Nowa 5 Dzielnica

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Ceny od: 10 594 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica dostępnych jest 9 ofert

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
P-U1 1 174 m2Parter
A1-U4 192 m2Parter
A1-U2/U4 289 m2Parter
A4-U2 183 m2Parter
A4-U3 120 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
A4-U4 135 m2Parter
A5-U1 68 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
A5-U2 61 m2Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
A5-U3 111 m2Parter

Nowa 5 Dzielnica to prestiżowa inwestycja powstająca w samym sercu Krakowa. U zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej znajdzie się kompleks mieszkalny, którego architektura idealnie współgra z krajobrazem okolicy.

Nowa 5 Dzielnica to nowoczesny styl w połączeniu z tradycyjnymi wzorcami. Zadbaliśmy o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców stanie się wygodne i bezpieczne. Osiedle, ze względu na centralne położenie, bliskie sąsiedztwo Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych, szkół oraz innych obiektów użyteczności publicznej, w tym także rozbudowanego zaplecza handlowo- usługowego – stanowi atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią sobie codzienny komfort.

Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na wewnętrznej części osiedla powstanie strefa wypoczynkowa, w tym ładnie oświetlone alejki spacerowe wraz ze specjalnie zaaranżowaną zielenią, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia. Wysoki standard inwestycji dodatkowo został podkreślony eleganckim wykończeniem klatek schodowych, nowoczesną elewacją i dużymi przeszkleniami.

Zadbaliśmy również o wygodę parkowania - gwarantujemy miejsce parkingowe przeznaczone dla każdego z mieszkań, a także dla gości. Rowery i wózki będą bezpiecznie przechowywane w specjalnych pomieszczeniach. Bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring terenu wokół budynków, zaś możliwość zakupów i skorzystania z szeregu usług umożliwią lokale handlowo-usługowe zlokalizowane w części parterowej budynków.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Nowa 5 Dzielnica spełniała wszelkie potrzeby mieszkańców, a życie w niej toczyło się komfortowym, naturalnym rytmem. Jesteśmy świadomi, że mieszkanie to także przestrzeń wokół, dlatego na terenie osiedla zaprojektowaliśmy przedszkole, bezpieczne place zabaw, ogrodzony wybieg dla zwierząt, rowerownie i wózkownie. Dbamy także o Państwa poczucie bezpieczeństwa – osiedle jest strzeżone całodobowym monitoringiem.

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska/Racławicka (2,3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k..

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach posiadających od 7 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 2 podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica pozostało na sprzedaż 9 lokali użytkowych o powierzchniach od 61 do 1 174m2 w cenie od 10 594 zł/m2.

Deweloper Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali: cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępny parking dla gości.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale: aktualnie dostępnych jest 9 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych: od 61 do 1 174 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
 • kształtują się w zakresie od 679 370 do 12 434 500 zł,
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 594 do 12 871 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowa 5 Dzielnica

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów. W odległości 50 metrów od inwestycji Nowa 5 Dzielnica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Urząd Marszałkowski.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowa 5 Dzielnica znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przywatny Punkt Przedszkolny dla Dzieci z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu "Przystanek Przedszkolek" w odległości 100 m, Gimnazjum Nr 17 w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m HYGIEIA. APTEKA, w odległości 650 m TKMED, w odległości 700 m POD GWIAZDAMI S.C. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Orbit w odległości 300 m, A'petyt Bistro w odległości 400 m, AP Kraków w odległości 450 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fitness Klub BodyHIT w odległości 900 m, Fit By Step w odległości 1 000 m, STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA w odległości 1 100 m.

Data publikacji: 23 kwietnia 2019 14:51

Data aktualizacji: 23 kwietnia 2019 15:33

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj o ofertę

Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.

Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.

Zainteresowała mnie nieruchomość w Państwa inwestycji. Proszę o niezobowiązujący kontakt w sprawie szczegółów oferty.
Biuro sprzedaży
  +48 12 ...
  +48 12 291 63 23

  Umów spotkanie

  Nowa 5 Dzielnica

  adres biura sprzedaży

  Wrocławska 53, Kraków

  Wybierz datę

  • piątek

   21

   czerwca

  • poniedziałek

   24

   czerwca

  • wtorek

   25

   czerwca

  Zaproponuj inny termin