Widoki Mokotów

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, ul. Puławska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Widoki Mokotów

13 zdjęć

Widoki Mokotów
Widoki Mokotów
Widoki Mokotów
Widoki Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • usługi concierge
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom

Rekreacja

 • sauna
 • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 275 do 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Widoki Mokotów to otoczony własnym ogrodem kameralny apartamentowiec, położony na skraju zabytkowego Parku Morskie Oko, w unikalnej lokalizacji na brzegu skarpy wiślanej, w zielonej enklawie w sercu miasta. Budynek wykończony naturalnymi materiałami, które doskonale wpisują się w otoczenie tworząc wyjątkowy, ponadczasowy klimat. Duże loggie i balkony zapewnią dodatkową przestrzeń do wypoczynku oraz wyjątkowy widok na miasto lub Park Morskie Oko.

Całodobowa recepcja, elegancki hol wejściowy i kompleksowy system monitoringu zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i ekskluzywności. Do dyspozycji mieszkańców oddajemy prywatny klub fitness oraz klub mieszkańca. Każdy apartament będzie wyposażony w system inteligentnego domu. Dowiedz się więcej na: www.widokimokotow.pl

Inwestycja Widoki Mokotów znajduje się na Starym Mokotowie, ul. Puławska (3.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Echo Investment S.A.

Inwestycja Widoki Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Widoki Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Investment S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Widoki Mokotów?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Widoki Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Widoki Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morskie Oko 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Widoki Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Widoki Mokotów znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PORADNIA SPECJALISTYCZNA MŁODZIEŻOWY OŚRODEK PROFILAKTYKI I PSYCHOTERAPII "MOP" w odległości 180 m, Przedszkole Specjalne nr 393 w odległości 220 m, Młodzieżowy Dom Kultury w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Widoki Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 160 m znajduje się Supersam, w odległości 350 m znajduje się Anka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Widoki Mokotów w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.03.2019
Data aktualizacji: 14.12.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: