Cystersów 26C

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudrem

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Steam Park etap II - lokale użytkowe(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. Rakowicka (1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 16 605 netto/m2
  Steam Park etap II - lokale użytkowe
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 72 - 83 m2
  Bryksy
 • Apartamenty przy Wiśle(2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 332 netto/m2
  Apartamenty przy Wiśle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 186 - 259 m2
  HSD Inwestycje
 • Imperial Citi Yes(2.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Nowohucka (4.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Imperial Citi Yes
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 57 - 77 m2
  Imperial Citi Yes

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu lokale znajdujące się w nowoczesnym budynku mieszkaniowo-usługowym w centrum Krakowa w bliskiej odległości od najważniejszych instytucji, takie jak Urząd Miasta Krakowa czy Sądy. Wysokie zagęszczenie ludności w okolicy (istniejące i powstające nowe osiedla) sprzyja zapotrzebowaniu na różnego rodzaju usługi dla mieszkańców i gwarantuje duże grono potencjalnych Klientów. Wygodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie) jest zaletą tej lokalizacji. Lokale znajdują się na parterze budynku, posiadają po dwa lub większą liczbę niezależnych wejść oraz duże okna skierowane na ul. Fabryczną i Cystersów. Ponadto w lokalach znajduje się wentylacja mechaniczna, budynek wyposażony jest w automatyczny system przeciwpożarowy oraz system monitoringu. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe, istnieje również możliwość wykupienia miejsc postojowych w garażu podziemnym. Lokale są w stanie deweloperskim co daje możliwości własnej aranżacji wnętrza.Jeżeli masz do nas pytania lub chcesz umówić się na oglądanie lokali nasi specjaliści ds. sprzedaży są do Państwa dyspozycji:Renata Książek tel. kom. +48 696 046 546Elwira Wesołowska tel. kom. +48 882-606-457Konrad Kopciński tel. kom. +48 882 599 223Wioleta Macioł tel. kom. +48 883 308 454Paweł Dziedzic tel. kom. +48 883 308 467Wiemy, jak skomplikowany jest proces zaciągnięcia kredytu hipotecznego, dlatego oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie pozyskania kredytu przy współpracy z doradcami. Polecamy doradców posiadających kilkunastoletnie doświadczenie i reprezentujących wysoki poziom wiedzy, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz dopasowanie najlepszej oferty spośród szerokiej gamy produktów hipotecznych dostępnych na rynku.

Inwestycja Cystersów 26C znajduje się na Grzegórzkach, ul. Cystersów (1.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Budrem.

Inwestycja Cystersów 26C została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Cystersów 26C pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 145 metrów kwadratowych w cenie od 8 537 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Budrem przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dodatkowo w cenie lokalu wykonamy dodatkowe prace wykończeniowe: • podwieszane sufity • ścianki działowe + malowanie • flizy na podłodze
Elewacja
wykończona tynkiem mineralnym, sylikatowy oraz naturalnym kamieniem.
Stolarka okienna
stolarka okienna aluminiowa o podwyższonych parametrach akustycznych
Posadzka
wylewka cementowa przygotowana pod dowolną posadzkę
Ściany
tynki gipsowe (maszynowe)
Instalacje
elektryczna wraz z osprzętem: gniazdka, włączniki, w każdym lokalu prąd trójfazowy, teletechniczne: internetowa (UTP oraz światłowód), domofonowa, telewizyjna (naziemna) telefoniczna, automatyczny system przeciwpożarowy
Ogrzewanie
MPEC
Wentylacja
mechaniczna
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: na dwóch kondygnacjach.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne na terenie inwestycji.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cystersów 26C

Inwestycja położona jest w centrum Krakowa u zbiegu ulicy Fabrycznej i Cystersów w dzielnicy Grzegórzki. Pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie. Obok inwestycji znajdują się zarówno przystanki autobusowe jak i tramwajowe – w odległości 2 min. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonałą dostępność placówek edukacyjnych (uczelni wyższych, przedszkoli, szkół) i placówek medycznych, a także łatwy dojazd do galerii handlowych (min. Galerii Krakowskiej, Galerii Kazimierz, M1).

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cystersów 26C mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Cystersów 26C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cystersów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cystersów 26C znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Altkom Akademia w odległości 320 m, Krakowski Ośrodek Szkolenia Regionalnego Oddziału Krajowej Izby Biegłych Rewidentów w Krakowie w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cystersów 26C jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ TLK MED w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cystersów 26C składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cystersów 26C w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.11.2015

Data aktualizacji: 03.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie