Inwestycja przy ul. Granicznej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudoplan

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 320 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Makówko(2.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Okólna 47C (0.7 km od Warszawy)
  Osiedle Makówko
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 30
  Powierzchnia: 52 - 94 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  SPC 1 SP. z o.o.
 • Osiedle Ceglana(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Ceglana 23 (3 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 450/m2
  Osiedle Ceglana
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 54 - 122 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  BIURO SPRZEDAŻY
 • Słoneczna Marki(2.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Słoneczna 3C (1.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 650/m2
  Słoneczna Marki
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 152
  Powierzchnia: 31 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Tryboń PPI

Opis Inwestycji

Inwestycja położona jest w cichej, willowej części Marek przy ulicy Granicznej. Cechuje ją doskonała komunikacja ze stolicą i nie tylko - w pobliżu znajdują się trasa Warszawa-Białystok oraz Aleja Armii Krajowej łącząca Marki z Wolą, Ochotą i Mokotowem. W pobliżu znajduje się wiele obiektów usługowych oraz handlowych - między innymi centrum handlowe M1. Oferujemy 12 lokali posiadających własne wejścia i ogródki. Mieszkania są bezczynszowe, co oznacza, że właściciele nie ponoszą dodatkowych kosztów np. związanych z utrzymaniem części wspólnej. Mieszkania na piętrze są dwupoziomowe - posiadają użytkowe poddasze.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Granicznej znajduje się w Markach, ul. Graniczna (2.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budoplan.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Granicznej została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Granicznej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budoplan przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Granicznej

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 350 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Granicznej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny GRANICZNA 01 (MARKI).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Granicznej znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Krasnal w odległości 250m, Oliver D.Smithson Spółka Jawna w odległości 850m, Przedszkole Niepubliczne nr 5 Jutrzenka w odległości 1150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 900 m znajduje się Szymański Piotr, lek. med. Spec. neurolog. Gabinet, w odległości 1200 m znajduje się Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ESCULAP" Sp. z o.o. , w odległości 1400 m znajduje się Centrum Medyczne Marki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1550 m znajduje się Urząd Pocztowy, w odległości 1850 m znajduje się Bank Polskiej Spóldzielczosci S.A. Bankomat, w odległości 1850 m znajduje się LOMBARD.

Data publikacji: 19.11.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie