Różane Tarasy

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDevelocity Sp. z o.o

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Różane Tarasy dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M38
2
51,08 m²
1
M10
2
60,12 m²
2
M1
3
82,88 m²
Parter
M2
3
67,79 m²
1
M4
3
59,34 m²
1
M41
3
66,66 m²
1
M49
3
66,68 m²
3
M28
4
80,33 m²
5

Opis Inwestycji

Różane Tarasy to nowoczesny i bezpieczny budynek, w którym znajdziesz komfortowe mieszkanie dostosowane do Twoich wymagań.Ten wielorodzinny apartamentowiec mieści się w zielonym i spokojnym otoczeniu, zapewniając najlepszy komfort życia dla Ciebie i Twoich bliskich. Relaks na własnym tarasie, najważniejsze usługi i najpiękniejsze tereny rekreacyjne na wyciągnięcie ręki - to wszystko znajdziesz tylko w Różanych Tarasach!Różane Tarasy dopasowują się do potrzeb przyszłych mieszkańców. Budynek składa się z 59 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 36 m2 -103 m2.Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne balkony dostępne wprost z salonów.Dla tych, którzy cenią w życiu spokój i bliskość natury oferujemy mieszkania na parterze z dużymi ogródkami lub apartamenty z obszernymi tarasami.9 apartamentów posiada ekskluzywne tarasy o powierzchnie od 14,97 m2 - 103,57 m2Dla wygody mieszkańców na terenie inwestycji stworzono miejsca postojowe naziemne i podziemne oraz komórki lokatorskie, a sprawne przemieszczanie wewnątrz budynków ułatwią cichobieżne windy. Przestrzeń wokół budynku zostanie zagospodarowana zielenią i oświetlona nowoczesnymi lampami ulicznymi.Różane Tarasy zachwycają nowoczesnymi rozwiązaniami i licznymi udogodnieniami dla przyszłych mieszkańców:• eleganckie lobby• duże funkcjonalne mieszkania lub apartamenty z tarasami i balkonami• duże okna• ciekawy design

Inwestycja Różane Tarasy znajduje się w Chorzowie, ul. św. Barbary 14 (1.6 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez dewelopera Develocity Sp. z o.o.

Inwestycja Różane Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań w tym 9 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Różane Tarasy pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 51 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 51 do 60 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 83 m2 (5 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Develocity Sp. z o.o przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada: do każdego mieszkania.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań w tym 4 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 51 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Różane Tarasy

Wyjątkowa lokalizacja to bez wątpienia jeden z największych atutów inwestycji: 1. Bliskość Parku Śląskiego oraz Parku Róż, co stanowi idealna przestrzeń dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku 2. Skomunikowanie z sieć dróg, w tym tras A4 oraz DTŚ, co pozwala na szybki i sprawny dojazd do: o Katowice - 5 minut o Silesia City Center - 8 minut o Stadion Śląski - 2 minuty o Park Śląski - 4 minuty 3. Sąsiedztwo licznych placówek edukacyjnych, w tym szkoły podstawowej, przedszkola i uczelni wyższej 4. Łatwy dostęp do służby zdrowia, obiektów sportowych oraz sklepów. Zieleń, cisza i spokój w centrum miasta? To możliwe tylko w Różanych Tarasach- Twoim nowym domu.

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

W odległości 200 metrów od inwestycji Różane Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Klimzowiec Gałeczki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Różane Tarasy znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole nr 34 im. Jasia i Małgosi w odległości 700m, Specjalistyczne Niepubliczne Przedszkole Edukacyjno - Rehabilitacyjne w odległości 950m, Miejskie Przedszkole nr 90 w odległości 1200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 700 m znajduje się Piastów. Apteka, w odległości 750 m znajduje się Farmaco. Apteka, w odległości 1000 m znajduje się Szydłak Danuta. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 650 m znajduje się Urząd Pocztowy Katowice 38, w odległości 900 m znajduje się Na tyłach, w odległości 950 m znajduje się Restauracja u Babuni.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Wodnik, w odległości 1150 m znajduje się MORiS.

Data publikacji: 17.05.2018

Data aktualizacji: 28.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie