózkiW garażu podziemnym znajdują się miejsca postojowe

Inwestycja Kamienice z Witrażami znajduje się na Podgórzu, ul. J. H. Dąbrowskiego (2.5 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Eion - Boutique Development.

Inwestycja Kamienice z Witrażami została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienice z Witrażami pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 22 metrów kwadratowych w cenie od 8 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Eion - Boutique Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamienice z Witrażami

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienice z Witrażami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Kamienice z Witrażami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Podgórze SKA.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienice z Witrażami znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna policealna szkoła artystyczna "AMA" w odległości 260 m, XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Matejki w Krakowie w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienice z Witrażami jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Larmed w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienice z Witrażami składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 290 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienice z Witrażami w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Saturn.

Data publikacji: 04.04.2016

Data aktualizacji: 05.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie