Centrum Praskie Koneser

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBBI Development S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 156 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Grodzieńska 19(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Szmulowizna, ul. Grodzieńska 19 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 400 brutto/m2
  Grodzieńska 19
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 43 - 100 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 10 ofert
  Agena Development S.A.
 • Szwedzka 4(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 4 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Szwedzka 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 46 - 108 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  SP Invest
 • Stalowa 27(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Stalowa 27 (4.1 km od centrum Warszawy)
  Stalowa 27
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 57 - 58 m2
  Liczba pokoi: 2
  Eiffage Immobilier Polska

Opis Inwestycji

Centrum Praskie Koneser

Kilka minut z centrum do wymarzonego loftu, przyjazna i bezpieczna przestrzeń publiczna, butiki, gastronomia, usługi, atmosfera dawnej Warszawy w połączeniu z nowoczesną architekturą – tak mieszkać można tylko w Centrum Praskim Koneser.Ta wyjątkowa inwestycja w sercu warszawskiej Pragi to przykład wielofunkcyjnej architektury miejskiej, łączącej funkcje mieszkaniowe, handlowe, biznesowe i kulturalne. Na terenie Centrum Praskim Koneser oprócz budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych, znajdować się będą: Google Campus Warsaw (działalność od jesieni 2015), Hotel, Centrum Medyczne Damiana, Centrum Konferencyjno-Eventowe oraz Muzeum Polskiej Wódki.Mieszkańcy odnajdą tu idealne warunki do odpoczynku i korzystania z uroków miejskiego życia - kawiarnie i restauracje, galerie oraz sklepy i butiki. Spacerowe alejki, otwarte przestrzenie i kameralne pasaże stworzą pełne uroku miejsce.Oferta deweloperska Centrum Praskiego Koneser obejmuje lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni i standardzie wykończenia. Mieszkania zaprojektowane zostały w trzech budynkach, w harmonijny sposób wpisujących się w historyczną tkankę odrestaurowanych obiektów dawnej fabryki wódek „Koneser”. Wielofunkcyjna inwestycja łączy prestiż związany z zabytkowym charakterem lokalizacji z wyjątkową energią.Część mieszkaniową Centrum Praskiego Koneser zlokalizowano wzdłuż ulic Białostockiej i Markowskiej. W ramach inwestycji w zabytkowym budynku Mennicy Państwowej powstało 9 loftów, w których aranżacji zachowane zostały autentyczne elementy fabrycznej architektury i historyczne detale wnętrz. W kolejnym budynku, Wytwórni, zrealizowano 75 mieszkań, w tym dwupoziomowe Penthouse. Lokale inspirowane są motywami industrialnymi.„Wytwórnia” E2 – nowoczesny, oddany do użytkowania budynek mieszkalny z częścią handlową na parterze. Część mieszkalna - soft-lofty, Penthouse. SprzedanyZabytek – „Mennica” E4 – budynek mieszkalny – lofty. Sprzedany.„Skarbnica” E3 – II etap. Będzie to nowoczesny budynek, w którym znajdować się będzie 108 lokali. Część mieszkań na ostatniej kondygnacji będzie podniesiona do wysokości 1,5 piętra; część będzie wyposażona w zielone tarasy oraz antresole. wysokość pomieszczeń: 3 m, duże okna typu porte-fenetre, możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz, duże balkony i loggie. Termin realizacji: III kwartał 2018 r.Dla wygody mieszkańców zaprojektowano przestronny parking podziemny. System monitoringu i kontroli dostępu zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu życia.

Inwestycja Centrum Praskie Koneser znajduje się na Szmulowiźnie, ul. Markowska 22 (3.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BBI Development S.A..

Inwestycja Centrum Praskie Koneser została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 192 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu penthouse, znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Centrum Praskie Koneser pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 95 metrów kwadratowych w cenie od 11 772 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BBI Development S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 192 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Centrum Praskie Koneser

Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja - bezpośrednia bliskość II linii metra (stacja Dworzec Wileński), kilku linii tramwajowych i autobusowych oraz zmodernizowanego Dworca Wschodniego.

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Centrum Praskie Koneser mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Centrum Praskie Koneser znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Markowska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Centrum Praskie Koneser znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 163 w odległości 130 m, Przedszkole nr 174 w odległości 200 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Centrum Praskie Koneser jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Damiana w odległości 90 m, Lekarz w odległości 240 m, Przychodnia lekarska w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Centrum Praskie Koneser składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 230 m znajduje się Oskroba, w odległości 240 m znajduje się Pelcowizna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Centrum Praskie Koneser w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.07.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie