Przy Parku

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Czyżyńska, oferowane bezpośrednio przez

Caba Development

Kraków, Grzegórzki, ul. Czyżyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 85 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przy Parku

3 zdjęcia

Przy Parku
Przy Parku
Przy Parku

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 140 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (127 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nowa inwestycja, przy ulicy Czyżyńskiej o nazwie “Przy Parku” to trzy budynki mieszkalne, położone w pobliżu Parku Lotników Polskich.

To korzystna oferta dla wszystkich, którzy pragną ciszy i zieleni a jednocześnie cenią bliskość komunikacji miejskiej, wszelkiego rodzaju usług, przedszkoli, szkół i uczelni.

Właściciele mieszkań mają możliwość parkowania na parkingu podziemnym i na parkingach zewnętrznych.

Wszystko to daje Państwu komfortowe warunki zamieszkania, osiągalne blisko centrum miasta.

Inwestycja Przy Parku znajduje się na Grzegórzkach, ul. Czyżyńska (2.8 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Caba Development.

Inwestycja Przy Parku została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 140 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Przy Parku nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Caba Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przy Parku?

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przy Parku mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1870 metrów od inwestycji Przy Parku znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Olsza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przy Parku znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Parku znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Montessori Muszelka w odległości 200 m, Żłobek Montessori Raj Maluszka w odległości 250 m, Kącik Świata w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przy Parku jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Woś i Piwowarczyk w odległości 180 m, Ultragen Pracownia USG w odległości 190 m, Stomatologia Nowe Dąbie w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przy Parku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Dzieża - domowe wypieki, w odległości 190 m znajduje się Piekarnia – cukiernia „Złoty kłos”.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przy Parku w odległości 320 m znajduje się boisko / kort, w odległości 330 m znajduje się boisko / kort, w odległości 340 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: