Osiedle Jarzębinowe- Etap VI

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Okopowa, oferowane bezpośrednio przez Echo Investment S.A.

Łódź, Bałuty, Bałuty-Doły, ul. Okopowa 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 220 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Jarzębinowe- Etap VI

6 zdjęć

Osiedle Jarzębinowe- Etap VI
Osiedle Jarzębinowe- Etap VI
Osiedle Jarzębinowe- Etap VI
Osiedle Jarzębinowe- Etap VI

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

ZE SPOKOJEM I HARMONIĄ

Zamieszkaj w miejscu, które da Ci wytchnienie i upragniony spokój, które pomoże zwolnić i spędzać czas właśnie tak jak lubisz: na czytaniu wciągających powieści, wygłupach z dziećmi czy długich rozmowach z przyjaciółmi. W miejscu jeszcze bardziej kameralnym i komfortowym - tu będziesz mógł w pełni korzystać z pobliskich uroków natury. Bliskość parku sprawia, że aktywny wypoczynek czy błogie lenistwo na świeżym powietrzu będą tylko na wyciągnięcie ręki. Ponadto będziesz mógł korzystać z wielu udogodnień stojaków i wieszaków na rowery, ładowarki aut elektrycznych czy paczkomatów

WEŹ GŁĘBOKI ODDECH

Usiądź wygodnie na tarasie rozkoszując się cichym porankiem i aromatyczną kawą. Tutaj to po prostu możliwe kameralna zabudowa powoduje, że czujesz się jakbyś mieszkał na odległych terenach podmiejskich, a nie blisko centrum. To miejsce skrojone na miarę Twoich potrzeb, więc nie zwlekaj i wybierz Osiedle Jarzębinowe

Inwestycja Osiedle Jarzębinowe- Etap VI znajduje się na Bałutach-Dołach, ul. Okopowa 11 (4.1 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Echo Investment S.A.

Inwestycja Osiedle Jarzębinowe- Etap VI została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Jarzębinowe- Etap VI nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Echo Investment S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Jarzębinowe Park to kameralne osiedle położone w najbardziej zielonej czeście Bałut z bezpośrednim widokiem na Park Szarych Szeregów. Sąsiedztwo największego miejskiego kompleksu leśnego w Europie - Rezerwatu Przyrody Lasu Łagiewnickiego oraz wysoce prestiżowej uczelni artystycznej w Polsce - Akademii Sztuk Pięknych, to tylko część atutów lokalizacyjnych nowej inwestycji dewelopera Echo Inwestment.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Jarzębinowe- Etap VI?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Jarzębinowe- Etap VI mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Osiedle Jarzębinowe- Etap VI znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Franciszkańska - Kowalska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Jarzębinowe- Etap VI znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jarzębinowe- Etap VI znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 30 w Łodzi w odległości 90 m, Przedszkole Niepubliczne "Przedszkolny-raj'' w odległości 110 m, Zespół Szkół Przemysłu Spożywczego w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Jarzębinowe- Etap VI składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Biedronka, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Jarzębinowe- Etap VI w odległości 40 m znajduje się Orlik, w odległości 250 m znajduje się Orlik, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.05.2019
Data aktualizacji: 01.03.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: