Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

BBI Development S.A. logo

BBI Development S.A.

Warszawa, ul. E. Plater 28
O nas
Kontakt

Informacje o nas

BBI Development S.A. jest spółką publiczną, której akcje notowane są na giełdzie papierów wartościowych w Warszawie. Firma powstała z inwestycji BB Investment S.A. w akcje dawnego dwunastego NFI, notowanego na GPW od 1997 roku. Nowa strategia, skupiająca się na rynku nieruchomości, ogłoszona i wdrożona została w grudniu 2005 roku. Od 2006 roku firma oficjalnie przyjęła nazwę BBI Development NFI S.A. W maju 2010 roku spółka połączyła się z firmą JUVENES Sp. z o.o., zyskując tym samym znakomitych specjalistów z dziedziny architektury oraz pozyskiwania gruntów w najciekawszych miejscach w Warszawie. Od lipca 2013 roku działa pod firmą BBI Development S.A.

Działalność inwestycyjna BBI Development S.A. koncentruje się na przedsięwzięciach deweloperskich na rynku nieruchomości. Zespół profesjonalistów, który tworzy blisko 60 pracowników i współpracowników, m.in. architektów, inżynierów, finansistów, handlowców i prawników, daje spółce pełne kompetencje do całościowego przeprowadzania procesu inwestycyjnego: od identyfikacji i pozyskiwania na atrakcyjnych warunkach nowych nieruchomości, poprzez skuteczne rozwiązywanie kwestii prawno-administracyjnych, prowadzenie prac architektonicznych, inwestorstwa zastępczego, project management, kompleksową obsługę prawną procesu inwestycyjnego, a skończywszy na komercjalizacji i sprzedaży wytworzonej powierzchni oraz zarządzaniu portfelem nieruchomości.

BBI Development S.A. – prestiżowe realizacje: w portfelu inwestycyjnym Spółki znajdują się projekty wyróżniające się unikatową, prestiżową lokalizacją. BBI Development S.A. realizuje projekty głównie w Warszawie, oferując nabywcom zarówno ekskluzywne apartamenty przy Trakcie Królewskim (Rezydencja Foksal), jak i lofty (Koneser), czy budynki o podwyższonym standardzie (Dom na Dolnej). Zrealizowany został także przez Inwestora projekt biurowo-handlowy Plac Unii, wzniesiony w jednej z najbardziej prestiżowych warszawskich lokalizacji. Kolejne unikalne inwestycje BBI Development S.A. to projekt Roma Tower w samym Centrum Warszawy u zbiegu ulic Emilii Plater i Nowogrodzkiej, a także Centrum Marszałkowska przy ul. Marszakowskiej i Świętokrzyskiej. Niedawno Spółka poszerzyła swój portfel inwestycyjny o najbardziej prestiżowy w Polsce projekt mieszkaniowy Złota 44, nowoczesny apartamentowiec, zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Liebeskinda.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

BBI Development S.A. logo
BBI Development S.A.
Warszawa, ul. E. Plater 28
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023