Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pilchowicka 21

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pilchowicka, oferowane bezpośrednio przez

CPM Development sp. z o.o.

Warszawa, Włochy, Okęcie, ul. Pilchowicka 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 242 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Pilchowicka 21Pilchowicka 21

3 zdjęcia

Pilchowicka 21
Pilchowicka 21
Pilchowicka 21

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Konstrukcja podziemna zostanie wykonana ze ścian żelbetowych oraz żelbetowej płyty fundamentowej, wykonanej na podkładzie betonowym. Izolacja ścian fundamentowych będzie obejmowała warstwę hydroizolacji i termoizolacji. Konstrukcja części nadziemnej: Słupy oraz stropy wykonane będą jako szkielet żelbetowy. Ściany zewnętrzne, międzylokalowe oraz działowe zostaną wykonane z pustaków ceramicznych lub bloczków gazobetonowych w komórkach lokatorskich.

Drzwi zewnętrzne

Lokale mieszkalne będą posiadały drzwi antywłamaniowe klasy C. Drzwi wyposażone w 2 zamki (główny i dodatkowy o wysokiej klasie antywłamaniowej), łańcuszek oraz wizjer. Drzwi posiadają wzmocnione stałe bolce przeciwwyważeniowe, skrzydło stalowe, zawiasy trójdzielne z blokadą demontażu.

Ściany

Ściany zewnętrzne wykończone zostaną warstwą izolacji termicznej oraz zamiennie tynkiem cienkowarstwowym i płytą HPL.

Instalacje

Instalacja wod.-kan. Instalacja ciepłej i zimnej wody użytkowej oraz instalacja kanalizacji zostaną rozprowadzone po pomieszczeniach łazienek i kuchni zgodnie z zaproponowana aranżacją tych pomieszczeń. Instalacja wodna i kanalizacyjna zostanie wykonana z rur z tworzyw sztucznych, poprowadzona pod szlichtą i po ścianach. Punkty odbiorcze wod.-kan. zabezpieczone korkami. Instalacja nie będzie obejmowała montażu urządzeń i armatury sanitarnej. Instalacja grzewcza Instalacja grzewcza obejmować będzie rozdzielacz, odchodzącą od niego i usytuowaną w warstwach podłogowych instalację grzewczą oraz grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi zamontowane na ścianach. Instalacja wentylacji mechanicznej Instalacja wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła (rekuperacją), obejmować będzie system kanałów nawiewnych doprowadzających świeże powietrze do pomieszczeń sypialni i salonu oraz wywiewnych odprowadzających powietrze zużyte z pomieszczeń kuchni i toalet. W pomieszczeniu toalety zamontowane zostanie urządzenie rekuperacyjne. Instalacja elektryczna Instalacje elektryczne obejmować będą skrzynkę z bezpiecznikami instalację jednofazową 230V – zakończone gniazdami wtykowymi oraz instalację oświetleniową obejmującą włączniki i zakończoną kostką na końcu każdego z kabli instalacji oświetleniowej. Instalację trójfazową 380V – w kuchniach do zasilania kuchenek elektrycznych. Indywidualny pomiar energii elektrycznej, c.o. oraz zimnej i ciepłej wody w szafkach na korytarzu. Instalacja telewizyjna i internetowa Instalacja telewizyjna i internetowa obejmować będzie okablowanie doprowadzone do tablicy teletechnicznej zakończone gniazdami RTV oraz internetowymi. Instalacja domofonowa Instalacja domofonowa obejmować będzie okablowanie oraz urządzenie domofony zainstalowane w pobliżu drzwi wejściowych.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Pilchowicka 21 to nowa inwestycja realizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy w sąsiedztwie al. Krakowskiej oraz ul. 17-go Stycznia.

Budynek został zaprojektowany z myślą o wymagających Klientach ceniących sobie wygodę. Nowoczesna architektura, funkcjonalne wnętrza, wysoka jakość wykonania oraz zróżnicowany metraż mieszkań daje pewność, że będzie to wymarzone miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jaki i par oraz singli szukających swojego mieszkania.

Jako jedna z niewielu firm na terenie Warszawy oferujemy:

- system wentylacji z rekuperacją zapewniający zarówno czyste i świeże powietrze wolne od kurzu, pyłków i alergenów oraz pozwalające na ograniczenie kosztów ogrzewania mieszkania.

- kolektory słoneczne zapewniające ciepłą wodę użytkową, ograniczające do minimum koszty jej przygotowania.

Budynek przy ul. Pilchowickiej 21 to kameralna inwestycja składająca się z 18 mieszkań, usytuowanych na 4 kondygnacjach o pow. od 31 do 60 m2, gdzie w poszczególnych lokalach znajdują się 1, 2, 3 pokoje. Mieszkania są dobrze doświetlone i funkcjonalnie rozplanowane. Dbając o komfort przyszłych mieszkańców zaprojektowaliśmy w budynku windę łączącą wszystkie piętra włącznie z halą garażową na poziomie -1. Natomiast na parterze wygospodarowaliśmy miejsce na komórki lokatorskie i wózkownię.

Każde z mieszkań usytuowanych na parterze posiada własny ogródek o pow. od 48,4 m2 do 112,6 m2, a mieszkania na wyższych kondygnacjach przestronne balkony. Widok ze wszystkich okien rozpościera się na stanowiące bezpośrednie sąsiedztwo domy jednorodzinne otoczone zielonymi ogrodami.

Inwestycja Pilchowicka 21 znajduje się na Okęciu, ul. Pilchowicka 21 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez CPM Development sp. z o.o.

Inwestycja Pilchowicka 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Pilchowicka 21 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców CPM Development sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ważnym elementem wpływającym na komfort mieszkania jest jego lokalizacja zapewniająca przyszłym mieszkańcom zarówno spokojne sąsiedztwo jak i bardzo dobą i łatwą komunikację z centrum miasta oddalonym zaledwie o 6km. Najbliższe sąsiedztwo to lokalne uliczki, przy których usytuowane są zarówno domy jednorodzinne jak i nieduże budynki wielorodzinne.

W odległości 800m znajdują się przystanki autobusowe (linii 141, 154, 317,N38, N88), linie tramwajowe (7,9,15) oraz stacja szybkiej kolei miejskiej (KM, KML, S2, S3) znajdujące się w odległości 1km.

Na zakupy możemy się wybrać do Galerii Motków znajdującej się w odległości 4km, bądź do Centrum Modo mieszczącego się 2 km od inwestycji. Port Lotniczy Chopina znajduje się w odległości niespełna 4 km.

Odpoczynku na świeżym powietrzu możemy zaznać w Parku Marka Kotańskiego (1,1km), Parku Szczęśliwieckim (1,7km) oraz w Parku Forty Korotyńskie (1,9km).

W promieniu 1km znajduje się rozbudowana infrastruktura niezbędna do funkcjonowania przyszłych mieszkańców tj. – liczne szkoły i przedszkola, przychodnia zdrowia, poczta, lokalne sklepy oraz obiekty sportowe.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Pilchowicka 21?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pilchowicka 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1324 metrów od inwestycji Pilchowicka 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Rakowiec 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Pilchowicka 21 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pilchowicka 21 znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 190 m, Technikum nr 9 Lotnicze im. Bohaterów Narwiku w odległości 196 m, LXXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Narwiku w odległości 231 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pilchowicka 21 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 473 m, Zoomdent w odległości 679 m, Luxmed w odległości 948 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pilchowicka 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Biedronka, w odległości 575 m znajduje się Lidl, w odległości 652 m znajduje się Żabka Nano.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pilchowicka 21 w odległości 179 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 185 m znajduje się boisko / kort, w odległości 192 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.10.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023