Dźwigowa Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Dźwigowa, oferowane bezpośrednio przez Belvedere Nieruchomości

Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, Dźwigowa 6

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 365 ofert w najbliższej okolicy!

Dźwigowa Park

3 zdjęcia

Dźwigowa Park
Dźwigowa Park
Dźwigowa Park

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Dźwigowa Park to nowy punkt na mapie warszawskich Włoch. Powstaje tu kameralne osiedle złożone z trzech 3-4-kondygnacyjnych budynków rozmieszczonych na dużej działce, której znaczną część będą stanowiły tereny zielone i mała architektura. W sumie znajdzie się tu jedynie 69 mieszkań o metrażu od około 30 do około 90 mkw. Gwarantuje to przyjazną atmosferę bez przytłaczającego poczucia anonimowości typowego dla dużych inwestycji liczących po kilkaset mieszkań. Z drugiej strony rozmieszczenie budynków i rozkład lokali oraz rozległy teren wokół inwestycji sprawią, że będzie tu można z powodzeniem zachować prywatność i swobodę życia wedle własnych wartości.

Dla wszystkich mieszkańców przewidziano miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej zapewniające komfort parkowania i samochód zawsze gotowy do drogi. Mieszkania znajdujące się na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe obszerne balkony, które stanową idealne przedłużenie lokalu mieszkalnego i mogą pełnić, dzięki odpowiedniej aranżacji, dowolne funkcje. Wszyscy właściciele mieszkań otrzymają dostęp do komórek lokatorskich gwarantujących dodatkową przestrzeń na przechowywanie niepotrzebnych na co dzień rzeczy.

Części wspólne zostaną zaaranżowane w estetyczny sposób, sprawiający, że mieszkańcy będą się w nich czuli swobodnie i bezpiecznie. Elementem wieńczącym całość będą pięknie zagospodarowane i rozległe tereny zielone leżące w granicach osiedla. Sprawią one, że mimo lokalizacji w obrębie największego miasta w Polsce, na terenie Dźwigowa Park będzie można wypocząć i złapać oddech po ciężkim dniu w pracy. W ramach inwestycji przewidziano także dwa lokale handlowo-usługowe.

Inwestycja Dźwigowa Park znajduje się na Nowych Włochach (7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Belvedere Nieruchomości.

Inwestycja Dźwigowa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dźwigowa Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Belvedere Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw

Lokalizacja inwestycji

Włochy to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy. O wiele spokojniejsza pod względem natężenia ruchu samochodowego czy pieszych, oferuje jednak standard życia odpowiadający temu z centralnych, najbardziej prestiżowych rejonów miasta. Włochy wyróżniają się na tle pozostałych dzielnic bardzo dużą ilością zlokalizowanych tu firm, a to oznacza, że znacznie łatwiej tu o dobrą pracę, do której nie będzie trzeba dojeżdżać na drugi koniec miasta. Na korzyść tej lokalizacji działa także bezpośrednie sąsiedztwo stacji PKP Włochy, Okęcia oraz tras wylotowych z Warszawy – alei Krakowskiej i Alei Jerozolimskich. W pobliżu osiedla znajdziemy pełną infrastrukturę niezbędną do codziennego funkcjonowania – sklepy, szkoły, apteki, przychodnie, urzędy, obiekty użyteczności publicznej. Ogromną atrakcją, wysoko cenioną w dużych aglomeracjach, jest bliskość terenów rekreacyjnych w postaci Parku Kombatantów oraz drugiego parku ze słynnym, ponad dwuhektarowym Stawem Koziorożca, gdzie spotkać można kaczki, mewy i inne gatunki fauny i flory. Jest to duży atut dla rodzin z małymi dziećmi, właścicieli psów, amatorów biegania czy wszystkich tych, którzy po prostu lubią od czadu do czasu zrelaksować się na łonie natury.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dźwigowa Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dźwigowa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Dźwigowa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Parowcowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dźwigowa Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dźwigowa Park znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Polsko - Angielska Szkoła Podstawowa "Vancouver Schools" w odległości 90 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Turkusowa Wieża w odległości 90 m, Punkt przedszkolny Wyspa Marzeń w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dźwigowa Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dźwigowa Park w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 06.10.2017
Data aktualizacji: 24.05.2019

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: