Cystersów 26B

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudrem

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Steam Park etap II - lokale użytkowe(1.6 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Stare Miasto, ul. Rakowicka (1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 13 500 netto/m2
  Steam Park etap II - lokale użytkowe
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 72 - 83 m2
  Bryksy
 • Apartamenty przy Wiśle(2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 332 netto/m2
  Apartamenty przy Wiśle
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 186 - 259 m2
  HSD Inwestycje
 • Lotniczówka(2.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Kraków, Czyżyny, ul. Życzkowskiego 5 (3.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 10 000 netto/m2
  Lotniczówka
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 399 m2
  Cordia Polska

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu lokale znajdujące się w nowoczesnym budynku mieszkaniowo-usługowym w centrum Krakowa w bliskiej odległości od najważniejszych instytucji, takie jak Urząd Miasta Krakowa czy Sądy. Wysokie zagęszczenie ludności w okolicy (istniejące i powstające nowe osiedla) sprzyja zapotrzebowaniu na różnego rodzaju usługi dla mieszkańców i gwarantuje duże grono potencjalnych Klientów. Wygodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie) jest zaletą tej lokalizacji. Lokale znajdują się na parterze budynku, posiadają po dwa lub większą liczbę niezależnych wejść oraz duże okna skierowane na ul. Fabryczną i Cystersów. Ponadto w lokalach znajduje się wentylacja mechaniczna, budynek wyposażony jest w automatyczny system przeciwpożarowy oraz system monitoringu. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe, istnieje również możliwość wykupienia miejsc postojowych w garażu podziemnym. Lokale są w stanie deweloperskim co daje możliwości własnej aranżacji wnętrza.

Inwestycja Cystersów 26B znajduje się na Grzegórzkach, ul. Cystersów (1.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Budrem.

Inwestycja Cystersów 26B została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Cystersów 26B pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 265 metrów kwadratowych w cenie od 6 911 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Budrem przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 330 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dodatkowo w cenie lokalu wykonamy dodatkowe prace wykończeniowe: • podwieszane sufity • ścianki działowe + malowanie • flizy na podłodze
Elewacja
Elewacja wykończona z tynkiem mineralnym (sylikatowym) oraz naturalnym kamieniem.
Stolarka okienna
Aluminiowa.
Drzwi zewnętrzne
Aluminiowa
Ściany
sala: tynki gipsowe, łazienka: tynk cementowo-wapienny
Instalacje
elektryczna wraz z osprzętem: gniazdka, włączniki, w każdym mieszkaniu prąd trójfazowy pod kuchenkę, teletechniczne: internetowa (UTP oraz światłowód), telewizyjna (naziemna) telefoniczna, centralnego ogrzewania, wodna i kanalizacyjna, automatyczny system przeciwpożarowy
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej (MPEC)
Wentylacja
Mechaniczna zintegrowana z nawiewnikami,
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: na dwóch kondygnacjach.
 • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne na terenie inwestycji.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cystersów 26B

Inwestycja położona jest w centrum Krakowa u zbiegu ulicy Fabrycznej i Cystersów w dzielnicy Grzegórzki. Pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie. Obok inwestycji znajdują się zarówno przystanki autobusowe jak i tramwajowe – w odległości 2 min. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonałą dostępność placówek edukacyjnych (uczelni wyższych, przedszkoli, szkół) i placówek medycznych, a także łatwy dojazd do galerii handlowych (min. Galerii Krakowskiej, Galerii Kazimierz, M1).

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cystersów 26B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Cystersów 26B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Fabryczna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cystersów 26B znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Altkom Akademia w odległości 370 m, Krakowski Ośrodek Szkolenia Regionalnego Oddziału Krajowej Izby Biegłych Rewidentów w Krakowie w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cystersów 26B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ TLK MED w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cystersów 26B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 350 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 400 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cystersów 26B w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.05.2016

Data aktualizacji: 03.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie