Osiedle Hubertus

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obrzeżna, oferowane bezpośrednio przez ECO Classic Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Obrzeżna 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 255 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Hubertus

8 zdjęć

Osiedle Hubertus
Osiedle Hubertus
Osiedle Hubertus
Osiedle Hubertus

Najbliższe inwestycje

 • Parkur Residence
  od: 10 184 zł/m2
  Pod wynajem

  YIT Development Sp. z o.o.

 • Osiedle Bokserska
  od: 9 100 zł/m2
  Pod wynajem

  Spravia

 • Apartamenty nad Potokiem

  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Hubertus , ul. Obrzeżna 1 (6,7 km od centrum Warszawy). Inwestycja zrealizowana przez dewelopera ECO Classic.

Wybudowane przy ulicy Obrzeżnej Osiedle Hubertus to jedna z najbardziej zielonych inwestycji mieszkaniowych tej części Mokotowa.

Osiedle tworzy siedem wielorodzinnych budynków, o zróżnicowanych wysokościach. Inwestycja powstała w oparciu o zasadę „różnorodność w jedności”, dlatego choć każdy z budynków jest inny i ma swoją charakterystyczną bryłę, razem tworzą efektowny i jednorodny układ urbanistyczny.

Stylistyka osiedla oraz układ alejek i terenów zielonych inspirowany był koncepcją tradycyjnego, pełnego zieleni miasteczka, z własnym, czytelnym układem wewnętrznych uliczek i reprezentacyjną, stanowiącą główną oś kompozycyjną osiedla, promenadą. Cechą charakterystyczną osiedla jest ciekawie zaplanowana i realizowana koncepcja zieleni, stanowiąca atrakcyjną kombinację przestrzeni rekreacyjnej i parkowej. Położonemu na liczącej blisko 4,5 ha działce kompleksowi towarzyszą zielone patia, usytuowane wewnątrz każdego z VI kwartałów oraz starannie zagospodarowana przestrzeń między poszczególnymi budynkami. Zieloną klamrą spinającą inwestycję, będzie ponad 700-metrowy park, zaprojektowany przy VI etapie. w sąsiedztwie kameralnego, mieszczącego jedynie 11 apartamentów budynku.

Na terenie Hubertusa znajdują się 2 place zabaw, liczne siedziska, ławki, pergole, alejki, trawniki, oświetlenie oraz 2 fontanny. Osiedle wolne jest też od ruchu samochodowego.

Przestrzeń osiedlowa stanowi atrakcyjną kombinację przestrzeni publicznych, społecznych i półprywatnych, kształtowanych krajobrazowo na zasadzie holenderskiego woonerf.

Wjazd na dwupoziomowe podziemne garaże jest od strony ulicy Obrzeżnej.

Hubertus jest osiedlem ogrodzonym.. Na jego teremie działa system całodobowej ochrony, składający się z monitorowanych centralnie kamer telewizyjnych, wideodomofonów oraz magnetycznych kart dostępu do klatek schodowych i pomieszczeń wspólnych.

Ostatni etap osiedla Hubertus tworzą dwa budynki: kwartał mieszkalny od strony ulicy Obrzeżnej i kameralny apartamentowiec z 11 mieszkaniami. Większy budynek od ulicy łączy się z wcześniejszymi (I i III) etapami inwestycji w harmonijną, spójną stylistycznie pierzeję z lokalami handlowo-usługowymi w części parterowej. Od wewnątrz osiedla tworzy kameralną, zieloną przestrzeń z drewnianym podestem, który płynnie przechodzi w wygodne siedziska i biegnie przez środek patio.

Jasne, piaskowe elewacje, duża ilość przeszkleń i drewniana stolarka stanowią kontynuację założeń estetycznych wcześniejszych etapów. Naturalna kolorystyka komponuje się z otoczeniem i bogatą roślinnością inwestycji. Wnętrza halli wejściowych w większym budynku zaaranżowane zostały w opozycji do piaskowych, stonowanych odcieni elewacji - w kolorach ciemnego grafitu i słonecznej żółci. Wokół drzwi wejściowych do mieszkań zamontowano drewniane portale. Kameralny budynek apartamentowy utrzymany jest w neutralnej kolorystyce, nawiązującej stylistycznie do wcześniejszych etapów osiedla.

Inwestycja Osiedle Hubertus znajduje się na Służewcu, ul. Obrzeżna 1 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Hubertus została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 1109 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hubertus nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ECO Classic Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2006 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 1109 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe w dwukondygnacyjnym garażu podziemnym..
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ul. Obrzeżnej. Odległości kilkuset metrów od inwestycji znajdują się m.in. galeria handlowo – rozrywkowa Galeria Mokotów, Dom Kultury „Kadr” oraz centra biurowo-biznesowe: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną dopełniają liczne parki, skwery i zieleńce, w tym m.in. Pola Mokotowskie czy rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Osiedle sąsiaduje z torami treningowymi Wyścigów Konnych na Służewcu. Mieszkańcy osiedla mogą skorzystać z oferty licznych mokotowskich instytucji kulturalnych: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. Inwestycja znajduje się w odległości ok. 6,7 km od Centrum.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Hubertus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Hubertus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bokserska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 317 w odległości 250 m, Niepubliczne Przedszkole "Wszystkie Skarby Mamy" w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Hubertus jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Postępu w odległości 410 m, Przychodnia Lekarska w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Hubertus składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 400 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus w odległości 150 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 1030 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec.

Data publikacji: 31.10.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: