KrakoVska

START PRZEDSPRZEDAŻY

Mieszkania na sprzedaż ul. Krakowska, oferowane bezpośrednio przez Bryksy

Rzeszów, ul. Krakowska
Ceny od: 7 000 zł brutto/m2
KrakoVska

5 zdjęć

KrakoVska
KrakoVska
KrakoVska
KrakoVska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji KrakoVska dostępne są 83 oferty

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

KrakoVska logo

KRAKOVSKA – zamieszkaj w miejscu V-pozytywnym

KrakoVska składać się będzie z dwóch budynków mieszkalnych: 17 i 13-piętrowego z lokalami użytkowymi na parterze oraz jednego budynku biurowego.

KrakoVska będzie posiadać dwukondygnacyjny garaż podziemny z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi. Ponadto, ogólnodostępne miejsca postojowe znajdować się będą także przy budynku. Na parkingu zlokalizowana zostanie stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Teren inwestycji będzie otwarty, przyjazny dla drugiego człowieka, co z kolei jest zgodne z panującymi obecnie światowymi trendami. Pamiętamy przy tym o bezpieczeństwie, w związku z tym cały teren zewnętrzny osiedla oraz garaż będą monitorowane.

Miejsce przyjazne rowerzystom

KrakoVska wyposażona zostanie w dużą ilość stojaków na rowery (zarówno w garażu podziemnym jak i na zewnątrz). Właściciele jednośladów dostaną do dyspozycji zamykaną wiatę rowerową, stację obsługi rowerów oraz rowerową myjnię.

Odpocznij na własnym osiedlu

Inwestycja będzie posiadać własne urbanistyczne strefy, które zaprojektowane zostały z myślą o komforcie mieszkańców KrakoVskiej. Znajdą się na nich ławeczki, alejki dla pieszych, a całość zostanie urozmaicona odpowiednio zaprojektowaną architekturą światła i subtelną grą cieni. Na uwagę zasługuje zieleń, jaka zostanie wykorzystana na terenie osiedla. Występować będzie w formie pagórków porośniętych bujnymi trawami i bylinami. W przestrzeń dziedzińców wkomponowane zostaną także kwitnące drzewa i kwiaty.

Między budynkami znajdzie się teren rekreacyjno-wypoczynkowy z placem zabaw. A na nim, m.in.: oryginlany Spacenet – światowej klasy bestseller. Jest to przestrzenna sieć zaprojkektowana przez Conrada Rolanda, która zachęca dzieci do wspinaczki i aktywności na powietrzu. Najmłodsi odnajdą na terenie placu zabaw także, uwielbiane – jumpery.

KrakowVska – zamieszkaj tu!

Dostępne w ofercie mieszkania to pomieszczenia, które zostały tak pomyślane aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i dać możliwość indywidualnego kształtowania. Na kompleks składają się mieszkania od 39 do 96 m2.

Lista udogodnień:

• teren rekreacyjno-wypoczynkowy z innowacyjnym placem zabaw

• monitoring

• windy

• teren przyjazny rowerzystom: stojaki na rowery, stacja obsługi rowerów, zamykana wiata, myjnia rowerowa, sąsiedztwo ścieżek rowerowych

• stacja ładowania samochodów elektrycznych

• zielony dziedziniec

• ogólnodostępne miejsca postojowe przy budynku

• doskonała komunikacja

• paczkomaty na terenie inwestycji

KrakoVska to wybór dla tych, którzy pragną zachować równowagę pomiędzy życiem w mieście a spokojem i harmonią.

Inwestycję realizuje firma Bryksy, której marka jest od lat gwarancją ciekawej architektury, wysokiego standardu wykonania i wykończenia budynków. To firma rodzinna z blisko 40-letnia tradycją, ekspert w udanych nietuzinkowych inwestycjach deweloperskich, które niezmiennie wyznaczają najlepszy standard na rynku. Działania firmy cechuje niezmiennie ambicja, by wznoszone obiekty uczynić synonimem najwyższej jakości i jak najlepiej skomponować ich architekturę z otoczeniem. Dzięki takiej polityce Bryksy to symbol solidnego budownictwa osadzonego na mocnym fundamencie.

Inwestycja KrakoVska znajduje się w Rzeszowie, ul. Krakowska (2.6 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez Bryksy.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 153 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 14 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji KrakoVska w sprzedaży 83 nowe mieszkania o powierzchni od 40 do 97 metrów kwadratowych, w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni 40 m2 w cenie od 291 343 zł (35 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 40 do 81 m2 w cenie od 311 298 zł (46 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 97 m2 w cenie od 768 240 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Bryksy przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 14 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 153 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 264 do 267 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia.
Komórki lokatorskie:
posiadafalse
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 83 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 40 do 97 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 291 343 do 793 460 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 8 350 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji KrakoVska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji KrakoVska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ofiar Katynia galeria 06.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji KrakoVska znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych w odległości 380 m, Branżowa Szkoła I stopnia Specjalna Nr 2 w odległości 380 m, Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji KrakoVska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Nowy Świat, w odległości 340 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Shell.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji KrakoVska w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.03.2020
Data aktualizacji: 30.07.2021
KrakoVska logo

Biuro Sprzedaży w Rzeszowie

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Hetmańska 75, Parter, 35-078 Rzeszów

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: