Trio Apartamenty

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stawki 2a, oferowane bezpośrednio przez ECO Classic Sp. z o.o.

Warszawa, Śródmieście, Muranów, ul. Stawki 2a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Trio Apartamenty

6 zdjęć

Trio Apartamenty
Trio Apartamenty
Trio Apartamenty
Trio Apartamenty

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Ogrodowa

  Dom Development S.A.

 • Żoliborz Artystyczny

  Dom Development S.A.

 • Prestovia House
  od: 11 099 zł/m2
  Pod wynajem

  Develia

Opis Inwestycji

Trio Apartamenty to luksusowa, śródmiejska inwestycja od ECO-Classic. Zlokalizowana jest w centrum Warszawy, przy ulicy Stawki 2A. Cechą charakterystyczną inwestycji jest nowoczesna i oryginalna, a jednocześnie uwzględniająca swoją stylistyką uwarunkowania sąsiedztwa i unikalny styl warszawskiego Muranowa, bryła budynku- trójkątna bryła o zróżnicowanych wysokościach jej części. Przy skrzyżowaniu ulic Stawki i Pokornej zaprojektowana została najwyższa część budynku- 18 kondygnacyjna wieża. Część wysoka na 8 kondygnacji znajduje się od ulicy Stawki i biurowca Intraco, natomiast najniższa- 4 kondygnacyjna- znajduje się od strony ulicy Pokornej.

Lokalizacja TRIO sprawia, że z okien apartamentów rozciągają się panoramiczne widoki na Stare i Nowe Miasto.

Dzięki swojej wyrazistej stylistyce TRIO harmonijnie wpisuje się w klimat dzielnicy i jednocześnie stanowi atrakcyjny punkt odniesienia dla osób poruszających się po Warszawie.. Na tle minimalistycznego stylu fasady wspaniale grają szlachetne materiały wykończeniowe głównego holu wejściowego: fornirowane drewnem egzotycznym i biały marmur.

Wewnątrz TRIO, nad drugą kondygnacją bryłę budynku spina trójkątny dziedziniec, pełen światła, spokoju i efektownie dobranej roślinności. Jego kaskadowy układ dzieli przestrzeń wewnętrzną na części i pozwala na ich zróżnicowanie wysokościowe. Przestrzeń trójkątnego podwórka została optycznie powiększona przez otwarcia widokowe między budynkami. Na dachach niższych brył urządzono zielone tarasy i ogrody. Pomiędzy ogródkami zlokalizowanymi na dziedzińcu wewnętrznym znajdują się trejaże, a nad tarasami- pergole. Na dachach nasadzona została zieleń ekstensywna.

TRIO Apartamenty znajdują się w Śródmieściu przy ul. Stawki 2 A (2,9 km od ścisłego centrum Warszawy).

Inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

W budynku znajduje się 190 komfortowych apartamentów. Budynek posiada od 4 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2- kondygnacyjny parking podziemny.

Inwestycja Trio Apartamenty znajduje się na Muranowie, ul. Stawki 2a (2.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja Trio Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 190 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Trio Apartamenty nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ECO Classic Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 190 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 284 do 314 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, klimatyzacja, recepcja, inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trio Apartamenty mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Trio Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Inflancka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trio Apartamenty znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 180 m, Przedszkole Nr 11 w odległości 370 m, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 3 w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Trio Apartamenty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Falck w odległości 110 m, Resmed w odległości 110 m, Przychodnia Rodzinna Starówka w odległości 160 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trio Apartamenty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Piotr i Paweł, w odległości 100 m znajduje się Auchan, w odległości 150 m znajduje się Simply Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trio Apartamenty w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Zdrofit.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: