Apartamenty Widoczna – Etap I i II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Widoczna, oferowane bezpośrednio przez Dozbud Development

Warszawa, Wawer, Nowy Wawer, ul. Widoczna 65

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 245 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Widoczna – Etap I i II

10 zdjęć

Apartamenty Widoczna – Etap I i II
Apartamenty Widoczna – Etap I i II
Apartamenty Widoczna – Etap I i II
Apartamenty Widoczna – Etap I i II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Widoczna – Etap I i II logo

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu II etapu budowy ekskluzywnej inwestycji w dzielnicy Wawer przy ulicy Widocznej 65. Kameralne budynki położone nieopodal stacji PKP Wawer posiadają przestronne mieszkania oraz dobrze wyeksponowane balkony. Pierwszy etap inwestycji Apartamenty Widoczna został już oddany do użytku, natomiast oddanie drugiego etapu planowane jest na II kwartał 2019 roku. Wysoki standard wykończenia, obecność windy, cicha okolica posiadająca doskonałe połączenie komunikacyjne, czyni tą inwestycję jedną z ciekawszych propozycji na Stołecznym rynku nieruchomości. Generalny Wykonawca dzięki inwestycji Apartamenty Widoczna został nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem "Diament Polskiej Jakości" , a samo osiedle doczekało się wielu pozytywnych opinii.

Inwestycja Apartamenty Widoczna – Etap I i II znajduje się na Nowym Wawrze, ul. Widoczna 65 (9.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dozbud Development.

Inwestycja Apartamenty Widoczna – Etap I i II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Widoczna – Etap I i II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dozbud Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Wykończenie elementów wspólnych w marmurze
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Widoczna – Etap I i II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Widoczna – Etap I i II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Apartamenty Widoczna – Etap I i II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Wawer 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Widoczna – Etap I i II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Widoczna – Etap I i II znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Pod Poziomką" w odległości 70 m, Niepubliczne Przedszkole Okienko w odległości 390 m, Szkoła Podstawowa nr 86 w odległości 430 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Widoczna – Etap I i II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Społem nr 41, w odległości 190 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Widoczna – Etap I i II w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.10.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: