Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Gray House

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Geodetów, oferowane bezpośrednio przez

BUD-RIM Development

Piaseczno, ul. Geodetów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 119 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Gray HouseGray House

3 zdjęcia

Gray House
Gray House
Gray House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 71 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : w cenie 21000zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

GRAY HOUSE kameralny zespół trzech nowoczesnych budynków mieszkalnych, z własną kotłownią gazową, z których dwa zaprojektowano na planie litery C w układzie dwu klatkowym oraz trzeci budynek na planie prostokąta z jedną obszerną klatką schodową. Budynki będą posiadały formę prostopadłościanu ze stopniowaną wysokością elewacji oraz płaskimi dachami nawiązującymi do podmiejskiego charakteru zabudowy.

Przewidziano dwa etapy realizacji inwestycji:

I etap – dwa dwupiętrowe budynki z 71 mieszkaniami i parkingiem podziemnym – planowane oddanie do użytkowania sierpień 2018 r.

Mieszkania posiadają zaprojektowane przestronne pokoje dzienne od strony południowej i zachodniej zapewniające ich optymalne nasłonecznienie. Wydzielono również strefy dzienną i nocną oraz zapewniono odpowiednią przestrzeń w postaci wnęk na szafy w holach, korytarzach oraz sypialniach. Mieszkania na parterze będą posiadały duże ogródki a na pozostałych kondygnacjach obszerne tarasy i balkony. Na każde piętro dostaniemy się cichobieżną windą osobową. Wysoki poziom energooszczędności zapewnią okna trzy szybowe oraz docieplenie budynków 20 cm styropianem a w częściach wspólnych oświetlenie ledowe.

Na terenie osiedla przewidziano miejsca parkingowe dla gości. Centralnym punktem będzie zielony skwer, usytuowany pomiędzy budynkami, pełniący funkcje wypoczynkowe, z placem zabaw i siłownią. Charakter architektury budynków stanowi nowoczesne rozwinięcie realizowanej w otoczeniu osiedla zabudowy, wykorzystując rozwijającą się dynamicznie atmosferę okolicy i tworząc przyjazne miejsce do zamieszkania.

Inwestycja Gray House znajduje się w Piasecznie, ul. Geodetów (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez BUD-RIM Development.

Inwestycja Gray House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 71 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gray House nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BUD-RIM Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum Warszawy zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Marcredo z supermarketem Piotr i Paweł, apteką i punktami usługowymi, niedaleko położone CH Auchan, Fashion House i Biedronka a w odległości 2 km Zespół Szkół Publicznych. W sąsiedztwie znajdzie Państwo również liczne przedszkola.

Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowo-rekreacyjnego Tuan Club z basenem, kortami, siłownią i bogatym zapleczem SPA. Na amatorów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu czekają liczne szlaki rowerowe a okolica sprzyja pieszym wędrówkom po malowniczych terenach Lasu Kabackiego.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gray House?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gray House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2670 metrów od inwestycji Gray House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno Miasto Wąskotorowe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Gray House znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Gray House znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Przyjaciele Kubusia w odległości 542 m, przedszkole w odległości 553 m, Filia Szkoły Podstawowej Nr 5 w odległości 644 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Gray House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Spa Józefosław w odległości 145 m, Otolitum - Centrum Leczenia Zaburzeń Równowagi w odległości 547 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 884 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Gray House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Auchan, w odległości 113 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Amicus.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gray House w odległości 151 m znajduje się Lavo, w odległości 157 m znajduje się boisko / kort, w odległości 164 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.06.2017
Data aktualizacji: 15.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023