Dworskie Ogrody

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BS Deweloper Sp. z o. o.

Rzeszów, ul. Dworskie Ogrody
Ceny od: 6 200 zł brutto/m2
Dworskie Ogrody

14 zdjęć

Dworskie Ogrody
Dworskie Ogrody
Dworskie Ogrody
Dworskie Ogrody

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dworskie Ogrody dostępnych jest 48 ofert

  • Lista
  • Rzuty

Opis Inwestycji

Inwestycja „Dworskie Ogrody 60” to kontynuacja autorskiego projektu osiedla „Dworskie Ogrody”., które zlokalizowane jest w jednej z bardziej prestiżowych części Rzeszowa, dzielnicy Przybyszówka – Dworzysko przy ulicy Dworskie Ogrody 60.

Projekt zakłada budowę budynku mieszkalnego w stylu kaskadowym, w skład którego wchodzić będzie 64 lokale o dogodnych, zróżnicowanych metrażach oraz 69 miejsc postojowych w parkingu podziemny wraz z komórkami lokatorskimi. Wyposażenie inwestycji w dwie niezależne windy oraz nowoczesne, przestronne lobby umożliwi komfortowe przemieszanie się po budynku.

Metraż mieszkań zaczynać się będzie od 36 m2, lecz przeważać będą lokale 45-65 m2, trzy pokojowe z łazienką i aneksem kuchennym. Na ostatniej kondygnacji zlokalizowane będą apartamenty powyżej 70 m2 z tarasami i balkonami, oraz niepowtarzalnym widokiem na zachodnią panoramę Rzeszowa.

„Dworskie ogrody 60” to urokliwe miejsce, w otoczeniu zieleni i terenów rekreacyjnych pozwalających na kontakt z przyrodą i aktywny wypoczynek, które zapewni nabywcom wysoki komfort mieszkania, idealne dla osób, które cenią sobie cisze i spokój, a jednocześnie potrzebują mieć w zasięgu ręki dostęp do centrum miasta. W trosce o najmłodszych na osiedlu, od strony wschodniej powstaje plac zabaw harmonijnie otoczony zielenią oraz wysokim drzewostanem, dający poczucie uporządkowania i spokoju.

Nie czekaj zarezerwuj już dziś !

STANDARD WYKOŃCZEŃ

Na osiedlu budynek będzie stanowił wysokościową dominantę architektoniczną, stanowiąc zamknięcie zabudowy mieszkaniowej. Inwestycje zaprojektowano w kształcie litery „L”. Dłuższe skrzydło budynku , wzdłuż ul. Dworskie Ogrody, wznosi się kaskadowo od 5 do 8 kondygnacji. Krótsze skrzydło posiada 8 kondygnacji. Dach projektuję się jako płaski z attyką oraz użytkowymi pięknymi tarasami na dwóch kondygnacjach.

Dzięki wewnętrznej instalacji cieplnej oraz logotermom, które zlokalizowane są w kotłowni na ostatniej kondygnacji, budynek będzie doskonal zaopatrzony w ciepło.

Dostępne instalacje w budynku: wodociąg i kanalizacja, wentylacja, gaz, elektryka, telekomunikacja, piorunochrony, domofony, wideofony (opcja dodatkowa), czujniki spalin na parkingach. Wychodząc naprzeciw ekologii wyposażyliśmy osiedle w stację ładującą samochody elektryczne oraz stojaki rowerowe wraz z miejscem do ich parkowania.

Kolorystyka zbliżona do wizualizacji, szarości w połączeniu z elementami barwionego szkła tworzą niepowtarzalną, nowoczesną kompozycję. Stolarka okienna i drzwiowa PCV. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, tarasy lub loggie.

Układ drogowy zaprojektowano, jako utwardzony o szerokości odpowiadającej dwóm pasom drogowym, wraz z siecią chodników. Dla naszych najmłodszych lokatorów stworzyliśmy bezpieczny plac zabaw wraz z miejsce relaksu dla rodziców oraz osób starszych. Teren ten wyposażony będzie w oświetlenie zewnętrzne, a dzięki alejkom przy bogatej roślinności stworzy relaksujący, harmonijny klimat podczas spacerów.

Inwestycja Dworskie Ogrody znajduje się w Rzeszowie, ul. Dworskie Ogrody (4.5 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera BS Deweloper Sp. z o. o..

Inwestycja Dworskie Ogrody jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dworskie Ogrody pozostało na sprzedaż 48 mieszkań o powierzchniach od 39 do 65 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 44 m2 w cenie od 279 216 zł (12 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 47 do 65 m2 w cenie od 325 680 zł (32 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 64 m2 w cenie od 394 382 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BS Deweloper Sp. z o. o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 5 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 34 miejsca postojowe naziemne oraz 69 stanowisk w budynku.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 48 mieszkań w tym.
Powierzchnie mieszkań:
od 39 do 65 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 279 216 do 404 984 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 200 do 7 200 zł.
Opis płatności:
płatność w transzach na mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Warunki rezerwacji:
możliwość bezpłatnej rezerwacji do 7 dni. przy umowie rezerwacyjnej wpłata 10 000 zł..
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dworskie Ogrody oferują swoim mieszkańcom szeroką infrastrukturę w zasięgu ręki. Bezpośrednio przy inwestycji znajduje się przestanek autobusowy MZK- MPK Rzeszów, do najbliższego sklepu spożywczego jest zaledwie 200 metrów, a w bardzo bliskiej odległości znajdują się również hotele i restauracje. Mieszkańców z dziećmi ucieszy wiadomość że w pobliżu usytuowane są szkoły i przedszkola. Bardziej wymagający mieszkańcy mają do dyspozycji duże centrum handlowe Nowy Świat znajdujące się w odległości 1900m od osiedla, a 4 900 metrów od kompleksu znajduje się piękny Rzeszowski Rynek.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dworskie Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Dworskie Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dworskie Ogrody w odległości 370 m znajduje się KS Przybyszówka, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko treningowe.

Data publikacji: 02.03.2017
Data aktualizacji: 23.03.2021
BS Deweloper Sp. z o. o. logo

BS Deweloper Sp. z o. o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

C.H. Galeria Graffica, ul. płk. Lisa Kuli 19 35-025 Rzeszów
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: