Małe Błonia

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Łączna, oferowane bezpośrednio przez BBI Development S.A.

Szczecin, Północ, Warszewo, Ul. Łączna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 68 ofert w najbliższej okolicy!

Małe Błonia

22 zdjęcia

Małe Błonia
Małe Błonia
Małe Błonia
Małe Błonia

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle z widokami – Małe Błonia

Osiedle mieszkaniowe Małe Błonia wyróżniają: nowoczesne, przyjazne i wygodne rozwiązania architektoniczne oraz lokalizacja - jedna z najpiękniejszych w Szczecinie - na Wzgórzach Warszewskich.

Niewysoka, trzykondygnacyjna zabudowa osiedla, z rozmysłem rozplanowane elementy małej architektury i liczne nasadzenia zieleni, nawiązują do charakteru architektonicznego Warszewa – dzielnicy łączącej budownictwo wielorodzinne i willowe. Bliskość Puszczy Wkrzańskiej zachęca do prowadzenia aktywnego trybu życia – spacerów, jazdy na rowerze. W ofercie mieszkania

od 38 m kw., do 120 m kw. powierzchni.

Atuty Małych Błoni:

- windy i garaże podziemne

- balkony lub ogródki we wszystkich mieszkaniach

- wysoki standard wykończenia

- harmonijna zabudowa

- łatwy dojazd do centrum miasta

- spokojna okolica

- bliskość terenów rekreacyjnych

- widok na panoramę Szczecina, Odrę i Jezioro Dąbie

- konsultacja architekta i projektanta wnętrz w cenie mieszkania

Dobre skomunikowanie Małych Błoni z centrum Szczecina zapewnia szybki dojazd do pracy i łatwy dostęp do oferty handlowej, usługowej i rozrywkowej miasta. Dojazd do centrum samochodem zajmuje ok. 10 minut.

BBI Development S.A. – prestiżowe realizacje

BBI Development jest polską spółką publiczną, której akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W jej portfelu inwestycyjnym znajdują się projekty wyróżniające się unikatową, prestiżową lokalizacją. BBI Development realizuje projekty głównie w Warszawie, oferując nabywcom zarówno ekskluzywne apartamenty przy Trakcie Królewskim (Rezydencja Foksal), jak i lofty (Koneser), czy budynki o podwyższonym standardzie (Dom na Dolnej). Zrealizowany został także przez Inwestora projekt biurowo-handlowy Plac Unii, wzniesiony w jednej z najbardziej prestiżowych warszawskich lokalizacji. Niedawno Spółka poszerzyła swój portfel inwestycyjny o najbardziej prestiżowy w Polsce projekt mieszkaniowy Złota 44, nowoczesny apartamentowiec, zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Liebeskinda.

Obecnie zakończona została realizacja I etapu Osiedla Małe Błonia – jest to zespół 7 budynków wielorodzinnych, 3 kondygnacyjnych z windami i garażami podziemnymi. Oddanie mieszkań kupującym po podpisaniu umowy przedwstępnej i wpłaceniu 100% wartości nieruchomości (budynki z mieszkaniami aktualnie wystawionymi do sprzedaży posiadają już pozwolenie na użytkowanie).

Dodatkowo w tej chwili do oferty wprowadzona zostaje pula 72 mieszkań realizowanych w II etapie budowy Osiedla. Są to mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe (o łącznej powierzchni użytkowej od około 38 do około 84 m2) Dostępne są mieszkania na I i II piętrze z balkonami o powierzchni od około 6 do około 16 m2, oraz mieszkania na parterze, wszystkie posiadające przyległe ogródki o powierzchni od około 42 do około 335 m2. Ceny mieszkań zawierają się w przedziale 4.800 – 5.200 PLN/m2 brutto, w zależności od powierzchni, kondygnacji budynku, położenia względem str. świata, wielkości balkonu. Standard wykończenia - deweloperski. Dostępne są również miejsca postojowe w garażu podziemnym w cenie 18.000 brutto i komórki lokatorskie w cenie 6.480 PLN brutto.

Małe Błonia to inwestycja, która naturalnie wpisuje się w swoją lokalizację. Spójna, niewysoka zabudowa doskonale współgra z otaczającą zielenią, a obecna oraz powstająca infrastruktura zapewni mieszkańcom komfort i łatwy dostęp do wszelkich potrzebnych im usług.

Na terenie osiedla znajduje się Biuro Sprzedaży czynne w godz. 10-17 w dni powszednie i 10-12 w soboty.

Inwestycja Małe Błonia znajduje się na Warszewie (4.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez BBI Development S.A.

Inwestycja Małe Błonia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Małe Błonia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BBI Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 257 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (72 miejsca).
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Małe Błonia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Małe Błonia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Małe Błonia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszewo Kościół.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Małe Błonia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Małe Błonia znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Ośrodek-Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w odległości 170 m, Ośrodek Edukacyjno-Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole Jezykowe BUS w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Małe Błonia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Renvie, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 320 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Małe Błonia w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 06.09.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: