Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowa 5 Dzielnica

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Wrocławska/Racławicka, oferowane bezpośrednio przez

Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska/Racławicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa 5 DzielnicaNowa 5 Dzielnica

47 zdjęć

Nowa 5 Dzielnica
Nowa 5 Dzielnica
Nowa 5 Dzielnica
Nowa 5 Dzielnica

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne : ogólnodostępny parking dla gości

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowa 5 Dzielnica to prestiżowa inwestycja powstająca w samym sercu Krakowa. U zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej znajdzie się kompleks mieszkalny, którego architektura idealnie współgra z krajobrazem okolicy.

Nowa 5 Dzielnica to nowoczesny styl w połączeniu z tradycyjnymi wzorcami. Zadbaliśmy o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców stanie się wygodne i bezpieczne. Osiedle, ze względu na centralne położenie, bliskie sąsiedztwo Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych, szkół oraz innych obiektów użyteczności publicznej, w tym także rozbudowanego zaplecza handlowo- usługowego – stanowi atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią sobie codzienny komfort.

Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na wewnętrznej części osiedla powstanie strefa wypoczynkowa, w tym ładnie oświetlone alejki spacerowe wraz ze specjalnie zaaranżowaną zielenią, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia. Wysoki standard inwestycji dodatkowo został podkreślony eleganckim wykończeniem klatek schodowych, nowoczesną elewacją i dużymi przeszkleniami.

Zadbaliśmy również o wygodę parkowania - gwarantujemy miejsce parkingowe przeznaczone dla każdego z mieszkań, a także dla gości. Rowery i wózki będą bezpiecznie przechowywane w specjalnych pomieszczeniach. Bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring terenu wokół budynków, zaś możliwość zakupów i skorzystania z szeregu usług umożliwią lokale handlowo-usługowe zlokalizowane w części parterowej budynków.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Nowa 5 Dzielnica spełniała wszelkie potrzeby mieszkańców, a życie w niej toczyło się komfortowym, naturalnym rytmem. Jesteśmy świadomi, że mieszkanie to także przestrzeń wokół, dlatego na terenie osiedla zaprojektowaliśmy przedszkole, bezpieczne place zabaw, ogrodzony wybieg dla zwierząt, rowerownie i wózkownie. Dbamy także o Państwa poczucie bezpieczeństwa – osiedle jest strzeżone całodobowym monitoringiem.

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica znajduje się w Krowodrzy, ul. Wrocławska/Racławicka (2.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa 5 Dzielnica?

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa 5 Dzielnica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 396 metrów od inwestycji Nowa 5 Dzielnica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Łobzów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa 5 Dzielnica znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa 5 Dzielnica znajdują się 43 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Małe impresje w odległości 133 m, Szkoła Podstawowa nr 106 w odległości 150 m, Fair Play w odległości 164 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa 5 Dzielnica jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ewa Lewandowska w odległości 57 m, Wie-mar-dent w odległości 571 m, Medirent w odległości 627 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa 5 Dzielnica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 62 m znajduje się Kogucik, w odległości 70 m znajduje się Buczek, w odległości 70 m znajduje się Ferment.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa 5 Dzielnica w odległości 179 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 214 m znajduje się boisko / kort, w odległości 229 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 26.10.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023