Osiedle Amsterdam

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 145 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Metro Targówek(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Metro Targówek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 51 - 75 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  RSM Praga
 • Villa Aliano(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Bródno, ul. Bolesławicka 5 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 300/m2
  Villa Aliano
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 57 - 84 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Toscany Invest
 • Stacja Targówek(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Witebska 4 (4.9 km od centrum Warszawy)
  Stacja Targówek
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 26 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  RSM Praga

Opis Inwestycji

Osiedle Amsterdam

Osiedle Amsterdam powstaje w kameralnej części Targówka Mieszkaniowego na Zaciszu, tuż przy nowo wybudowanym przy ulicy Samarytanka zielonym skwerze miejskim, w odległości zaledwie 600 metrów do nowej stacji metra Trocka. Zainspirowane stylem holenderskim osiedle składać się będzie z ośmiu kameralnych, pięciopiętrowych budynków. Na jego terenie zaplanowaliśmy liczne stanowiska rowerowe, a elewacje budynków wzbogacą artystyczne murale. Osiedle składać się będzie z czterech stref mieszkalnych z przestronnymi dziedzińcami, placami zabaw, starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą.

Inwestycja Osiedle Amsterdam znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Niwa 4 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Osiedle Amsterdam została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 495 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Amsterdam pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 82 do 119 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 495 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne miejsca dla gości.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Amsterdam

Osiedle Amsterdam powstaje w kameralnej części Targówka Mieszkaniowego na skraju Zacisza, tuż przy nowo wybudowanym, pełnym zieleni miejskim skwerze przy ulicy Samarytanka. Dzielnica Targówek promuje komunikację rowerową, powstają tu liczne ścieżki, a przy pobliskich planowanych stacjach ii linii metra zaprojektowano nowoczesne wielostanowiskowe parkingi rowerowe. Mimo cichej i kameralnej lokalizacji okolica dysponuje doskonałą infrastrukturą miejską.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Amsterdam mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Amsterdam znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Trocka 11.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Amsterdam znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Filialna Gilarska w odległości 340 m, Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 490 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE AMO 81 w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Amsterdam jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne IPS Korzona w odległości 320 m, Enel-Med Szpital Zacisze w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Amsterdam składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Delikatesy Amsterdam, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Amsterdam w odległości 110 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 330 m znajduje się GoJump, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.12.2016

Data aktualizacji: 26.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie