Osiedle Amsterdam

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Dom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Amsterdam dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
D.48
3
82,36 m²
Parter
E.29
5
119,15 m²
5

Zobacz inne etapy inwestycji Osiedle Amsterdam

Opis Inwestycji

Osiedle Amsterdam

Osiedle Amsterdam powstaje w kameralnej części Targówka Mieszkaniowego na Zaciszu, tuż przy nowo wybudowanym przy ulicy Samarytanka zielonym skwerze miejskim, w odległości zaledwie 600 metrów do nowej stacji metra Trocka. Zainspirowane stylem holenderskim osiedle składać się będzie z ośmiu kameralnych, pięciopiętrowych budynków. Na jego terenie zaplanowaliśmy liczne stanowiska rowerowe, a elewacje budynków wzbogacą artystyczne murale. Osiedle składać się będzie z czterech stref mieszkalnych z przestronnymi dziedzińcami, placami zabaw, starannie zaprojektowaną zielenią i małą architekturą.

Inwestycja Osiedle Amsterdam znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Niwa 4 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Osiedle Amsterdam została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 495 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Amsterdam pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 82 do 119 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 82 m2 (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 119 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 495 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne: zewnętrzne miejsca dla gości.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 82 do 119 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Amsterdam

Osiedle Amsterdam powstaje w kameralnej części Targówka Mieszkaniowego na skraju Zacisza, tuż przy nowo wybudowanym, pełnym zieleni miejskim skwerze przy ulicy Samarytanka. Dzielnica Targówek promuje komunikację rowerową, powstają tu liczne ścieżki, a przy pobliskich planowanych stacjach ii linii metra zaprojektowano nowoczesne wielostanowiskowe parkingi rowerowe. Mimo cichej i kameralnej lokalizacji okolica dysponuje doskonałą infrastrukturą miejską.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Amsterdam znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rolanda.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Amsterdam znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I w odległości 450m, Przedszkole Nr 5 w odległości 500m, Szkoła Podstawowa nr 52 im. Macieja Aleksego Dawidowskiego „ALKA" w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Profi-Dental STOMATOLOGIA ORTODONCJA, w odległości 300 m znajduje się Deneka Jacek. Medycyna naturalna, w odległości 300 m znajduje się Centrum Medyczne IPS. Lekarze specjaliści.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 600 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej i Parafia rzymskokatolicka św. Wincentego à Paulo, w odległości 900 m znajduje się Kościół Św. Faustyny Kowalskiej, w odległości 1100 m znajduje się Kościół Św. Marka Ewangelisty.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Calypso Fitness Club, w odległości 750 m znajduje się Skwer Stefana Wiecheckiego-Wiecha, w odległości 800 m znajduje się Targówek Dzielnicowy K.S..

Data publikacji: 05.12.2016

Data aktualizacji: 15.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie