Cystersów 26C

- Idealne miejsce na siedzibę dla twojej firmy

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budrem

Ceny od: 7 317 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Cystersów 26C dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
145 m2
Parter
1 237 378 zł8 537 zł/m²
313 m2
Parter
2 292 585 zł7 317 zł/m²

Zobacz inne etapy inwestycji Cystersów 26C

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu lokale znajdujące się w nowoczesnym budynku mieszkaniowo-usługowym w centrum Krakowa w bliskiej odległości od najważniejszych instytucji, takie jak Urząd Miasta Krakowa czy Sądy. Wysokie zagęszczenie ludności w okolicy (istniejące i powstające nowe osiedla) sprzyja zapotrzebowaniu na różnego rodzaju usługi dla mieszkańców i gwarantuje duże grono potencjalnych Klientów. Wygodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie) jest zaletą tej lokalizacji. Lokale znajdują się na parterze budynku, posiadają po dwa lub większą liczbę niezależnych wejść oraz duże okna skierowane na ul. Fabryczną i Cystersów. Ponadto w lokalach znajduje się wentylacja mechaniczna, budynek wyposażony jest w automatyczny system przeciwpożarowy oraz system monitoringu. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe, istnieje również możliwość wykupienia miejsc postojowych w garażu podziemnym. Lokale są w stanie deweloperskim co daje możliwości własnej aranżacji wnętrza.Jeżeli masz do nas pytania lub chcesz umówić się na oglądanie lokali nasi specjaliści ds. sprzedaży są do Państwa dyspozycji:Renata Książek tel. kom. +48 696 046 546Elwira Wesołowska tel. kom. +48 882-606-457Konrad Kopciński tel. kom. +48 882 599 223Wioleta Macioł tel. kom. +48 883 308 454Paweł Dziedzic tel. kom. +48 883 308 467Wiemy, jak skomplikowany jest proces zaciągnięcia kredytu hipotecznego, dlatego oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie pozyskania kredytu przy współpracy z doradcami. Polecamy doradców posiadających kilkunastoletnie doświadczenie i reprezentujących wysoki poziom wiedzy, co gwarantuje profesjonalną obsługę oraz dopasowanie najlepszej oferty spośród szerokiej gamy produktów hipotecznych dostępnych na rynku.

Inwestycja Cystersów 26C znajduje się na Grzegórzkach, ul. Cystersów (1.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Budrem.

Inwestycja Cystersów 26C została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Cystersów 26C pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 145 do 313 metrów kwadratowych w cenie od 7 317 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Budrem przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Dodatkowo w cenie lokalu wykonamy dodatkowe prace wykończeniowe: • podwieszane sufity • ścianki działowe + malowanie • flizy na podłodze
Elewacja
wykończona tynkiem mineralnym, sylikatowy oraz naturalnym kamieniem.
Stolarka okienna
stolarka okienna aluminiowa o podwyższonych parametrach akustycznych
Posadzka
wylewka cementowa przygotowana pod dowolną posadzkę
Ściany
tynki gipsowe (maszynowe)
Instalacje
elektryczna wraz z osprzętem: gniazdka, włączniki, w każdym lokalu prąd trójfazowy, teletechniczne: internetowa (UTP oraz światłowód), domofonowa, telewizyjna (naziemna) telefoniczna, automatyczny system przeciwpożarowy
Ogrzewanie
MPEC
Wentylacja
mechaniczna
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: na dwóch kondygnacjach.
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne na terenie inwestycji.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 145 do 313 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 1 237 378 do 2 292 585 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 317 do 8 537 zł.
Opis płatności:elastyczny system płatności..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cystersów 26C

Inwestycja położona jest w centrum Krakowa u zbiegu ulicy Fabrycznej i Cystersów w dzielnicy Grzegórzki. Pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie. Obok inwestycji znajdują się zarówno przystanki autobusowe jak i tramwajowe – w odległości 2 min. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonałą dostępność placówek edukacyjnych (uczelni wyższych, przedszkoli, szkół) i placówek medycznych, a także łatwy dojazd do galerii handlowych (min. Galerii Krakowskiej, Galerii Kazimierz, M1).

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 350 metrów od inwestycji Cystersów 26C znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Cystersów.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Cystersów 26C znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 124 w Krakowie w odległości 400m, Gimnazjum nr 7 w odległości 550m, XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się BODZEK MACIEJ. PRZYCHODNIA LEKARSKA, w odległości 500 m znajduje się BORATYŃSKI ŁUKASZ. APTEKA, w odległości 500 m znajduje się AMARA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 600 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, w odległości 600 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAZIMIERZA, w odległości 800 m znajduje się Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się KS Grzegórzecki Kraków, w odległości 300 m znajduje się SAKURA Dance & Beauty, w odległości 400 m znajduje się STREFA RUCHU.

Data publikacji: 02.11.2015

Data aktualizacji: 26.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie