Osiedle Cichy Kącik

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCichy Kącik

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 728 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wiśniowy Sad(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Senatorska (5.8 km od centrum Rzeszowa)
  Wiśniowy Sad
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 50 - 60 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Rehouse Development sp. z o.o. S.K.
 • Senatorska 118(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Senatorska 118 (6 km od centrum Rzeszowa)
  Senatorska 118
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 58 - 103 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  BS Deweloper Sp. z o. o.
 • Miejskie Zacisze(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Miejska 91, 93 (6.4 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 4 485/m2
  Miejskie Zacisze
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 76 m2
  Liczba pokoi: 3
  Miejskie Zacisze

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Przy ulicy Senatorskiej powstaje inwestycja, która stanowi niezwykle ciekawą alternatywę dla zabudowy wielorodzinnej. Osiedle Cichy Kącik cechuje bardzo kameralna architektura, oraz lokalizacja w spokojnej okolicy. W ramach inwestycji powstają mieszkania w zabudowie szeregowej, trzy i czteropokojowe z antresolą.Osiedle składa się z 28 lokali o pow. od 63 do 67m2. Do każdego mieszkania na piętrze przynależą tarasy o powierzchni do 40m2 oraz poddasze użytkowe o powierzchni 37m2.Duża ilość otaczającej zieleni zachęca do spędzania czasu z bliskimi na łonie natury. Rodzinna zabudowa oraz prywatny ogródek sprawiają, że każdy mieszkaniec może odpocząć od miejskiego zgiełku.ATUTY INWESTYCJI• aleja dwupoziomowych mieszkań w zabudowie szeregowej• do mieszkań na parterze przynależeć będą ogródki• do każdego mieszkania na piętrze przynależą tarasy o powierzchni do 40m2 oraz poddasze• 30 procent terenu inwestycji to obszary zielone• lokalizacja zapewnia szybkie połączenie z centrum miasta, oraz pozostałymi dzielnicami miasta• dobrze rozwinięta okoliczna infrastruktura (dostęp do szkół, licznych punktów handlowo-usługowych oraz terenów zielonych)• bardzo dobre zaplecze komunikacji miejskiej• projekt budowany przez doświadczonych wykonawców• możliwość skorzystania z dopłaty MDM

Inwestycja Osiedle Cichy Kącik znajduje się w Rzeszowie, ul. Senatorska (5.7 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Cichy Kącik.

Inwestycja Osiedle Cichy Kącik została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cichy Kącik pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 63 do 68 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Cichy Kącik przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Cichy Kącik

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

W odległości 500 metrów od inwestycji Osiedle Cichy Kącik znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Jana Pawła II Dębina (44A).

Data publikacji: 20.11.2017

Data aktualizacji: 08.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie