Apartamenty Dolny Mokotów

Oferta archiwalna

Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Sobieskiego 112

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Dolny Mokotów

16 zdjęć

Apartamenty Dolny Mokotów
Apartamenty Dolny Mokotów
Apartamenty Dolny Mokotów
Apartamenty Dolny Mokotów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 11 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 148 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Apartamenty Dolny Mokotów to idealne miejsce do życia dla najbardziej wymagających. Dzięki prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim staną się one wymarzonym domem dla ludzi aktywnych, żyjących w rytmie miasta, ale również ceniących możliwość relaksu wśród zieleni najpiękniejszych warszawskich parków. Apartamenty Dolny Mokotów to dwa budynki o nowoczesnej i wysmakowanej architekturze z najwyższej klasy wykończeniem. Utrzymana w stonowanej kolorystyce elewacja wykonana będzie ze szlachetnych materiałów – kamienia naturalnego, stali, drewna i szkła. Forma i stylistyka budynków nawiązuje do najlepszych wzorów mokotowskich kamienic oraz współgra z charakterem najbliższego otoczenia.

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się na Sielcach, ul. Sobieskiego 112 (3.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Apartamenty Dolny Mokotów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 148 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dolna 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Międzynarodowe Przedszkole w odległości 150 m, PRYWATNE GIMNAZJUM NR 33 w odległości 170 m, PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 32 IM. JEANA MONNETA w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.05.2018
Data aktualizacji: 05.01.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Sielcach

Oferty na Sielcach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: