Dźwigowa Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBelvedere Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 241 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Chrobrego 20(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Bolesława Chrobrego 20 (7.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 650 brutto/m2
  Chrobrego 20
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  Platforma Mieszkaniowa
 • Apartamenty/Domy Stare Włochy(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Poziomkowa 6 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 11 359 brutto/m2
  Apartamenty/Domy Stare Włochy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 144 - 163 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  SalonDomow.pl
 • Larix Garden(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Chrzanowska (7.8 km od centrum Warszawy)
  Larix Garden
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 82 - 107 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  PPHU Corpores Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Dźwigowa Park to nowy punkt na mapie warszawskich Włoch. Powstaje tu kameralne osiedle złożone z trzech 3-4-kondygnacyjnych budynków rozmieszczonych na dużej działce, której znaczną część będą stanowiły tereny zielone i mała architektura. W sumie znajdzie się tu jedynie 69 mieszkań o metrażu od około 30 do około 90 mkw. Gwarantuje to przyjazną atmosferę bez przytłaczającego poczucia anonimowości typowego dla dużych inwestycji liczących po kilkaset mieszkań. Z drugiej strony rozmieszczenie budynków i rozkład lokali oraz rozległy teren wokół inwestycji sprawią, że będzie tu można z powodzeniem zachować prywatność i swobodę życia wedle własnych wartości.Dla wszystkich mieszkańców przewidziano miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej zapewniające komfort parkowania i samochód zawsze gotowy do drogi. Mieszkania znajdujące się na parterze będą posiadały ogródki, a pozostałe obszerne balkony, które stanową idealne przedłużenie lokalu mieszkalnego i mogą pełnić, dzięki odpowiedniej aranżacji, dowolne funkcje. Wszyscy właściciele mieszkań otrzymają dostęp do komórek lokatorskich gwarantujących dodatkową przestrzeń na przechowywanie niepotrzebnych na co dzień rzeczy.Części wspólne zostaną zaaranżowane w estetyczny sposób, sprawiający, że mieszkańcy będą się w nich czuli swobodnie i bezpiecznie. Elementem wieńczącym całość będą pięknie zagospodarowane i rozległe tereny zielone leżące w granicach osiedla. Sprawią one, że mimo lokalizacji w obrębie największego miasta w Polsce, na terenie Dźwigowa Park będzie można wypocząć i złapać oddech po ciężkim dniu w pracy. W ramach inwestycji przewidziano także dwa lokale handlowo-usługowe.

Inwestycja Dźwigowa Park znajduje się na Nowych Włochach, Dźwigowa 6 (7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Belvedere Nieruchomości.

Inwestycja Dźwigowa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 69 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dźwigowa Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 61 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Belvedere Nieruchomości przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 69 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Dźwigowa Park

Włochy to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy. O wiele spokojniejsza pod względem natężenia ruchu samochodowego czy pieszych, oferuje jednak standard życia odpowiadający temu z centralnych, najbardziej prestiżowych rejonów miasta. Włochy wyróżniają się na tle pozostałych dzielnic bardzo dużą ilością zlokalizowanych tu firm, a to oznacza, że znacznie łatwiej tu o dobrą pracę, do której nie będzie trzeba dojeżdżać na drugi koniec miasta. Na korzyść tej lokalizacji działa także bezpośrednie sąsiedztwo stacji PKP Włochy, Okęcia oraz tras wylotowych z Warszawy – alei Krakowskiej i Alei Jerozolimskich. W pobliżu osiedla znajdziemy pełną infrastrukturę niezbędną do codziennego funkcjonowania – sklepy, szkoły, apteki, przychodnie, urzędy, obiekty użyteczności publicznej. Ogromną atrakcją, wysoko cenioną w dużych aglomeracjach, jest bliskość terenów rekreacyjnych w postaci Parku Kombatantów oraz drugiego parku ze słynnym, ponad dwuhektarowym Stawem Koziorożca, gdzie spotkać można kaczki, mewy i inne gatunki fauny i flory. Jest to duży atut dla rodzin z małymi dziećmi, właścicieli psów, amatorów biegania czy wszystkich tych, którzy po prostu lubią od czadu do czasu zrelaksować się na łonie natury.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dźwigowa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Dźwigowa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Parowcowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dźwigowa Park znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Polsko - Angielska Szkoła Podstawowa "Vancouver Schools" w odległości 90 m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Turkusowa Wieża w odległości 90 m, Punkt przedszkolny Wyspa Marzeń w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dźwigowa Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dźwigowa Park w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 06.10.2017

Data aktualizacji: 24.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie