Cerisier Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Cerisier Residence dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
AC0003
4
77,53 m²
Parter

Opis Inwestycji

Cerisier Résidence to kameralny, jedynie 3-piętrowy budynek, który położony jest w dzielnicy Grunwald, w przyjemnym otoczeniu zieleni i wiśniowych drzew, do których odnosi się nazwa inwestycji. W okolicy znajdują się sklepy, restauracje, obiekty sportowe, a także Lasek Marceliński – miejsce sprzyjające spacerom, joggingowi czy przejażdżkom rowerowym. Z pobliskich przystanków komunikacji miejskiej wygodnie można dostać się do centrum i innych dzielnic Poznania.W Cerisier Résidence zadbaliśmy o wykończenie części wspólnych w podwyższonym standardzie. Zaprojektowaliśmy m.in.: reprezentacyjne hole wejściowe, portale drzwiowe, podświetlone elewacje czy ławki z pergolami. Inwestycja będzie również przyjazna osobom niepełnosprawnym.Wszystkie mieszkania posiadać będą duże okna, głębokie balkony lub przydomowe ogródki. W ofercie dostępne będą zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe – o metrażach od 28 do 90 m². Do dyspozycji mieszkańców będą także miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz rowerownia.

Inwestycja Cerisier Residence znajduje się na Grunwaldzie Południe, ul. Smardzewska (5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Cerisier Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 106 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Cerisier Residence pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 78 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie od 2 do 8 m kw..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 106 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras.
Komórki lokatorskie:posiada: od 2 do 8 m kw..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: w podziemnej hali garażowej.
Udogodnienia: przystosowane dla niepełnosprawnych, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 78 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cerisier Residence

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cerisier Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Cerisier Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jawornicka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Cerisier Residence znajduje się się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w odległości 150 m, Branżowa Szkoła I stopnia nr 1 w odległości 150 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cerisier Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: INFO-PAT Sp. z o.o. Sp. k. w odległości 250 m, Certus w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cerisier Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Biedronka, w odległości 310 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cerisier Residence w odległości 190 m znajduje się UP Pixel, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.08.2018

Data aktualizacji: 16.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie