Osiedle Hubertus - III Etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obrzeżna, oferowane bezpośrednio przez ECO Classic Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Obrzeżna 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 346 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Hubertus - III Etap

8 zdjęć

Osiedle Hubertus - III Etap
Osiedle Hubertus - III Etap
Osiedle Hubertus - III Etap
Osiedle Hubertus - III Etap

Najbliższe inwestycje

 • Parkur Residence - etap III
  od: 11 209 zł/m2
  Pod wynajem

  Parkur Residence - etap III

  YIT Development Sp. z o.o.

  Mieszkanie Osiedle Wyczółki, Ursynów, Warszawa
  ul. Kłobucka 25
  6.8 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 25-89 m2
  • Mieszkań: 98
  • Pokoje: 1-5
 • Osiedle Bokserska 71
  Pod wynajem

  Osiedle Bokserska 71

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Osiedle Wyczółki, Ursynów, Warszawa
  ul. Bokserska 71
  6.7 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 38-91 m2
  • Mieszkań: 85
  • Pokoje: 2-4
 • Apartamenty Służewiec

  Apartamenty Służewiec

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Osiedle Wyczółki, Ursynów, Warszawa
  ul. Bokserska 55
  6.9 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 75-109 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Kompleks mieszkalny Hubertus składa się z sześciu budynków oznaczonych na planie inwestycji kolejnymi numerami od 1 do 6. Każdy budynek jest inny i ma charakterystyczną bryłę, razem zaś tworzą efektowny i jednorodny układ urbanistyczny. Niska zabudowa i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne mają zapewnić kameralną, sąsiedzką atmosferę. Hubertus ma być pełnym dyskretnej elegancji, wygodnym miejscem do mieszkania.        Charakterystycznym miejscem, rodzajem wizytówki osiedla będą starannie urządzone dziedzińce wewnętrzne budynków wzdłuż ulicy Obrzeżnej. Zaciszna przestrzeń ma dawać poczucie bezpieczeństwa i komfort dobrze chronionej prywatności. Dzięki zieleni i małej architekturze dziedzińce będą mogły pełnić funkcje zarówno placów zabaw dla dzieci, jak i miejsca spotkań mieszkańców. Na dziedzińcu w budynku nr 1 czynna jest już fontanna. Zapraszamy! Pod budynkami znajdują się dwupoziomowe, podziemne garaże z głównym wjazdem dla samochodów mieszkańców od strony ulicy Obrzeżnej. Natomiast do dyspozycji gości pozostaje obszerny parking od strony ulicy Bokserskiej.   Teren osiedla został wydzielony z otoczenia budynkami, a w niektórych miejscach dodatkowo ogrodzony. Co więcej – zainstalowano tu system całodobowej ochrony, składający się z monitorowanych centralnie kamer telewizyjnych, wideodomofonów oraz magnetycznych kart dostępu do klatek schodowych i innych pomieszczeń wspólnych. Wszystko po to, by przyszłym mieszkańcom zapewnić maksymalne poczucie bezpieczeństwa.   Po wprowadzeniu programu integracyjnego “Hubertus-dobre sąsiedztwo“ powstanie wiele możliwości aktywnego udziału w życiu społeczności lokalnej, a nawet współpracy w zarządzaniu majątkiem wspólnoty mieszkaniowej. Da to mieszkańcom poczucie wyjątkowości i pozytywnie wyróżni osiedle Hubertus spośród innych na terenie Warszawy.   Funkcjonalny układ wewnętrzny osiedla, kameralne uliczki i miejsca spotkań, miniboiska i place zabaw dla dzieci oraz starannie zaprojektowana architektura zieleni to tylko niektóre elementy decydujące o urodzie tego wyjątkowego miejsca, jakim stanie się osiedle Hubertus. Małe miasteczko na Mokotowie.

Lokalizacja

Osiedle Hubertus znajduje się w najbardziej zielonej części Mokotowa. Od strony południowej sąsiaduje z rozległymi terenami rekreacyjnymi warszawskich wyścigów konnych, a od  strony północnej – z nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się częścią Służewca. Budowa Hubertusa jest jedną z tych inwestycji, które zmieniają oblicze tej części Warszawy. Służewiec przemysłowy odchodzi w zapomnienie, a na jego miejscu pojawia się Służewiec biurowo-handlowy, miejsce pracy dla coraz liczniejszej rzeszy “białych kołnierzyków”. Wiele znanych firm przeniosło już swoje siedziby do estetycznych biurowców i centrów biznesowych, które stały się charakterystycznym elementem krajobrazu Służewca. Usytuowanie Hubertusa w bezpośrednim sąsiedztwie Wyścigów Konnych gwarantuje jego mieszkańcom spokój i odizolowanie od zgiełku wielkomiejskiego. Z drugiej strony bliskość  osiedla do  nowoczesnych centrów biznesowych i handlowych zapewnia im szybki  dojazd do pracy i łatwy dostęp do pełnej palety usług.

Inwestycja Osiedle Hubertus - III Etap znajduje się na Służewcu, ul. Obrzeżna 1 (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ECO Classic Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Hubertus - III Etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 162 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hubertus - III Etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ECO Classic Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 162 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja budynku słupowo-płytowa.

Dach

Nad budynkiem - stropodach z odwróconym układem warstw.

Elewacja

Ściany zewnętrzne nadziemne warstwowe z pustaków, ocieplone płytkami wełny i tynkowane tynkiem systemowym na siatce.

Stolarka okienna

Stolarka okienna drewniana z drewna klejonego w kolorze naturalnym. Szklenie szkłem zespolonym ze szkła niskoemisyjnego o współczynniku izolacyjności nie gorszym niż 1,1 W/m2K. Okucia obwiedniowe. Współczynnik tłumienia hałasu co najmniej 32 dB. Współczynnik przenikania ciepła w zależności od wielkości okna Uk=1,36 do 1,53 [W/(m2K)]. Niektóre okna antywłamaniowe, szklone szkłem klasy P4 (oznaczone na kartach katalogowych „*”).

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do lokali antywłamaniowe, atestowane klasa C, okleina laminat.

Balkony

Posadzki balkonów, loggii i tarasów: a) balkony i loggie płytki ceramiczne mrozoodporne (gres), b) tarasy na parterze płytki chodnikowe 50x50cm, c) pozostałe tarasy płytki Probet Dasag. Balustrady. Na balkonach/loggiach/tarasach mieszkań mogą występować następujące rodzaje balustrad (rodzaj balustrady jest opisany na karcie katalogowej mieszkania): a) „SS1” – balustrada stalowa przeszklona. b) „SS2” – balustrada stalowa. c) „SS3” – balustrada betonowa, wykończona jak elewacje, z poręczą stalową. d) „SS4” – poręcz w oknie w mieszkaniach powyżej 25 m nad terenem. Przegrody balkonowe: Na balkonach/loggiach/tarasach mieszkań mogą występować przegrody balkonowe oddzielające balkon/loggię/taras od balkonu/loggii/tarasu sąsiedniego mieszkania lub dachu. Przegrody te są opisane na karcie katalogowej mieszkania symbolem „SS5”. Konstrukcja przegród – wsporniki stalowe nierdzewne lub stalowe malowane proszkowo. Wypełnienie – płyta elewacyjna lub ze szkła matowego lub drukowanego do wysokości nadproży okiennych. Wysokość przegród 2m.

Posadzka

Podłoża pod posadzki – jastrych cementowy zatarty na gładko na jednym poziomie w całym lokalu.

Ściany

1. Ścianki działowe z bloczków gipsowych gr. 8 cm i 10 cm, (ściany oddzielające pomieszczenia sanitarne od pokoi), szpachlowane na połączeniach zgodnie z technologią ORTH, gruntowane farbą akrylową. 2. Powierzchnie innych niż w pkt. 1 ścian oraz obudów kanałów instalacyjnych - tynk gipsowy kat. III jednowarstwowy zatarty na gładko, gruntowanie farbą akrylową.

Sufity

Powierzchnie sufitów - tynk gipsowy kat. III jednowarstwowy zatarty na gładko, gruntowanie farbą akrylową.

Parapety zewnętrzne

Z blachy aluminiowej lub tytanowo-cynkowej.

Parapety wewnętrzne

Parapety – kamienne lub z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja C.O., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja domofonowa, instalacja telefoniczna, internetowa, telewizyjna.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje, bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje, bez białego montażu.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ul. Obrzeżnej.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Hubertus - III Etap?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Hubertus - III Etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Hubertus - III Etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bokserska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Hubertus - III Etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus - III Etap znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 317 w odległości 230 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 240 m, Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Hubertus - III Etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hubertus - III Etap w odległości 200 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: