Apartamenty Stylowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Stylowa, oferowane bezpośrednio przez Dozbud Development

Warszawa, Wawer, Osiedle Wawer, ul. Stylowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 332 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Stylowa

4 zdjęcia

Apartamenty Stylowa
Apartamenty Stylowa
Apartamenty Stylowa
Apartamenty Stylowa

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Położone w malowniczej, zielonej części Warszawy osiedle Apartamenty Stylowa będzie niewątpliwym azylem w środku miasta. Kameralne osiedle przemyślane w każdym calu – idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi jak i singli. Każdy z przyszłych mieszkańców znajdzie tutaj swoją cichą i spokojną przestrzeń.

Nowoczesne budynki mieszkalne, będą się zdecydowanie wyróżniać się na tle innych, nie tylko architekturą, ale także funkcjonalnością i estetyką wykonania.

Nowe mieszkania wyposażone w antywłamaniowe drzwi wideodomowofony, marmurowe podłogi na klatkach, granitowe schody, cichobieżne windy, to tylko niektóre elementy sprawiające, że Apartamenty Stylowa to miejsce bardzo komfortowe i prestiżowe.

Apartamenty Stylowa to zaledwie 36 nowych mieszkań zlokalizowanych na 4 kondygnacjach w dwóch budynkach. Największą zaletą realizowanego osiedla jest przede wszystkim wielkość lokali, które zaczynają się już od ok. 35 m2.

Ponadto wszystkie mieszkania będą posiadały przestronne balkony bądź tarasy – te największe będą miały nawet ok. 50 m2. Nowe mieszkania na parterach będą miały przynależne im ogródki.

Wszystkie lokale zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić każdemu mieszkańcowi jak najwięcej intymności.

Inwestycja Apartamenty Stylowa znajduje się na Wawrze, ul. Stylowa (9.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dozbud Development.

Inwestycja Apartamenty Stylowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Stylowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dozbud Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Ogrzewanie

Instalacja centralnego ogrzewania bez pieca i grzejników

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, winda, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Apartamenty Stylowa wkomponowane zostało między piękną zieleń, a zabudowę niską, jednorodzinną co zapewnia ciszę i komfort użytkowania pozwalając odciąć się od zgiełku stolicy. Mieszkańcy naszej inwestycji na pewno docenią niezwykle szybką komunikację z Centrum Warszawy m.in. dzięki Szybkiej Kolei Miejskiej ze stacją w niewielkiej odległości. W sąsiedztwie istnieje pełna infrastruktura – przedszkola, szkoły, ścieżki rowerowe, sklepy, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Stylowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Stylowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Apartamenty Stylowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - PKP Wawer 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Stylowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Stylowa znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 86 w odległości 250 m, Niepubliczne Przedszkole TOTU w odległości 330 m, Przedszkole Niepubliczne "Pod Poziomką" w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Stylowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Społem nr 41, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Stylowa w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się step by Stepnowska.

Data publikacji: 21.01.2020
Data aktualizacji: 01.06.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: