Różane Tarasy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. św. Barbary, oferowane bezpośrednio przez Develocity Sp. z o.o

Chorzów, ul. św. Barbary 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 191 ofert w najbliższej okolicy!

Różane Tarasy

41 zdjęć

Różane Tarasy
Różane Tarasy
Różane Tarasy
Różane Tarasy

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kościuszki

  Osiedle Kościuszki

  J.W. Construction Holding S.A.

  Mieszkanie Chorzów
  ul. Kościuszki
  1.1 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 28-83 m2
  • Mieszkań: 110
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Różane Tarasy to nowoczesny i bezpieczny budynek, w którym znajdziesz komfortowe mieszkanie dostosowane do Twoich wymagań.

Ten wielorodzinny apartamentowiec mieści się w zielonym i spokojnym otoczeniu, zapewniając najlepszy komfort życia dla Ciebie i Twoich bliskich. Relaks na własnym tarasie, najważniejsze usługi i najpiękniejsze tereny rekreacyjne na wyciągnięcie ręki - to wszystko znajdziesz tylko w Różanych Tarasach!

Różane Tarasy dopasowują się do potrzeb przyszłych mieszkańców. Budynek składa się z 59 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 36 m2 -103 m2.

Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne balkony dostępne wprost z salonów.

Dla tych, którzy cenią w życiu spokój i bliskość natury oferujemy mieszkania na parterze z dużymi ogródkami lub apartamenty z obszernymi tarasami.

9 apartamentów posiada ekskluzywne tarasy o powierzchnie od 14,97 m2 - 103,57 m2

Dla wygody mieszkańców na terenie inwestycji stworzono miejsca postojowe naziemne i podziemne oraz komórki lokatorskie, a sprawne przemieszczanie wewnątrz budynków ułatwią cichobieżne windy. Przestrzeń wokół budynku zostanie zagospodarowana zielenią i oświetlona nowoczesnymi lampami ulicznymi.

Różane Tarasy zachwycają nowoczesnymi rozwiązaniami i licznymi udogodnieniami dla przyszłych mieszkańców:

• eleganckie lobby

• duże funkcjonalne mieszkania lub apartamenty z tarasami i balkonami

• duże okna

• ciekawy design

Inwestycja Różane Tarasy znajduje się w Chorzowie, ul. św. Barbary 14 (1.6 km od centrum Chorzowa), została zrealizowana przez Develocity Sp. z o.o.

Inwestycja Różane Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 59 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Różane Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Develocity Sp. z o.o przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie do każdego mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 59 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: do każdego mieszkania
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wyjątkowa lokalizacja to bez wątpienia jeden z największych atutów inwestycji: 1. Bliskość Parku Śląskiego oraz Parku Róż, co stanowi idealna przestrzeń dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku 2. Skomunikowanie z sieć dróg, w tym tras A4 oraz DTŚ, co pozwala na szybki i sprawny dojazd do: o Katowice - 5 minut o Silesia City Center - 8 minut o Stadion Śląski - 2 minuty o Park Śląski - 4 minuty 3. Sąsiedztwo licznych placówek edukacyjnych, w tym szkoły podstawowej, przedszkola i uczelni wyższej 4. Łatwy dostęp do służby zdrowia, obiektów sportowych oraz sklepów. Zieleń, cisza i spokój w centrum miasta? To możliwe tylko w Różanych Tarasach- Twoim nowym domu.

Chorzów to miasto powiatowe, leżące w woj. śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Rawą. Sąsiaduje z 6 innymi miastami należącymi do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jego powierzchnia wynosi 33,5 km2, a liczba mieszkańców to ok. 105 000. Krajobraz miasta jest typowy dla Śląska, a huty i zakłady przemysłowe przeplatają się z osiedlami mieszkaniowymi wybudowanymi z myślą o pracownikach. Centrum miasta wyróżnia się bardzo zwartą zabudową, licznymi kamienicami i budynkami najważniejszych instytucji. Chorzów II to głównie bloki i słynne, śląskie familoki, Batory łączy w sobie zabudowę industrialną z budynkami mieszkalnymi, a na Chorzowie Starym przeważają tereny przemysłowe. Miasto ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne – są tu trzy szpitale i ok. 130 innych jednostek świadczących usługi tego typu. Rozwija się oświata i życie kulturalne. Znajdują się tu także liczne obiekty sportowe. Chorzów ma duże znaczenie komunikacyjne – biegnie tędy autostrada A4, droga krajowa i wojewódzka, niedaleko znajduje się lotnisko, są tu dwie stacje kolejowe.

Komunikacja

Przez południową część miasta biegnie autostrada A4. Poza tym Chorzów przecinany jest przez drogę krajową nr 79 oraz drogę wojewódzką nr 902. Tuż przy jego północnej granicy przebiega natomiast droga krajowa nr 94. Na terenie Chorzowa znajduje się 87 przystanków komunikacji miejskiej. Są tu także dwie stacje kolejowe, które zapewniają dostęp do najważniejszych miast nie tylko w kraju, ale i zagranicą, a ok. 30km od centrum znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Różane Tarasy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Różane Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Różane Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klimzowiec Racławicka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Różane Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Różane Tarasy znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NR 21 w odległości 270 m, Przedszkole Nr 6 w odległości 280 m, Szkoła Policealna SOCIUS w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Różane Tarasy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medica Dental w odległości 250 m, NZOZ Energomontaż Chorzów w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Różane Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się cukiernia, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Różane Tarasy w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.05.2018
Data aktualizacji: 10.09.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: