Nowa 5 Dzielnica

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCentrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k.

Ceny od: 10 427 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica dostępnych jest 10 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
P-U1
1 192,5 m²
Parter
A4-U4
135 m²
Parter
A5-U1
68 m²
Parter
A5-U3
111,11 m²
Parter
A1-U2
169,5 m²
Parter
A1-U3
316 m²
Parter
B1-U1
62 m²
Parter
B1-U2
41 m²
Parter
B1-U3
80 m²
Parter
B1-U4
92,5 m²
Parter

Opis Inwestycji

Nowa 5 Dzielnica to prestiżowa inwestycja powstająca w samym sercu Krakowa. U zbiegu ulic Wrocławskiej i Racławickiej znajdzie się kompleks mieszkalny, którego architektura idealnie współgra z krajobrazem okolicy.Nowa 5 Dzielnica to nowoczesny styl w połączeniu z tradycyjnymi wzorcami. Zadbaliśmy o wiele szczegółów, dzięki którym życie mieszkańców stanie się wygodne i bezpieczne. Osiedle, ze względu na centralne położenie, bliskie sąsiedztwo Starego Miasta, ciągów komunikacyjnych, szkół oraz innych obiektów użyteczności publicznej, w tym także rozbudowanego zaplecza handlowo- usługowego – stanowi atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią sobie codzienny komfort.Teren inwestycji został zaprojektowany z myślą o mieszkańcach i ich potrzebach. Na wewnętrznej części osiedla powstanie strefa wypoczynkowa, w tym ładnie oświetlone alejki spacerowe wraz ze specjalnie zaaranżowaną zielenią, gdzie będzie można odpocząć po pracy, czy nabrać energii w słoneczne popołudnia. Wysoki standard inwestycji dodatkowo został podkreślony eleganckim wykończeniem klatek schodowych, nowoczesną elewacją i dużymi przeszkleniami.Zadbaliśmy również o wygodę parkowania - gwarantujemy miejsce parkingowe przeznaczone dla każdego z mieszkań, a także dla gości. Rowery i wózki będą bezpiecznie przechowywane w specjalnych pomieszczeniach. Bezpieczeństwo zapewni całodobowy monitoring terenu wokół budynków, zaś możliwość zakupów i skorzystania z szeregu usług umożliwią lokale handlowo-usługowe zlokalizowane w części parterowej budynków.Dołożyliśmy wszelkich starań, aby Nowa 5 Dzielnica spełniała wszelkie potrzeby mieszkańców, a życie w niej toczyło się komfortowym, naturalnym rytmem. Jesteśmy świadomi, że mieszkanie to także przestrzeń wokół, dlatego na terenie osiedla zaprojektowaliśmy przedszkole, bezpieczne place zabaw, ogrodzony wybieg dla zwierząt, rowerownie i wózkownie. Dbamy także o Państwa poczucie bezpieczeństwa – osiedle jest strzeżone całodobowym monitoringiem.

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica znajduje się na Krowodrzy, ul. Wrocławska/Racławicka (2.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k..

Inwestycja Nowa 5 Dzielnica została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada od 7 do 10 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa 5 Dzielnica pozostało na sprzedaż 10 lokali użytkowych o powierzchniach od 41 do 1193 metrów kwadratowych w cenie od 10 427 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 7 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępny parking dla gości.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 10 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 41 do 1193 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 506 000 do 12 434 500 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 427 do 12 619 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowa 5 Dzielnica

Piąta dzielnica Krakowa, czyli Krowodrza to jedna z mniejszych, ale bogatszych części miasta. Zajmuje powierzchnię 561,90 ha i liczy sobie 31 870 mieszkańców. Początkowo Krowodrzę stanowiły folwarki i łąki. Przez wiele lat była to część krakowskich przedmieść. Dziś zabudowa tej dzielnicy jest bardzo zróżnicowana, a uwagę przykuwają kamienice pochodzące jeszcze z okresu międzywojennego i kontrastujące z nimi bloki powstałe w II połowie XXw. Nie brakuje jednak nowych budynków, w tym willi i wznoszonych w ostatnich latach apartamentowców. Takie zestawienie stylistyczne powoduje, że Krowodrzę wyróżnia niepowtarzalny klimat, w którym nowoczesność w wyjątkowy sposób łączy się z historią. Bez problemu można tu znaleźć także tereny zielone, a największym takim miejscem jest Park Jordana, leżący w południowej części dzielnicy. Dzielnica V to ważny krakowski ośrodek akademicki i kulturalny. Na jej terenie mieszczą się wydziały 6 szkół wyższych, działa tu kino, 2 teatry, a także domy oraz centra kultury. To tutaj swój stadion ma Wisła Kraków. Krowodrza jest bardzo dobrze połączona z resztą miasta, dzięki komunikacji miejskiej oraz nieodległej drodze krajowej nr 7. Na północy dzielnicy znajduje się też towarowa stacja kolejowa.

Komunikacja

Z uwagi na swoje duże znaczenie dla życia społecznego i akademickiego, dzielnica V jest świetnie skomunikowana z resztą Krakowa. Kursują tu autobusy miejskie i tramwaje. Ok. 1 km od północnej granicy biegnie droga krajowa nr 7. Na Krowodrzy mieści się też towarowa stacja kolejowa Kraków Łobzów.

W odległości 50 metrów od inwestycji Nowa 5 Dzielnica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Urząd Marszałkowski.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowa 5 Dzielnica znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przywatny Punkt Przedszkolny dla Dzieci z Zaburzeniami ze Spektrum Autyzmu "Przystanek Przedszkolek" w odległości 100m, Gimnazjum Nr 17 w odległości 200m, Szkoła Podstawowa nr 36 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się HYGIEIA. APTEKA, w odległości 650 m znajduje się TKMED, w odległości 700 m znajduje się POD GWIAZDAMI S.C. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Restauracja Orbit, w odległości 400 m znajduje się A'petyt Bistro, w odległości 450 m znajduje się AP Kraków.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się Fitness Klub BodyHIT, w odległości 1000 m znajduje się Fit By Step, w odległości 1100 m znajduje się STUDIO PIĘKNEGO CIAŁA.

Data publikacji: 23.04.2019

Data aktualizacji: 20.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie