Eion - Boutique Development logo

Eion - Boutique Development

Kraków, ul. Lwowska 25/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy firmą działająca na rynku kameralnych inwestycji deweloperskich tzw Boutique Development. Zajmujemy się rewitalizacją kamienic oraz budową nowych inwestycji w centrach miast od 2008 r.

Przygotowujemy kompletną koncepcję każdej inwestycji. Dbamy o szczegół i funkcjonalność projektowanych przestrzeni. Proponowana przez nas przestrzeń jest obdarzona swoistym charakterem i nieszablonowa, jednocześnie optymalnie wykorzystana, przyjazna i wygodna w codziennym użytkowaniu.

Nasze inwestycje są ekskluzywne i kameralne zarazem. Mają niepowtarzalny charakter. Opierają się na duchu miejsca, grze szczegółów, stylu i wysokiej jakości wykonania. Nasze projekty nawiązują do trendów obserwowanych w Europie Zachodniej, gdzie szczególnie ceniona jest dbałość o detal, przemyślana, oryginalna aranżacja przy równoczesnym zachowaniu przeszłej czy obecnej specyficzności.

Osobiste zaangażowanie w każdy projekt, dbałość o detale i wykorzystywanie materiałów najwyższej jakości łączymy z atrakcyjnym poziomem cen oferowanych przez nas mieszkań.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Eion - Boutique Development logo
Eion - Boutique Development
Kraków, ul. Lwowska 25/1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: