Rezydencja Łowicka

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, ul. Łowicka 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 935 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Łowicka

4 zdjęcia

Rezydencja Łowicka
Rezydencja Łowicka
Rezydencja Łowicka
Rezydencja Łowicka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc) : Cena: 44280 zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Przyszli nabywcy mogą liczyć na maksimum prywatności i możliwości dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb. Apartamenty można wyposażyć w kominki, klimatyzację oraz w system inteligentnego zarządzania apartamentem.Budynek wykonany jest z materiałów najwyższej jakości o czym świadczą:-elewacja i klatka schodowa wykonana z kamienia naturalnego – wapienia Jura, uzupełnione o     ALUCOBOND® i elementy drewniane,-przesuwane okna drewniano-aluminiowe z trójszybowym szkleniem,-fornirowane antywłamaniowe drzwi o ponadstandardowej wysokości,-loggie i tarasy wyłożone trapami.

W budynku zaprojektowano garaż podziemny z miejscem dla 18 samochodów. Na parterze przewidziano miejsce dla lokali usługowych.Ulica Łowicka to jedna z najbardziej prestiżowych ulic Mokotowa. W okolicy znajdują się wyłącznie ekskluzywne wille, nowoczesna zabudowa apartamentowa oraz piękne przedwojenne rezydencje. Na spacer można wybrać się na pobliskie Pola Mokotowskie.

Inwestycja Rezydencja Łowicka znajduje się na Starym Mokotowie, ul. Łowicka 22 (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez DWELL WELL DEVELOPMENT.

Inwestycja Rezydencja Łowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Łowicka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DWELL WELL DEVELOPMENT przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów przy ul. Łowickiej 22.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Łowicka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Łowicka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Rezydencja Łowicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Racławicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Łowicka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Łowicka znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Agencja Moje Dziecko w odległości 100 m, Punkt Przedszkolny "Różany Ogródelk" w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Raz, dwa trzy-My" w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Łowicka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 330 m znajduje się Moko.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Łowicka w odległości 250 m znajduje się Mrs. Sporty, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Mokotowie

Oferty na Starym Mokotowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: