Dom HYGGE Mokotów

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDynamic Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dom HYGGE Mokotów dostępnych jest 15 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
C.14
2
48,49 m²
4
B.8
3
61,05 m²
2
B.9
3
61,98 m²
3
B.12
3
61,05 m²
3
B.13
3
61,98 m²
4
B.18
3
85,65 m²
5
A.11
4
105,13 m²
4
A.12
4
99,34 m²
5
B.17
4
103,54 m²
5
C.12
4
73,81 m²
3
C.13
4
111,11 m²
4
C.15
4
73,81 m²
4
C.16
4
111,11 m²
5
B.19
5
156,26 m²
6
C.17
5
124,48 m²
5

Opis Inwestycji

Dom HYGGE Mokotów to najnowsza inwestycja Dynamic Development zlokalizowana w samym sercu sielskiego Mokotowa, przy ul. Bobrowieckiej w Warszawie. Cicha, spokojna okolica jest jednocześnie doskonale skomunikowana ze ścisłym centrum miasta dzięki Traktowi Królewskiemu. W pobliżu znajdują się: park Sielecki, jeziorko Czerniakowskie, tor Stegny i Łazienki Królewskie. Bliskość Mostu Siekierkowskiego sprawia, że prawa strona Warszawy jest na wyciągnięcie ręki.HYGGE to duńska filozofia życia której słowami kluczowymi są KOMFORT, HARMONIA, SPOKÓJ, SIELANKA. Liczy się to, co jest TU I TERAZ. Nasi mieszkańcy będą mogli odetchnąć od miejskiego zgiełku będąc jednocześnie blisko centrum wydarzeń. Dom HYGGE to oaza spokoju pośród stołecznego chaosu.Nasz Dom zaprojektowany w stylu hygge to prosty i nowoczesny a jednocześnie przytulny budynek z 51 apartamentami o powierzchni od 35m2 do 159m2 w standardzie premium. Maksymalnie duże, drewniane okna będą wpuszczać dużo światła. W największych apartamentach okna HS. Przestronne balkony od strony południowej zapewnią ciepło i ogromną ilość słońca. Penthousy na ostatnim piętrze będą miały rozległe tarasy i prywatną windę. Dwukondygnacyjny garaż podziemny, komórki lokatorskie, lokale usługowe w parterze oraz stojaki rowerowe będą doskonałym dopełnieniem funkcjonalności Domu HYGGE. Zieleń wokół Domu oraz zielony dach będą kropką nad i, która sprawi, że każdy będzie się mógłnaprawdę odprężyć.Biuro sprzedaży jest otwarte 6 dni w tygodniu, z możliwością umówienia spotkania również w niedzielę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Inwestycja Dom HYGGE Mokotów znajduje się na Sielcach, ul Bobrowiecka 1B (4.3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dynamic Development Sp. z o.o..

Inwestycja Dom HYGGE Mokotów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Dom HYGGE Mokotów pozostało na sprzedaż 15 mieszkań o powierzchniach od 48 do 156 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 48 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 61 do 86 m2 (5 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 74 do 111 m2 (7 mieszkań)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 124 do 156 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dynamic Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)

W inwestycji znajduje się 19 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (19).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (65 miejsc): dwukondygnacyjny garaż podziemny.
  • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc): przynależne do Lokali Usługowych.
Udogodnienia: monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 48 do 156 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Dom HYGGE Mokotów znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Dom HYGGE Mokotów

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom HYGGE Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Dom HYGGE Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kierbedzia 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom HYGGE Mokotów znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 210 w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka w odległości 350 m, Szkoła Podstawowa Niepubliczna Kolegium św. Stanisława Kostki Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom HYGGE Mokotów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne LuxMed w odległości 40 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom HYGGE Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Panorama, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom HYGGE Mokotów w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.05.2018

Data aktualizacji: 17.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie