REZYDENCJA BANKOWA

Mieszkania na sprzedaż Wita Stwosza, oferowane bezpośrednio przez Dolnośląskie Inwestycje S.A

Wrocław, Stare Miasto, Wita Stwosza 33-35
Ceny od: 17 541 zł/m2
REZYDENCJA BANKOWA

18 zdjęć

REZYDENCJA BANKOWA
REZYDENCJA BANKOWA
REZYDENCJA BANKOWA
REZYDENCJA BANKOWA

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji REZYDENCJA BANKOWA dostępnych jest 76 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • recepcja
 • winda
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Opis Inwestycji

W budynku dawnego I Oddziału Banku PKO BP, w którym od 1899 roku prowadzona była działalność bankowa, zaprojektowanych zostało wiele nowych funkcji w tym między innymi funkcje usługowe, ze szczególnym ukierunkowaniem na kompleks multi - gastronomiczny wraz z apartamentami hotelowymi i biurami. Aktualnie dysponujemy prawomocnym i ostatecznym pozwoleniem na budowę wydanym przez Prezydenta Wrocławia w dniu 05.01.2018 roku nr Decyzji 65/2018. na mocy wyżej wymienionego pozwolenia rozpoczęliśmy modernizację i rozbudowę obiektu.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na obiekty typu hotelowego w centrach wielkich miast przygotowaliśmy projekt w rezultacie którego powstaną 111 apartamenty hotelowe i dwa kompleksy biurowe na kondygnacjach od pierwszego do trzeciego piętra z jednoczesnym pozostawieniem funkcji usługowo-handlowych w części parterowej i podziemnej.

Rezydencja Bankowa to już piąty projekt realizowany przez Spółkę Dolnośląskie Inwestycje. Wybudowaliśmy do tej pory już blisko 600 mikroapartamentów wraz z funkcjami towarzyszącym we Wrocławiu, co czyni nas liderem na wrocławskim rynku nieruchomości w tej branży

Zapraszając Państwa do zainteresowania się naszą kolejną propozycją zainwestowania środków w nieruchomości we Wrocławiu jednocześnie informujemy, że z uwagi na absolutnie wyjątkową lokalizację naszego budynku możemy już dziś zaoferować Państwu usługę zarządzania najmem z czynszem gwarantowanym na poziomie 5% w stosunku rocznym od ceny netto nabycia zakupionych lokali. Powyższą gwarancję proponujemy na okres 3 lat.

Inwestycja REZYDENCJA BANKOWA znajduje się na Starym Mieście (0.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Dolnośląskie Inwestycje S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 101 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji REZYDENCJA BANKOWA w sprzedaży jest 76 nowych mieszkań o powierzchni od 15 do 86 metrów kwadratowych, w cenie od 17 541 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 15 do 52 m2 w cenie od 385 956 zł (64 mieszkania)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 31 do 60 m2 w cenie od 791 677 zł (11 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni 86 m2 w cenie od 2 701 606 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Dolnośląskie Inwestycje S.A nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 101 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 450 cm wysokości.
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 76 mieszkań w tym 76 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 15 do 86 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 385 956 do 2 701 606 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 17 541 do 31 882 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

REZYDENCJA BANKOWA to obiekt zlokalizowany w obrębie Rynku Starego Miasta we Wrocławiu przy ul. Wita Stwosza 33-35. Niewątpliwymi zaletami naszego projektu są: - Znakomita lokalizacja w ścisłym centrum Wrocławia - 3 minutowy spacer do Wrocławskiego Rynku (200 m), - 1 minuta pieszo do wielopiętrowego garażu podziemnego przy ul Nowy Targ - 2 minuty spacerem do Galerii Dominikańskiej - Łatwy dojazd/podjazd do nieruchomości – na tej części ulicy Wita Stwosza dozwolony jest ruch samochodowy - Perełka architektoniczna - doskonale zachowana fasady i wnętrza budynku, które zostaną dodatkowo odnowione - Obiekt historyczny - bogata historia, zwiększająca atrakcyjność nieruchomości, - Szeroki wachlarz przeznaczeń - w tym apartamenty hotelowe o luksusowym standardzie, - Miasto Wrocław - nowoczesna aglomeracja gospodarczo-turystyczna.

Wrocławskie Stare Miasto to najstarsza część lewobrzeżnej części miasta. Zajmuje prawie 7 km2 i zamieszkuje ją nieco ponad 52 tysiące osób. Do dzielnicy należą osiedla takie jak: Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie oraz Szczepin. Przeważa tu architektura zabytkowa, jednak najmłodsze z osiedli, Szczepin to głównie wysokie, nowoczesne bloki mieszkalne. Na Starym Mieście znajduje się gmach główny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz blisko 20 innych szkół wyższych. Swoją siedzibę mają tu wszystkie ważniejsze teatry oraz Opera Dolnośląska. Stare Miasto to główny punkt wycieczek turystycznych we Wrocławiu, dlatego posiada rozbudowaną ofertę rozrywkową oraz kulturalną. To tu występuje największe skupisko zabytków we Wrocławiu – z Panoramą Racławicką i Ratuszem na czele. Na Stare Miasto można dostać się zarówno tramwajem wodnym jak i tramwajami czy autobusami. W dzielnicy znajduję się także znany park Juliusza Słowackiego.

Komunikacja

Na Stare Miasto można dostać się z każdej dzielnicy Wrocławia za pomocą 20 połączeń tramwajowych i autobusowych. Po Starym Mieście najlepiej poruszać się pieszo, rikszą lub tramwajem wodnym.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji REZYDENCJA BANKOWA?

Przyszli mieszkańcy inwestycji REZYDENCJA BANKOWA mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji REZYDENCJA BANKOWA znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Galeria Dominikańska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji REZYDENCJA BANKOWA znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji REZYDENCJA BANKOWA znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Dolnośląski Zakład Doskonalenia Zawodowego Oddział I we Wrocławiu Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr I w odległości 70 m, Przedszkole Niepubliczne Językowo - Muzyczne "Wesołe Nutki" w odległości 100 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Copernicus" w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji REZYDENCJA BANKOWA jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 280 m, Luxmed w odległości 310 m, Luxmed w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji REZYDENCJA BANKOWA składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Biedronka, w odległości 180 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 230 m znajduje się Feniks.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji REZYDENCJA BANKOWA w odległości 320 m znajduje się Classic Fitness, w odległości 340 m znajduje się CityFit, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.09.2021
Data aktualizacji: 21.07.2022
Dolnośląskie Inwestycje S.A logo

Dolnośląskie Inwestycje S.A

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Dyrekcyjnej 1/105, 50-528 Wrocław

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: