Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Leonówka vol. 2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Relaksowa, oferowane bezpośrednio przez

Chrzanowscy Development

Lublin, ul. Relaksowa 20

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1902 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Leonówka vol. 2Leonówka vol. 2

6 zdjęć

Leonówka vol. 2
Leonówka vol. 2
Leonówka vol. 2
Leonówka vol. 2
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 181 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

sieć miejska

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (12): od 2,19 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (257 miejsc) w cenie 45 000 zł : obowiązkowy zakup

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Leonówka vol. 2 logo

Budynki 16-18 stanowią zwieńczenie naszej największej inwestycji mieszkaniowej w Lublinie.

Ostatni etap składa się z trzech, 3-piętrowych budynków połączonych ze sobą, a nowoczesna bryła kontynuuje architektoniczny zamysł poprzedniego etapu. W budynkach oprócz 95 mieszkań o powierzchni od 35-89m2, znajdują się także lokale usługowe, dzięki czemu wszystko co niezbędne na co dzień, jest na wyciągnięcie ręki. Przy każdym mieszkaniu znajduje się przestronny balkon, a do niektórych mieszkań na parterze przynależy prywatny ogródek. Zaprojektowany układ budynków i duże przeszklenia mieszkań zapewniają odpowiednie nasłonecznienie.

W podziemnym garażu dla wygody mieszkańców usytuowane są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Otoczenie budynków zostało zagospodarowane, wkomponowanymi w zieleń nowoczesnymi elementami małej architektury. A z myślą o najmłodszych w zacisznej części osiedla zaplanowano przy budynku 17 i 18 plac zabaw.

CECHY WYRÓŻNIAJĄCE INWESTYCJĘ:

Zieleń i infrastruktura

Estetyczna aranżacja zieleni wokół budynków daje poczucie komfortu i wytchnienia po całym dniu pracy, a ogólnodostępne zewnętrzne stojaki na rowery zapewnią dużą wygodę. Z myślą o najmłodszych powstanie bezpieczny i certyfikowany plac zabaw.

Architektura

Nowoczesny design oraz wysoka jakość, to cechy wyróżniające nasze projekty na tle innych inwestycji na rynku. Przemyślana estetyka wykonania części wspólnych sprawia, że osiedle jest ponadczasowe i przez wiele lat nie straci na swojej atrakcyjności.

Udogodnienia

Funkcjonalne rozkłady mieszkań o wysokości nawet do 3,20m. Każde mieszkanie posiada ustawny balkon lub przestronny prywatny ogródek. Wszystkie kondygnacje budynków obsługują cichobieżne windy. Inwestycja posiadają przestrzenny parking podziemny, miejsca parkingowe zewnętrzne oraz komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców zaplanowano zewnętrzne stojaki na rowery, a dla najmłodszych plac zabaw.

Energooszczędność

Zadbaliśmy również o energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, wentylację z odzyskiem ciepła w lokalach usługowych oraz nisko-emisyjną stolarkę okienną.

Nowoczesne budownictwo

Dokładamy wszelkich starań, aby technologie z jakich korzystamy były ponadczasowe, funkcjonalne oraz energooszczędne. Dlatego też do wykonania ścian działowych wewnątrz mieszkań, zdecydowaliśmy się na wykorzystanie nowoczesnej technologii jaką są ściany działowe w systemie MultiGips, co wpływa na zdrowy mikroklimat wnętrza, wysoką ognioodporność, wysoką stabilność i wytrzymałość oraz brak potrzeby tynkowania ścian wykonanych tą technologią.

Dołożyliśmy wszelkich starań, abyś Ty i Twoja rodzina od samego początku poczuli się tu jak w domu.

Inwestycja Leonówka vol. 2 znajduje się w Lublinie, ul. Relaksowa 20 (3.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Chrzanowscy Development.

Inwestycja Leonówka vol. 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 181 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Leonówka vol. 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Chrzanowscy Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (257 miejsc) w cenie 45 000 zł

W inwestycji znajduje się 12 komórek lokatorskich od 2,19 m2.

Lokalizacja inwestycji

Leonówka 2 to nie tylko przemyślana architektura, ale też atrakcyjna lokalizacja. Osiedle Botanik położone jest w spokojnej okolicy, w północnej części Lublina. Dzięki ciągłemu rozwojowi mieszkańcy Leonówki mają dostęp do lokali usługowych, handlowych, ośrodków zdrowia, szkół oraz przedszkoli. Botanik jest bez wątpienia dzielnicą świetnie skomunikowaną z centrum Lublina oraz z licznymi połączeniami MPK. Atutem również jest szybki dostęp do arterii Zelwerowicza i do trasy S-17 Lublin-Warszawa. Szybki dojazd do centrum, poczucie bezpieczeństwa i komfortu, oraz wiele zalet osiedla sprawiają, że jest to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leonówka vol. 2?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leonówka vol. 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leonówka vol. 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leonówka vol. 2 znajdują się się wiele placówek edukacyjnych zarówno prywatnych jak i państwowych, m.in są to Państwowa Szkoła Podstawowa nr14, Państwowe Przedszkole nr 25 i nr 43 oraz Niepubliczne Przedszkole Akademia Małych Artystów w odległości 230 m, Przedszkole Prywatne "Chatka Puchatka" w Lublinie w odległości 230 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "Mieszko" w Lublinie w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leonówka vol. 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: AB Centrum Medyczne Relaksowa w odległości 165 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 424 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 426 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leonówka vol. 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leonówka vol. 2 w odległości 154 m znajduje się boisko / kort, w odległości 178 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 284 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 02.04.2020
Data aktualizacji: 05.07.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023