Apartamenty na Wspólnej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wspólna/Zgierska, oferowane bezpośrednio przez Budomal Estate Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Wspólna/Zgierska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 119 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty na Wspólnej

6 zdjęć

Apartamenty na Wspólnej
Apartamenty na Wspólnej
Apartamenty na Wspólnej
Apartamenty na Wspólnej

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Opis Inwestycji

Apartamenty na Wspólnej logo

Projekt deweloperski – „Apartamenty na Wspólnej” to zupełnie nowa, niebanalna pod względem architektury i standardu propozycja na łódzkim rynku mieszkaniowym. Nowatorskie obiekty powstaną na terenie popularnego osiedla mieszkaniowego im. Władysława Jagiełły, u zbiegu ulic Zgierskiej i Wspólnej.

Inwestorem jest istniejąca od 1993 roku łódzka firma BUDOMAL, zaś wykonawcą projektu międzynarodowa pracownia AHR Architects.

Układ urbanistyczny projektu zawiera się w dwóch budynkach o zróżnicowanej wysokości, połączonych częścią wspólną – ogrodowym patio z placem zabaw, dostępną wyłącznie dla mieszkańców. Integralna część konstrukcji stanowi garaż podzielony na dwie części podziemną (poziom -1) oraz parterową. Budynek wysoki liczy 12 kondygnacji zaś obiekt zlokalizowany frontem do ulicy Zgierskiej 5 kondygnacji mieszkalnych. W każdym z obiektów dostępne będą 1, 2, 3 i 4 pokojowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 26 do 96 m2. Przyjazna technologia, nowoczesne rozwiązania energooszczędne, dbałość o jakość oraz korzystne warunki zakupu mają przekonywać i zachęcać do zakupu mieszkań w inwestycji „Apartamenty na Wspólnej”. Marka i doświadczenie firmy BUDOMAL są gwarancją dobrej transakcji.

Inwestycja oddana do użytkowania w grudniu 2018r.

Inwestycja Apartamenty na Wspólnej znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Wspólna/Zgierska (3.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Budomal Estate Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Apartamenty na Wspólnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 150 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Wspólnej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budomal Estate Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 6 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 150 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej na poziomie -1.
  • miejsca postojowe naziemne: w hali garażowej na poziomie 0.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty na Wspólnej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty na Wspólnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Apartamenty na Wspólnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zgierska - Sędziowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty na Wspólnej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Wspólnej znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 101 w odległości 110 m, Przedszkole Miejskie nr 202 w odległości 180 m, Przedszkole Miejskie nr 176 w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty na Wspólnej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty na Wspólnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 300 m znajduje się Kaufland, w odległości 450 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Mila.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Wspólnej w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.04.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: