Cystersów 26B

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budrem

Ceny od: 6 911 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Cystersów 26B dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
264,61 m²
Parter
1 828 455 zł6 911 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 18%

Zobacz inne etapy inwestycji Cystersów 26B

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu lokale znajdujące się w nowoczesnym budynku mieszkaniowo-usługowym w centrum Krakowa w bliskiej odległości od najważniejszych instytucji, takie jak Urząd Miasta Krakowa czy Sądy. Wysokie zagęszczenie ludności w okolicy (istniejące i powstające nowe osiedla) sprzyja zapotrzebowaniu na różnego rodzaju usługi dla mieszkańców i gwarantuje duże grono potencjalnych Klientów. Wygodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską (pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie) jest zaletą tej lokalizacji. Lokale znajdują się na parterze budynku, posiadają po dwa lub większą liczbę niezależnych wejść oraz duże okna skierowane na ul. Fabryczną i Cystersów. Ponadto w lokalach znajduje się wentylacja mechaniczna, budynek wyposażony jest w automatyczny system przeciwpożarowy oraz system monitoringu. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca postojowe, istnieje również możliwość wykupienia miejsc postojowych w garażu podziemnym. Lokale są w stanie deweloperskim co daje możliwości własnej aranżacji wnętrza.

Inwestycja Cystersów 26B znajduje się na Grzegórzkach, ul. Cystersów (1.9 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Budrem.

Inwestycja Cystersów 26B została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Cystersów 26B pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 265 metrów kwadratowych w cenie od 6 911 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Budrem przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 330 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dodatkowo w cenie lokalu wykonamy dodatkowe prace wykończeniowe: • podwieszane sufity • ścianki działowe + malowanie • flizy na podłodze
Elewacja
Elewacja wykończona z tynkiem mineralnym (sylikatowym) oraz naturalnym kamieniem.
Stolarka okienna
Aluminiowa.
Drzwi zewnętrzne
Aluminiowa
Ściany
sala: tynki gipsowe, łazienka: tynk cementowo-wapienny
Instalacje
elektryczna wraz z osprzętem: gniazdka, włączniki, w każdym mieszkaniu prąd trójfazowy pod kuchenkę, teletechniczne: internetowa (UTP oraz światłowód), telewizyjna (naziemna) telefoniczna, centralnego ogrzewania, wodna i kanalizacyjna, automatyczny system przeciwpożarowy
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej (MPEC)
Wentylacja
Mechaniczna zintegrowana z nawiewnikami,
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: na dwóch kondygnacjach.
  • miejsca postojowe naziemne: ogólnodostępne na terenie inwestycji.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 265 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 1 828 455 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 911 zł/m².
Opis płatności:elastyczny system płatności..
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cystersów 26B

Inwestycja położona jest w centrum Krakowa u zbiegu ulicy Fabrycznej i Cystersów w dzielnicy Grzegórzki. Pobliskie Ronda Mogilskie i Grzegórzeckie zapewniają szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc w Krakowie. Obok inwestycji znajdują się zarówno przystanki autobusowe jak i tramwajowe – w odległości 2 min. Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia doskonałą dostępność placówek edukacyjnych (uczelni wyższych, przedszkoli, szkół) i placówek medycznych, a także łatwy dojazd do galerii handlowych (min. Galerii Krakowskiej, Galerii Kazimierz, M1).

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

W odległości 300 metrów od inwestycji Cystersów 26B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Fabryczna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Cystersów 26B znajduje się 31 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 124 w Krakowie w odległości 400m, Gimnazjum nr 7 w odległości 500m, Przedszkole Niepubliczne "Pod Gwiazdkami"Grażyna Płachecka w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się BODZEK MACIEJ. PRZYCHODNIA LEKARSKA, w odległości 450 m znajduje się BORATYŃSKI ŁUKASZ. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się AMARA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. KAZIMIERZA, w odległości 600 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY, w odległości 750 m znajduje się Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się KS Grzegórzecki Kraków, w odległości 400 m znajduje się SAKURA Dance & Beauty, w odległości 400 m znajduje się STREFA RUCHU.

Data publikacji: 30.05.2016

Data aktualizacji: 26.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie