Nowa 5 Dzielnica

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCentrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.

Ceny od: 10 427 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
P-U1
1 192,5 m²
Parter
A5-U1
68 m²
Parter
A5-U3
111,11 m²
Parter
A1-U3
316 m²
Parter
B1-U3
80 m²
Parter
B1-U4
92,5 m²
Parter

Opis Inwestycji

Nowa 5 Dzielnica to prestiżowa inwestycja powstająca w samym sercu Krakowa. U zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej znajdzie się kompleks mieszkalny, którego architektura idealnie współgra z krajobrazem okolicy.Nowa 5 Dzielnica to nowoczesny styl w połączeniu z tradycyjnymi wzorcami. Zadbaliśmy o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców stanie się wygodne i bezpieczne. Osiedle, ze względu na centralne położenie, bliskie sąsiedztwo Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych, szkół oraz innych obiektów użyteczności publicznej, w tym także rozbudowanego zaplecza handlowo- usługowego – stanowi atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią sobie codzienny komfort.Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na wewnętrznej części osiedla powstanie strefa wypoczynkowa, w tym ładnie oświetlone alejki spacerowe wraz ze specjalnie zaaranżowaną zielenią, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia. Wysoki standard inwestycji dodatkowo został podkreślony eleganckim wykończeniem klatek schodowych, nowoczesną elewacją i dużymi przeszkleniami.Zadbaliśmy również o wygodę parkowania - gwarantujemy miejsce parkingowe przeznaczone dla każdego z mieszkań, a także dla gości. Rowery i wózki będą bezpiecznie przechowywane w specjalnych pomieszczeniach. Bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring terenu wokół budynków, zaś możliwość zakupów i skorzystania z szeregu usług umożliwią lokale handlowo-usługowe zlokalizowane w części parterowej budynków.Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Nowa 5 Dzielnica spełniała wszelkie potrzeby mieszkańców, a życie w niej toczyło się komfortowym, naturalnym rytmem. Jesteśmy świadomi, że mieszkanie to także przestrzeń wokół, dlatego na terenie osiedla zaprojektowaliśmy przedszkole, bezpieczne place zabaw, ogrodzony wybieg dla zwierząt, rowerownie i wózkownie. Dbamy także o Państwa poczucie bezpieczeństwa – osiedle jest strzeżone całodobowym monitoringiem.

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska/Racławicka (2.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k..

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada od 7 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica pozostało na sprzedaż 6 lokali użytkowych o powierzchniach od 68 do 1193 metrów kwadratowych w cenie od 10 427 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępny parking dla gości.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 68 do 1193 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 778 900 do 12 434 500 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 427 do 12 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowa 5 Dzielnica

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa 5 Dzielnica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Nowa 5 Dzielnica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urząd Marszałkowski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa 5 Dzielnica znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Specjalne TIBA w odległości 110 m, Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego SEKA S.A. Oddział w Krakowie w odległości 110 m, Niepubliczny Punkt Przedszkolny Małe Impresje w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa 5 Dzielnica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 240 m znajduje się Żabka, w odległości 250 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa 5 Dzielnica w odległości 200 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Forteca, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.04.2019

Data aktualizacji: 27.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie